ОноВамнадо• 16 ноября 2024
Як пройшла ваша ніч?
Моя досі триває.. Уявіть собі, учора з вечора сусідка по під´їзду у квартирі поряд, приїхала до себе додому з якимись чотирма чоловіками арабської зовнішності, які по нашому і слова не вимовили, зайшли до неї у квартиру, сусідка молода жінка до 30 років винаймає квартиру, у пізній вечір було чути музику та застілля, а з ночі і досі (періодично, з перервами) вони її відверто їбуть гуртом чи по черзі, особливо не соромлячись, чути її крики і трахи. Просто чітко чутно за стінами, половина під´їзду усю ніч це слухала і я дивуюсь як ніхто з сусідів досі не викликав патрулянтів (?!) бо це 100% порушення громадського порядку тиші з 22:00 по 06:00 ранку. Наче не повія з виду, а таке учудила, до цього ходила з хлопцями, але без ексцесів. Ну тому власне, а як ваша ніч пройшла?
Яжбоматуся• 16 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Та ні, досі їбуть її.
то вони кіно дивляться
А ви вже накрутили...
Ну самі подумайте - як можна трахатись на дуже п´яну голову???
А ви вже накрутили...
Мусик Пусик• 16 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Та ні, досі їбуть її.
Автор, что там соседка? Арабов отпустила домой? Или вы уже присоединились к веселью?
А то Вы что то притихли)