А я кумедна• 16 ноября 2024

Свекри і жіноча мудрість?

Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Яка, вибачте, маячня. А авторка ще через свекрів не вмерла? А що так слабенько? Мало драми, треба більше
На сайті є кнопочка ’прочитати повідомлення автора’.
Дуже рекомендую

Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Дуже рекомендую
Я таких повідомлень навигадувати можу для красивої історії і без автора. На практиці хоч одну жінку свекри довели до лікарні? Це, вибачте, анекдот. І вірити в такі історії всерівно, що із журналу ’Наталі’. Угу. А ще ті свекри ворожили, щоб її красу неземну доньці передати. Вірю, чому ж ні)
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Дуже рекомендую
Я читала все ответы автора и она нигде не писала, что попадала на сохранение после визита свекров, ещё и ’в черговий раз’. Так что приврали Вы так знатненько. А зачем приврали, то это только Вам известно
мадамГрицацуева• 16 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я Вам расскажу. Потому что родители считают своего сына своей собственностью, а себя - хозяевами мира. Есть такое псих. отклонение у людей. Мнение сына для них не важно. Они считают его ребенком. Невестку считают какой то девкой, которая посягнула на их абрикоску. Вот точно также как у этого сына не своего мнения, точно также они его не дают и невестке. Пытаются не давать. А она активно сопротивляется этому, понятное дело.
А абрикоска, который знатно обработан родителями и считает что есть только их мнение и неправильное - злится на жену и устраивает ей скандалы потому что она имеет свое мнение, а не тупо подчиняется его родителям.
Я и пишу. Психически нездоровые люди оккупировали территорию и командуют. И обсырают невестку, потому что она не согласна идти у них на поводу.
Я это понимаю . А понимает ли это JannyMoney ?
ДаЗдраПерма• 16 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Здесь 90 процентов комментаторов не поняли сути темы и учат автора ’мудрости’. Которой в принципе быть не должно. В это говно просто не надо было влазить да и все. И выбежать оттуда как можно быстрее, если уж влезла. А не мудрость искать на форумах.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Моя однокласниця втратила другу вагітність, бо принесла колезі на роботу аж 2 підручники.
Перша дитина у неї народилася від третьої вагітності, де вона вже нікому не йшла назустріч і максимально береглася. Вилежала більше половини терміну у лікарні.
Подруга народила двійню передчасно на 29 тижні, бо лікар УЗД тикав сильно по животу датчиком. А вона в той час на крапельницях з утрожестаном лежела на збереженні не перший тиждень.
Тисячі вагітностей продовжилися після того, як жінка впала на живіт, отримала від старшої дитину стусана уживіт, впала зі сходів і т.п. А тут моментально почалися перейми і ніякими крапельницями не можна було зупинити.
Якщо вагітність складна, то поштовхом до погіршення може бути на перший погляд взагалі дрібниця.
Якщо вагітність легка, то різні досить екстремальні способи її позбутися можуть не подіяти (мамина однокурсниця з шафи у гуртожитку стрибала декілька разів, син здоровий і в термін).
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Все это печально, но при чем тут автор со свёкрам своими? Я уже молчу о том, чтобы писать такое в теме беременной автора. Не боитесь что такие истории, о чужих потерях плода, ее разнервируют до ’сохранения’?

Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Вам сфоткати плед з секонду?) Коли були в гостях, то мені пропонували халат з секонду ношений в подарунок) добре, що не труси хоча б) не переграю) я вам доказувати шось тут не повинна, шо це правда.
А чому Ви його свекрусі не передаруєте? Просто у яскравий пакет упакуйте.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Автор написала, что свекровь буквально сказала ’мені пофіг’.
Вот в это и не верится.
Ну якщо моя, абсолютно адекватна жінка у більшості питань, на повідомлення про настання запланованої вагітності нам сказала: ’І що ви плануєте робити?’, то я цілком вірю.
І це її перший онук.
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Та яка там мудрість? Розставити все по місцях і свою жабуренцію трохи придавити? У всякому разі у старт пості ніякого ’складу злочину’ немає. Невже четверо дорослих людей не можуть узгодити правила навіть не співіснування, а простих людських відносин? Це треба вже зовсім не мати ніяких навиків комунікації. Автор інкримінує свекрам те, що вони взагалі у світі цьому існують. Так треба було чоловіка сироту брати, там з гарантією. А очікування якихось бенефітвв віл людей, яких вона і людьми не рахує взагалі десь з області фантастичного.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Никому ничего не бросать. Перед покупкой билетов позвонить и спросить, ждать ли их в течении двух ближайших часов или ’мы пошли в кино’. Не понимаю почему я это объясняю взрослым людям, Вы не умеете коммуницировать? Сейчас 21й век, если что, созвонится и уточнил, не нужно письмо с голубем передавать
А через дві години: ’А ми вийдемо у магазин, можна?’
Ну їм же не по 5 років, щоб у батьків дозволу питати на кожен рух.
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Не сперечаюсь. Але автор якось до дев´ятого добігала, не дивлячись на свекрів. Так що 3,14здіьи про колег і свекрух... Ну несла б яблучко додому чи в автобусі їхала. Але ж то свекри
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Без можна. Просто повідомити. Але Ви майстер перекручувати і перебільшувати (по вашим постам про авторові збереження), то може Вам звичайна людська комунікація і здається відпрошуваннями.
ДаЗдраПерма• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Вы видимо не понимаете что такое критические ситуации и что такое, когда родители не могут отпустить от себя своего взрослого сына. Поэтому они и считают невестку ’какой то жабой, которая украла у них сына’. Если бы свекры были адекватными, то не существовало бы ни этой проблемы ни этой темы.
А так на всякие хитрости и искать правильную модель поведения приходится автору. Почему то. А потому что она не понимает что она никого не изменит. И от них просто нужно бежать. Вот и все.
Мужа сироту не обязательно выбирать. Существует множество адекватных свекров, которые понимают что взрослый сын имеет право на свою жизнь. И не обязательно ездить к нему, чтобы его контролировать. И его жену заодно.
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Напомнило мне это анекдот:
’Он назвал меня рыбкой, рыбка значит пиранья.
Пиранья значит зубастая. Зубастая значит собака.
Собака значит... Мама, да он меня сукой обозвал!’)))))
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ще раз повторюсь. Ніякого свідчення неадекватності свекрів автор навести не змогла. Зате щодо адекватності автора є певні сумніви.
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А нормальні відносини передбачають викреслити з життя чоловіка всіх, крім єдиної в неповторної дружини? Чи чому батьки не можуть приїздити в гості? Я, мабуть, якась неправильна, але щось не уловлюю суті проблем. З опису автора вона очікує сама не знає що. Ну може щоб ці люди зникли. Її батькам теж не з´являтися, чи то інше?
JannyMoney• 16 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
что именно? ДаЗдраПерма мужа автора уже и дебилом назвала и дятлом, вы со своим вообще развелись потому что муж наверное не захотел быть ’пустым местом’. Ваш опыт и ваше мнение конечно очень значимо, особенно если автор хочет добиться таких же впечатляющих результатов)
Я тут с краю постою• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Мої мене довели.Але ж вам все буде здаватися неправдивим, бо у вас по-іншому, правда ж?

Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
И главное никто не стесняется выражать свое мнение о муже автора (отце ее ребенка), о свекрах (бабушке и дедушке ребенка) не боятся, что разнервничают автора до больнички. Одна уже и историй накидала из жизни как ее знакомые детей теряли.
И только свекры своим подлым рассказом о своей дочери....
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
О, моя бабушка на пенсии так возмущался по поводу врача или почтальона: я прождала их целый день, день насмарку и т.д.
Чому Вас це дивує?
Це ні борща зварити, ні голову помити. Ні до сусідки зайти.
Якщо людина на пенсії, то що, ніяких бажань не має?
Тим більше, літні люди гірше чують, то і телевізора не подивись, тільки сиди і прислухайся.
Це ж ще з тих часів, коли не було мобільних телефонів.
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Єдиний, хто міг вас довести - ви самі. Але ж ви знайдете тисячу причин, чому завжди винен хтось інший, чи не так?
Я тут с краю постою• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Так так,це такі як ви при зґвалтуваннях пишуть сама винна?
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А как почтальон на пирожки то повлиял?)))
Якщо прийде, а вони на сковорідці, то згорять. Це хвилин 5 мінімум. Частіше 15-20. Знайти відомість, розписатись, перерахувати гроші двічі. поговорити про новини. Відмовитися від лотерейки.
Пописанная парта• 16 ноября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А мене дивують люди, які будують кордони там, де треба будувати зв´язки. Чого ви досягаєте цим будівництвом? Як живеться у тій ракушці?
Будувати зв´язки із людьми, які в брудних черевиках лізуть у твою постіль? Таке собі заняття. Скільки ви вибудували саме таких зв´язків?
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні, це такі як я мають совість свої рішення і вчинки на інших не перекладати. Чи вас побили? Тоді вибачаюсь
Губи з філером• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка

Уже й пиріжки через почтальйона згоріли))) добре, що не через Совєтчицю)))
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляХома з пастою
Я мамочка 10 летнего сына и 15 летней дочери. Автор так и не ответила , какой страшной обидой обидели ее свекровь и свекор . Обзывает их свиньями даже. Сидит в мамкиной однушке, ничего собой не представляет, денег не заработатывает при этом и еще пытается мужа настроить против его родных родителей . Глупость несусветная. И еще печалится, что сын не орет на мать 😂😂 мля это трэшшш 😂.
Ну как купите вашей дочери квартиру, потому что ее мужик не в состоянии, и будет она беременная по тц лазить, пока маменька ее мужика в этой квартире кофеи будет распивать - пишите сюда, обсудим)
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Ви дуже терпляча донька.
Вашій мамі пощастило, справжньої жорсткості вона в очі не бачила.

Моя мати, наприклад, просто не знає, де я живу. Якщо треба, я приїду сама. Ну там інша причина, але без контексту такий підхід точно більш жорстокий, ніж ваш :)
Мене виростили чудові бабуся з дідусем. Весь секрет у цьому. Я терпіла через їх пам´ять, то ж їх донька.
Намазюкана нішою• 16 ноября 2024
Ответ дляПописанная парта
Достатньо. Але ви можете гордитись і городитись. Я ж не змушую нікого користуватись своїми рішеннями. Приймайте власні. Власні рішення - власна вілповідальність. Але мої свекри цяця -ляля. А як комусь хочеться вести безглузді війни - то їх право