ОхиИВздохи• 16 ноября 2024
Почему депрессия до сих пор считают дурью?
К примеру особенно попрекают одиноких женщин,мол вот был бы муж,дети и дурь бы вся прошла,только что то замужние и детные очень часто пребывают в депрессии или вообще из окон с детьми прыгают.Вообще почему людям нравится обесценивать чужую боль и чувства?
А Я Самая Самая• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Це нормально, не парьтесь. Ненормально бути постійно на позитиві
Я вже написала. Не чіпайте мене, у Вас не вистачає інтелекту зрозуміти, що ненормально ніколи не бути на позитиві.
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Часто вспоминаю,как моя бабушка рассказывала про свою жизнь: что вставала в 4 утра, ухаживала ща огромным количеством скотины, потом собирала всех домашних неслась на работу, она была много лет директором школы. Потом прибежала домой , стояла раком на огороде/ готовила еду/ убирала дом/ в полночь садилась проверять тетради,потому,что ещё и преподавала...И к врачу никогда не ходила, хоть давление шарашило 200, пила таблетки и бежала на работу и в огород.
И очень собой гордилась. Плакать нельзя, жаловаться нельзя, болеть нельзя, даже спать и отдыхать тоже было нельзя. Почему так, она не могла ответить
сколько прожила?
Стильна штучка• 16 ноября 2024
Ну, невже незрозуміло?! Самостверджуються люди таким чином. Це ж класика жанру: знецінити проблеми іншого, щоб:
а) прибільшити власну витривалість в очах оточуючих (і своїх теж) шляхом акцентуації на слабкості іншого (вони здебільшого не знають, що депресія ще називається ’хворобою сильних’);
б) протиставити себе, щоб самому собі не зізнаватись у наявних психологічних проблемах (втікач такий собі));
Є ще варіант типу ’щиро пожаліти’ (щоб роздути власне чсв). А також для низького рівня інтелекту (та/або емоційного інтелекту) - просто нерозуміння, що це - не примха, а хвороба (ну, типу ’тупий’ рівень, там здебільшого взагалі немає сенсу щось пояснювати - тупість зазвичай непробивна)).
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
А когда спрашиваешь почему не позволяла, то не знает почему.
не положено
было
позволять
было
позволять
Горлаю зрання• 16 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
не положено
было
позволять
было
позволять
Так жили ее родители, и соседи, и все,кого она знала. Она просто не знала,что бывает иначе. А думать- гадать времени и сил не было, поэтому и бежала по накатанной
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Мені цікаво якби дослідники поїхали в африканське плем´я і прослідили чи є депресія у таких людей чи це все культурні нашарування і видумки західної цивілізації.
а разве нет исследований?
по моему установлена связь, чем менее образован и развит человеческий индивидуум, тем он счастливей
Ответ дляСвідок Перемоги
а разве нет исследований?
Отож. Тобто депресія це наслідок саморефлексії. Менше думай - їбаш як бабка на трьох городах, заведи козу і депресія тобі не грозить
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
То шо там хтось когось їсть це ніяк не стосується названої проблеми. Цікаво чи загалом є люди які відмовляються від звичного способу життя у таких племенах, ідуть в савану, лягають у травичку, відмовляються їсти ну і все по списку.
Якщо ні - то депресія це не універсальна хвороба а може бути вигадкою маркетологів
а где список то?
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
нормально ничего не хотеть?
нормально делать над собой усилие КАЖДЫЙ РАЗ, когда тебе нужно выйти из дома или что-то сделать?
нормально не соблюдать личную гигиену?
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
так я написала, не положено
все так жили
Ответ дляСвідок Перемоги
нормально ничего не хотеть?
нормально не соблюдать личную гигиену?
Да це нормально. Якшо у вас все через зусилля, значить ви саботуєте якісь процеси у свому житті. Подумайте про це. Це не обов´язково депресія
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
на нее не останется времени
правда, помимо депрессии, не будет и жизни. как таковой. а будет только огород, козы, работа и хроническая, невыносимая усталость от всего, когда с приближением физической смерти - чувствуешь радость, т.к. вся эта бесполезная, осточертелая суета и бытие - наконец-то закончится
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
например, что я саботирую, когда мне не хочется идти в душ или чистить зубы?
и мне абсолютно все равно, что об этом думают окружающие или общепринятые нормы?
Ответ дляСвідок Перемоги
на нее не останется времени
Дивлячись шо ви вважаєте життям. Сидіння і рефлексію чи діяльність, навіть на автоматі, абсолютно безглузду часом з викиданням половини врожаю.
Снежнакомка• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
ну власне я про це і сказала в першому коментарі - низький рівень обізнаності в питаннях психічного здоров´я або і не тільки в цих питаннях.
Мені як психотерапевту це навіть важко коментувати.
За даними ВООЗ, депресивні розлади займають перші місця серед 10 основних хвороб, які призводять до інвалідизації населення.
І звісно багато хвороб, якими зараз страждають люди, не були актуальними у наших предків. І звісно є кореляція між рівнем того чи іншого захворювання у високорозвинутих країнах і менш розвинутих, у жителів сіл і великих міст і тд.
Враховуючи ваші теми на порадниці, я б вам також порадила пройти скрінінг на депресії)
Ответ дляСнежнакомка
Ох ці мені дані ВООЗ і думки експертних експертів
Це знаєте, як придумали лікувати целюліт))) жили собі жінки, горя не знали, а потім бах - а ви ж жирні, нездорові, некрасиві, несексуальні. Всьо, вам треба соромитися свого тіла, бо целюліт, вах вах, це страшне.
Цікаво скільки на цій почві почалось депресій і ментальних розладів)))
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
во всем перечисленном -вы про жизнь вообще ни слова не сказали
Свідок Перемоги• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Скажіть ви
зачем? мне не интересно с вами вести диалог, в принципе
Бабулька• 16 ноября 2024
Чому все, що відбувається з конкретною особою, заводиться в ранг всесвітнього масштабу? Чому так важлива, трагічна сварка з чоловіком і неважлива війна і сотні тисяч загиблих? Відколи ми так цінуємо індивідуальне і обесцінюємо суспільне? Чому страждати за чоловіком, жінкою, стало чимось ненормальним? Чому сумувати стало апокаліпсисом? Ширше дивіться не всередину, а на зовні і може зламаний ніготь чи невелика зарплатня, просто погана погода, не буде здаватись кінцем світу.
Снежнакомка• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
ви звісно більше компетенті в питаннях здоров´я, ніж лікарі і науковці)
Але ви тут на порадниці, а вони там в ВООЗ.
Ответ дляСнежнакомка
У мене лікарів кандидатів наук 2 у сімї, одна професор родичка. Лікуємо маму від тяжкого аутоімунного захворювання. Всьо лікування на глаз, обум і чисту інтуїцію. Остбливо в сфері імунології. Доказова медицина раптом стала чисто інтуїтивною))) все індивідуально. І кожен випадок так званої депресії теж. Лікарям би всіх каталогізувать і одним протоколом лікувати усі болячки
Бабулька• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я не кажу про якісь дійсно важкі органічні порушення через недосипання чи гормональні зміни
Але у більшості випадків те що люди називають депресія це реально дурь
Згодна.
Бабулька• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну і шо. А хто серед людей постійно відчуває радість? Покажіть мені таку людину яка з ранку до вечора на позитиві як цигани з баяном. Сум, розпач, гнів - це нормальні людські емоції. Нормально не радіти життю, як цього вимагає від нас інстаграм. Нормально бути втомленим, виснаженим і перегорівшим, тим більше в теперішньому темпі життя
Сто відсотків але суспільство нав´язує інші думки. Ти маєш бути позитивним, мати успішний успіх, щасливим, впевненим, заможним,інакше це депресія. Все що не заштовхується в рамки цього щасливого життя, ненормально. А всі хто проти, мають інші думки, тебе обезцінюють.
Снежнакомка• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
медицина дійсно неточна наука. Для того, щоб не лікувати всіх одним протоколом існує диференційна діагностика. Депресія - дуже розповсюджений розлад (як ОРВІ у терапевта) і легко діагностується. І головне - ефективно лікується.
Я взагалі не розумію про що спір? Про те, що є симптоми захворювання, які заважають людині нормально жити (як заноза в ступні наприклад), і можна це вилікувати. То яка вам особисто різниця, хто як живе і як лікується?
Тому що завжди можна сказати людині з болем в нозі - ’а у когось взагалі ноги немає’. І це мабуть мало б йому зняти всі больові симптоми?))
Бабулька• 16 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ні, той хто має біль в нозі іноді плювати хотіла, що в подруги вчора чоловік загинув. Вона плаче і скаржиться всьому світу, на свою хвору ногу. Не зважаючи на почуття інших. Є об´єктивні чинники і наслідки людського болю і трагедій. Що справді горе, а що проблеми які вирішуються. Аналіз наше все. Больові симптоми знімає лікар і препарати, це якщо об´єктивно, а не пізд.ж. Очікувати на жалість від усіх, це дурість.