Доставучая• 16 ноября 2024
Порекомендуйте гель для вмивання! Дякую
Дівчата 40+ , порекомендуйте гель для вмивання для комбі шкіри, щоб гарно очищував і не стягував ! Бюджет до 1000 грн
Пластилин_Колец• 16 ноября 2024
Christina Wish-Facial Wash , 35+ це найбільш дієве, а перепробувала я чимало в різних сегментах. Тонік крем , чи тонік сиворотка крем обов´язкові
Невидимка Майя• 16 ноября 2024
Королева ганделику• 16 ноября 2024
Ось така в мене, гарно змиває макіяж і не сушить. Дуже економна, маленьку кількість треба на долоню і вспінити
Б´ю байдики• 16 ноября 2024
Ответ дляИра0677
Де саме?
В косметологів. Я купую тут в дівчинки косметолога на сайті. В неї найкращі ціни, в групі вайбер кидає анонси