ОноВамнадо• 16 ноября 2024
Як пройшла ваша ніч?
Моя досі триває.. Уявіть собі, учора з вечора сусідка по під´їзду у квартирі поряд, приїхала до себе додому з якимись чотирма чоловіками арабської зовнішності, які по нашому і слова не вимовили, зайшли до неї у квартиру, сусідка молода жінка до 30 років винаймає квартиру, у пізній вечір було чути музику та застілля, а з ночі і досі (періодично, з перервами) вони її відверто їбуть гуртом чи по черзі, особливо не соромлячись, чути її крики і трахи. Просто чітко чутно за стінами, половина під´їзду усю ніч це слухала і я дивуюсь як ніхто з сусідів досі не викликав патрулянтів (?!) бо це 100% порушення громадського порядку тиші з 22:00 по 06:00 ранку. Наче не повія з виду, а таке учудила, до цього ходила з хлопцями, але без ексцесів. Ну тому власне, а як ваша ніч пройшла?
Для драки• 16 ноября 2024
Кицька залізла у велику коробку, а вилізти не могла
Вчинила рейвах в коробці о третій ночі
Захекалася читать• 16 ноября 2024
Снилось, что нардепа дубинского Пиночет мочит🤣 мы выходим на новый уровень Сказочной Руси - с батонометами и унитазо-зенитными установками.
Оно само купилось• 16 ноября 2024
Моя ночь прошла спокойно. Но вас же не это волнует, да? 😉
Мы должны обсудить, сорвавшуюся с цепи, сношающуюся в групповушке соседку?
КрестьянинДиор• 16 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Не завидуйте
Автор не заздрить.
Автор ображена, що її не запросили.
Раздражевская• 16 ноября 2024
4 араба,бідаха.Не уявляю,скільки вони їй платять.якщо всі ніч сношають в усі дири
Примарочка• 16 ноября 2024
В нас підʼїзд сьогодні до третьої ночі слухав Цоя на всю у когось і ніхто ні в групі не написав, ні викликав поліцію, лише пару раз хтось стукав по батареям, але без толку. Отакі всі терплячі)
ОноВамнадо
• 16 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Бідне її очко ......
задумчивая мордочка• 16 ноября 2024
Обычно не завидую и бесят стоны , а тут реально зависть с 4 мя арабскими скакунами девушка зажгла ууххх
Раздражевская• 16 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Бідне її очко ......
Хто зна,хіба під наркотою,бо при здоровому глузді це не вилікуєшся.
наКоблучках• 16 ноября 2024
Ответ дляПримарочка
Цой жив)))
Цой это святое, может весь подъезд слушал и подпевал))))
задумчивая мордочка• 16 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Просто у вас не было когда нежно туда
Раздражевская• 16 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Просто у вас не было когда нежно туда
4-ро ніжно туди?
Ні,звісно,ще не відібрав Бог розум,я себе бережу.
наКоблучках• 16 ноября 2024
Ну попроситесь к ним. Хоть в зрительный зал, если участником не возьмут))))
задумчивая мордочка• 16 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
4-ро ніжно туди?
Да может они вообще туда ее не имели
Сама купляю квіти• 16 ноября 2024
Може вона не в собі, чи під чимось, в здоровому глузді на таке піти… може все таки поліцію?
Лепетун• 16 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Просто у вас не было когда нежно туда
В жопу?? Что ж вы разрешили , небось сами хотели )) Ещё скажите что кончили))
ОноВамнадо
• 16 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви їй заздрите?! Чому тут заздрити?