булоТАЙминуло• 16 ноября 2024
Чому в "галі балуваній "все ніяке?
До прикладу взяла голубці от зовсім не сподобались ,м´ясо нарізано шматками хоча має бути в фарші,взяла в кулінарії в сільпо так вийшло дорожче , але дуже смачно
булоТАЙминуло
• 16 ноября 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
А когда в кулинарии было какое? Хотите вкусно, покупайте норм продукты, не экономьте, готовьте сами.
Смачні були голубці
Потужна махіна• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Мені подобаються зрази з мʼясом. А вот пельмені постійно з хрящами попадались, більш не рискою купувати (
так хрящі=колаген! то ж корисно для краси)
ЗаведУющая• 03 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я і так вродлива (нет😭)
Зуби дорожче 😭