Я б такое не носила, но продаю• 16 ноября 2024

Если бы от этого зависела ваша карьера, вы бы играли на работе роль жополизки?

Выскочки?
Тільки не про гроші• 16 ноября 2024
Карьера всегда зависит от умения быть приятной для руководства и собственника
Скіфська пектораль• 16 ноября 2024
Ні.
Пиши-пропало• 16 ноября 2024
Я не настільки хочу продвинутися в кар´єрі.
І як показує практика то такі жополизи ніхрена не продвинутися в кар´єрі але пересратися з усім колективом запросто.
Lacrimo• 16 ноября 2024
Спитайте краще хто не грає, полюбе десь і колись треба, інакше з роботи вигонять або конкуренти зживуть.
Жена аллигатора• 16 ноября 2024
Нет
Я такая, какая есть
НеГолосую• 16 ноября 2024
Нет. Нафиг такая карьера. Всегда найдется кто-то пожополизестее и вы можете пролететь. А уважения к себе от этого не прибавится.
Lacrimo• 16 ноября 2024
Ось у мене чоловік не уміє, 12+ років стажу і дуже тяжко і часто міняє роботи, бо ні одному начальству в душу не западає(. Я думала теж не умію, але насправді умію))
Госпожа Белладонна• 16 ноября 2024
Вискочка це про мене, мені завжди більше всіх треба. А вилизування начальства не моє. В мене завжди на обличчі все написано, а якщо я стараюсь щось не показувати, то визодить злобна відморожена морда. Так що можна й не починати.
Жена аллигатора• 16 ноября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вот и я такая)))
Федорино Горе• 16 ноября 2024
Мне кажется что я не умею подлизывать((((
Залізна тьотя• 16 ноября 2024
Меня всегда повышали на работе и очень уважали, за знания, не лизала никому, даже наоборот, по характеру я выскажу человеку всё и поставлю на место, если мне что-то не будет нравится.
Панна Кота• 16 ноября 2024
Якби й захотіла, то б не вийшло. Погана з мене актриса
Булку Дай• 16 ноября 2024
Ні, я не з таких. Знайду іншу роботу, де не треба вислужуватися ні перед ким, а працювати
Оновлена версія• 16 ноября 2024
Нет, конечно, терпеть таких не могу и самой от себя было бы противно
Не рахую, а вважаю• 16 ноября 2024
Смотря что вы считаете жополизством. Иногда нужно просто уметь вовремя заткнуться. И оставить свое мнениемпри себе.
Панна Кота• 16 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
І начальство на місце ставите?:)
Виннипуховна• 16 ноября 2024
Карьера всегда от этого зависит
Я умею быть гибкой, но никогда не буду целовать кого-то в зад.
Виннипуховна• 16 ноября 2024
Ответ дляПиши-пропало
Практика показывает, что ставленники и льстецы, всегда очень хорошо устроены.
Робітниця• 16 ноября 2024
Ні
На роботі зараз спостерігаю за стараннями двох таких ж...лизок. На одну керівництво дивиться умільними глазками, називає ’Віточка зайчик’ але за 5 років роботи зарплату зайчику підняло на 3 тис, хоча вона в роботі старається. Тобто своїми танцями біля керівництва вона нічого не добилась. Інша прийшла нещодавно, всіма силами лиже п´ятки начальству, на інших співробітників гонить хвилю що її ображають тут, а вона вся такая харошая, і жертва інших, тобто всі ми якісь стрьомні тут, а вона така ципочка умнічка і звісно краща за нас. Розумієте, да, що її за людину вже ніхто у нас не вважає. Керівництво може змусити нас бути з нею ввічливими, не більше. А ця шерепа бігає щаслива, думає що всіх переграла і нас нагнула, начальству скоро буде на машині скло протирати, так догоджає.
Тільки не про гроші• 16 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Карьера всегда от этого зависит
Часто человек просто работает, выдает результат и его повышают.
Но другие неудачники-завистники придумывают, что он кому-то лижет и выскочка
Залізна тьотя• 16 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
І начальство на місце ставите?:)
Начальство мне лишнего слова никогда не говорит, хотя на других могут даже материться. Просто по мне видно, что если мне кривое слово сказать, то я развернусь и уйду. Мне даже говорили об этом. А с начальством всегда соблюдаю субординацию, не тыкаю, анекдоты не рассказываю, всегда на вы, прилично общаюсь, могу немного пошутить
Виннипуховна• 16 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Смешно
Ну, да ладно
Оставайтесь при своем мнении
Я меня очень богатый опыт и большой стаж.
Поэтому - смешно
аромат Жука• 16 ноября 2024
Ответ дляLacrimo
Це ви по собі судите
Тільки не про гроші• 16 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Смешно
Ну, да ладно
Оставайтесь при своем мнении
Поэтому - смешно
Понятно. Опыт есть, стаж есть, но повышают не вас
Виннипуховна• 16 ноября 2024
Ответ дляТільки не про гроші

А я где-то писала, какая у меня должность?
Эт вернячОк• 16 ноября 2024
Я на службі в чоловічому колективі, зробити в нашій структурі карʼєру для жінки майже нереально. Тоді вже треба буде не жополізом, а коханкою когось із керівників. В мене приємна зовнішність, дружня, відкрита в спілкуванні, але я заміжня і нагадую про це якщо що)) Завжди мала на роботі багато друзів чоловіків, які згодом зробили карʼєру, один із керівників навіть мій кум, бо одружився з моєю подругою та похрестив дитину. Тому вони мене оберігають, не ображають, в чомусь допомагають.
P.S. На роботі в мене все складається, тому що мені щастить на порядних людей та вірних друзів 😉
175см55кг19лет (она)• 16 ноября 2024
Для того, щоб продивинутись, треба бути приємною для начальства, колектива. Якщо ти сам собі піз...тий друг, яким би ти крутим спецом не був, але не командний гравець і не намагаєшся налагоджувати відносини, продивинутись важко.
Ждушечка• 16 ноября 2024
Ой, почалося, жоплизка , блаблабла
Є таке поняття як емоційний інтелект, софтскілли, і вони не менш важливі на робочому місці. Те, що вам може здаватися ярим нализуванням керівнику на ділі може бути просто вибудовую нормальних робочих стосунків, довіри між співробітниками
Ждушечка• 16 ноября 2024
Ответ дляLacrimo
І я такого знаю, сам собі охуївший пацан, лизати не буде нікому нічого, вибудовувати нормальні робочі відносини - та нафіга
Пропонували колись взяти трохи більше відповідальності в роботі, ніж лише за себе, перейти на сходинку вище але навіщо воно мені, там то треба робити, і то.
Взяли на цю посаду вже іншого чоловіка, так почав на нього вийобуватися. Потім підключив зв´язки на роботі і хотів перейти на схожу посаду в іншому підрозділі, щось там бігав, резюме носив, ходив.
І вгадайте, кого взяли на цю посаду? Так, того чолов´ягу, який свого часу взяв на себе таки більше обов´язків, отримав досвід, показав себе як відповідального співробітника перед більш високим керівництвом, і коли вирішив перевестися, його приняли без проблем. На відміну від цього юного та незалежного орла, який не під ким ходити не буде