З горіха зерня• 16 ноября 2024

Ортодонт підлітку

Привіт всім!

Шукаю хорошого об´єктивного ортодонта підлітку
Маленькі зубки і є відстань між ними
Чи щось потрібно робити чи чекати, або як саме виходити з ситуації щоб не наробити проблем
Маю знайому, якій розшатали зуби брекетами
Тож тепер дуже переживаю щоб все нормально зробили заради дитини, а не заробітку
Кредитная• 16 ноября 2024
Так в Херсоні чи в Чернівцях?))

Весотехник• 16 ноября 2024
Бред нельзя расшатать зубы брекетами! Они в процессе сходят с места потом уже стают и не шатаются, но если у знакомой они без брекета шатаются у нее парадонтоз , и странно после брекетов с ретейгерами всю жизнь нужно ходить они зубы держат и шататься зубы не должны, я 20 лет назад носила брекеты и не носила ретейнеры зубы разошлись , сейчас снова ношу брекеты но это у меня еще и парадонтит , но зубы не шатались а ретейнер наоборот зубы будет держать у кого они шатаются
Весотехник• 16 ноября 2024
Автор я была сейчас у орех ортодонтов и все говорили разное, выбрала того который объяснил почему не нужно мне 8 зубов удалять в том числе и зубы мудрости
Курочка• 16 ноября 2024
Ответ дляВесотехник
Якщо криворукий ортодонт, то може і зуб потемніти, і випасти може. Носила сама брекети, наслухалась, надивилась, поки вибрала. Тепер син носить - ортодонтгм задоволені. Якщо Київ - Бойко (Крупенникова) Вікторія Анатоліївна - мережа Дарлін
Юльчик 25• 16 ноября 2024
Якщо ви в Києві, можу порадити Котлярчик Ольгу ОК дент. Виправляли ситуацію з зубами у обох доньок
автор З горіха зерня • 17 ноября 2024
Ответ дляЮльчик 25
Буду вдячна за контакти
автор З горіха зерня • 17 ноября 2024
Ответ дляКурочка
Дякую
автор З горіха зерня • 17 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Так в Херсоні чи в Чернівцях?))
Та ж в Києві. Важливе і не написала
:)
автор З горіха зерня • 17 ноября 2024
Ответ дляВесотехник
Оце всю жизнь мене в лякає. Те, що зубки потім потрібно відновлювати після брекетів теж лякає. А зараз якась ніби мода - брикети стали настільки всім потрібними, на думку стоматологів, як зубна щітка. Тому хочеться не робити лишнього

Юльчик 25• 18 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Буду вдячна за контакти
https://okdentalclinic.com.ua
Ольга Володимирівна.