...аяприкольная• 16 ноября 2024
Проголосуйте за колір
Без прив´язки до одягу , який шарф краще підійде до дуже смаглявої шкіри, чорного волосся
Результат:
вже голосів:
21 (32.31%)
13 (20%)
Тиц
11 (16.92%)
7 (10.77%)
Ну шо не так?• 16 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Расцветки не нравятся. Чисто визуально только 3 сносно
+
Кнопус• 16 ноября 2024
1 і 3 - гарний кольоровий контраст. Червоні - гарні, можуть бути, але банальні.
Люблю джаз• 16 ноября 2024
К черным волосам подходит зеленый цвет как на фото 3(точнее изумрудный )
Первая ласточка инфляции• 16 ноября 2024
Додам до свого коментарі вище, що 2 підійде під верхній одяг до тонів коричневого, бежевого, молочного, білого, чорного(під чорний правда майже все підійде) ще синіх тонів. А як кому під зовнішність підійде треба дивитися особисто🤷♀️ і взагалі кожен з цих на любителя, як в принципі будь яка річ