Вся така шо куди там• 16 ноября 2024
Це хлоп´ячі, чи ні ботинки?
Якщо сині хлоп´ячі, то як їх носити, куди брюки? Порадьте теплі, легкі для хлопчика, щоб можна було брюки/джинси носити.
Вся така шо куди там
• 16 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Джинси заправляти. Так само можна і у ваші чорні.
Чоловіки дорослі теж джинси заправляють? Навіщо дітям таку клоунську висоту роблять?
Домашка• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ну ви дивна, я малому в школу некст беру, вони якраз до джинсів, такі як у вас тільки у двір до лижних штанів. Але некст вам не пропоную, бо вони єврозима, а ви писали, що такі не хочете. А моєму в школу якраз супер, не жарко в них цілий день.
Блондинка в Шоколаде• 16 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Почему ваша обувь в таком состоянии? Есть же краска для обуви ,для замши ,и синяя в том числе, и можно подкрасить .Вы приучаете ребёнка с малых лет не следить за собой
А не подскажите хорошую для замши?
Рятівник Малібу• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ви не бачили убитих. Ну і нові за два-три дня будуть такі ж. Хтось по темі відповість. Що своїм хлопцям берете?
Сьогодні, як раз, їздили купувати.
Малий переміряв купу взуття і, врешті, обирав між таким скетчерсом і джеком. Обрав, врешті, скетчерс.
Розмір такий, як у вашого: 35.
Щодо штанів, то малий носить або джинси, або штани карго. В нього на осінь були і кросівки високі. Чудово все підходить одне до одного. А з карго, в яких на штанинах резинки знизу (зараз так модно у підлітків) - взагалі гарно.
А тепер не по темі: автор, подумайте над тим, що смак в речах у людини треба формувати з дитинства. В мене малий трохи старший за вашого: 11 років. Скільки я часу і сил вбила на те, аби він почав звертати увагу на свій зовнішній вигляд! В нас є ще старший син. Йому 25. Так само, ми з чоловіком, говорили не тільки про значення розуму, фізичного розвитку, а й про стиль. І як же мені зараз приємно дивитися на своїх чоловіків: чоловіка і сина (а є ще середня донечка - красуня і розумничка)! Люблю красивих людей незалежно від статі.
Розмір такий, як у вашого: 35.
Мию вікна у мороз• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ну от, знову така висота, як їх носити. В інтертопі теж всі такі.
Ну так можна и короче модели найти. Если захотеть. Под джинсы и штаны отлчино.
Вся така шо куди там
• 16 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Сьогодні, як раз, їздили купувати.
Розмір такий, як у вашого: 35.
Ха-ха-ха.
Вся така шо куди там
• 16 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ось такі придивилася, мумніваюся в їх теплоті.
Рятівник Малібу• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ха-ха-ха.
Ясно. Вдягайте чорні. Хлопець в обносках походить. Чо там.
До того ж цікаво, що у вашому наступному повідомленні, ви пишите, що придивилися ті ж чоботи, що ми нашому малому купили.
Рятівник Малібу• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Перші два (d´lites) - на зиму підходять. Другі два - міряли і дивилися. Але це єврозима. П´яті - жіночі.
Будь ласка.
Мию вікна у мороз• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Первые Скечерс отличные ботинки, хорошо носятся и теплые на наши зимы. У дочки 2 зимы подряд были Скечерсы.
Вся така шо куди там
• 16 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Тому і засміялася, що з усіх в інтертопі лише такі ж, як Ви купили, приглянулися, бо в сина куртка червона, буде прикольно, але риб´че хутро якесь хлипкеньке, сумніваюсь, чи не холодні. А ви хамити зразу.
Вся така шо куди там
• 16 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я кросівки своїм багато років купую скечерси, задоволена якістю, ботинки ніколи не брала. Дякую за відгук.
Рятівник Малібу• 16 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Блін. Середовище порадниці диктує певні паттерни.
Щодо теплоти, аби ви краще розуміли. Ми в магазині, де купили - постійні покупці. В нас є наш менеджер. І ми точно знаємо, що фігні він не порадить і скаже як є. Отже, зі слів менеджера. Джек був надійнішим варіантом. Там чітко вказані температури: до -20. В принципі, нам радили Джека. Але ці скетчерси - +/- співставні. Це не єврозима, а наша. Але там є нюанси по догляду. Ці - більш вимогливі до догляду, адже технології в них використані простіше. Хоча ціни, фактично, співставні з джеком.
Тому так: якби не вибір малого і розуміння, що, більшу частину часу, він буде або в приміщенні, або в автівці, я б взяла джека.
Вся така шо куди там
• 17 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую за відгук, завтра поїдеио в ТРЦ міряти.
Зараз на дієті• 17 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Не розумію як хлопець школяр має носити ці рейми, куди штани - заправити, зверху гармошкою. Вперше таке бачу.
це взуття не для школы, соответственно - не для классических брюк, поэтому как их не заправляй - хорошо не будет...
А как носил их ребенок родички, не интересовались?
Вся така шо куди там
• 17 ноября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ну в класичних ніхто не ходить зараз в школу, мала на увазі джинси, чіноси, джогери, теплі спортивні брюки. Не питала, якщо чесно, вона лише скащала, що він носив мало, бо вони повернулися зі США і зразу в Єгипет. Тобто взимку були вдома менше місяця.