Звожу з розуму• 16 ноября 2024
Рівень життя
ЖонДуан• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Коли вже ви нарешті зрозумієте, що це різні категорії людей.
Тих, у кого грошей на їжу немає, ви просто не бачите ні в магазинах, ні в кафе.
До АТБ заходять іноді. Обговорюють ціни на моркву, цибулю, картоплю. Купують продукцію ’Розумний вибір’ та найнеобхідніше - сіль, цукор, хліб, недорогі ’ковбасні та молочні вироби’ з комбінованим складом сировини
КонФФетОшка• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
В Черкасах 300 тисяч людей живе. А в 4х кафе скільки, сотня чоловік?
Скорая помощь• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
зато конфеты петя поднял в 3 раза в войну
Ну так не покупаете. Я лично покупаю. Вкусные ((
Скорая помощь• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Петя нашим ребятам ребы Ай-петри передает. Ребята довольны. Говорят, сделано качественно. Разработка и производство все за его счет, без госзаказа. Но про это в новостях не скажут.
18 мнеУЖЕ• 16 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ви знаєте, сьогодні пішли в 3 години дня з подругою в центрі Черкас в кафе. Обійшли 4 заклади (не самих дешевих) і жодного вільно гостолика! Купа машин, в ТЦ повно народу. Отак і не скажеш шо в людей грошей нема чи від ТЦК по домам всі ховаються.
А повинні всі сидіти і копійки рахувати вдома? Та дивитися у вікно, чи не йде тцк по квартирам?
Большой секретик• 16 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Це я до того що навпаки, всі оці заяви що всі бідні, виїхали, людей нема і країні срака - перебільшення
18 мнеУЖЕ• 16 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Яка кількість місць в кафе? А яка кількість населення в обласному центрі? Це який відсоток по кафе ходить? Отож. А більшість вдома з жахом рахує вартість підвищеної комуналки та здорожчання продуктів
Большой секретик• 16 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Місць багато, забиті були ще і кафе на нашому районі - три години дня і ми ніде не сіли😳 населення тисяч 300 але і переселенців багато
Кудлата хмаринка• 16 ноября 2024
Что- то у них статистика не сходится. У нас 12,5млн пенсионеров , а это пусть 30% и у каждого второго пенсия меньше 4 тыс . Это же по их данным. А прибавить работающих, но мало зарабатывающих.....
18 мнеУЖЕ• 16 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Я сама з Черкас. Живу на митниці і також кожного дня бачу дорогі авто. Але розумію, що є і інші люди, які їздять в трамваї та харчуються хлібом з картоплею. А також знаю, що дуже багато людей живуть, точніше виживають на мінімалку (зп/пенсію), та не мають власного житла, бачу в інших районах та містах одиноких мам з дітьми, які ходять в стоптаному взутті, яке колись було нове та дороге (були інші можливості), а вже сьогодні життя інше і пріоритети також. Тому не судіть про ситуацію в країні по одиноким сюжетам
Кудлата хмаринка• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
У вас же денег навалом , вы же не унитазы моете, а на конфеты не хватает?
ОхиИВздохи• 16 ноября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
В них просто проплачені відповіді на слово шашлик і цибуля.
В 19 році коєкто підняв собі рейтинг на цибулі, бо інші проблеми було важко знайти.
Звожу з розуму
• 17 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Привіт з ПЗР👋