Молчавочка• 16 ноября 2024

Чи є у вашому житті такі випадки

Коли людині відштбає памʼять, як у серіалах?
Пищалка• 16 ноября 2024
Ні. Лише старші з деменцією, але то некрамиво і в серіалах не показують.
Глубоководная селедка• 16 ноября 2024
Одна сусідка після того як її чоловік побив її, в неї проблеми з пам´яті на того чоловіка. Тобто вона пам´ятала всіх окрім чоловіка. І мені здається що то психологічне щось.
Ksenia2291• 16 ноября 2024
Муж, после кучи контузий, творит что попало. Но память может отшибать минут на 5, а не как в сериалах
ДА да да• 16 ноября 2024
Ответ дляKsenia2291
Так он вам муж или бывший мужчина?
Ненька наша• 16 ноября 2024
Ответ дляKsenia2291
Тримайтеся((
Бажаю йому відновлення, а вам - сил і терпіння.