Без образів• 17 ноября 2024

Моя проста та смачна вечеря разом із домашнім вином

Що у вас?
ЛЮБА• 17 ноября 2024
У меня на ужин были сосиски в лаваше . Завтра планирую курицу запечь на соли .
Оновлена версія• 17 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Дівчата, як же багато вуглеводів. Ще й на вечерю. Я зараз взагалі думаю наскільки наша українська кухня вуглеводна і малокорисна нажаль. Я на вечерю їла стейк з телятини з овочами. І ситість і користь. Скажіть, а ви не поправляєтесь поїдаючи такі смаколики ввечері?
Не поправляемся
Закусенец• 17 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Безглютенова дієта?
В мене виявилася інсулінорезистентність і тепер не їм багато чого та режим харчування,але так любила поїсти коли хочу та що хочу. Тепер Хоча б на фотки подивлюся)
автор Без образів • 17 ноября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Макарони це взагалі не України кухня
Кровавый бархат• 17 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Вкусно. У меня такое тоже есть, но на завтрак)
Ух ты! А как такое приготовить? Дайте рецепт, пожалуйста :)
Аnnеt• 17 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Ногти не ем
лучше б вы их съели
Маруська Му• 17 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Это завтрак уже?)
У меня во
Фу! Позорище! Ни одна уважающая себя женщина не сможет держать маникюр до такого состояния! Уже хоть сама сняла бы! Отвратительно и мерзко! Засранка просто!
ФрекенБок• 17 ноября 2024
Суши были
НЛОша• 17 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Вам слабо, а она смогла. НоХти просто феерия похуизма.
Пупс• 17 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Макарони це взагалі не України кухня
У нас галушки. Это то же самое. И у нас действительно традиционная кухня с упором на углеводы. Нет смысла спорить.
Пупс• 17 ноября 2024
Ответ дляДідова баба
Стакан манки, стакан борошна, стакан цукру, я беру менше, десь 3/4, пів ч.л. солі, 1 ч.л. розпушувача. Все гарно змішати в мисці.
Яблука почистити і потерти на терці. В мене було 7 штук. Додати сік лимона, корицю.
Суху суміш ділите на 3 частини, яблука на дві. В розсувну форму першим шаром суха суміш (я відміряю стакан з миски), далі шар яблук, потім знов суміш, яблука, суміш. Сік з яблук на останній шар яблук. Всі шари гарно розрівнюємо. Далі ріжу тоненькими шматочками масло (гарно охолоджене) і викладаю зверху щільно, щоб майже не було пропусків. Випікати при 180 десь 55-60 хвилин. Дістати, дати охолонути і потім тільки розкривати форму.
О, я знаю подобный пирог «три стакана», только он еще с манкой и молоко туда идёт.
из_под_тишка• 17 ноября 2024
Ответ дляЛамборджини
Это завтрак уже?)
У меня во
Фу блин, за чем такое фоткать 🤮
Дідова баба• 17 ноября 2024
Ответ дляПупс
Так цей теж з манкою)
Продавчиня кіз• 17 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Я не знаю ,бо купила вже без упаковки , просто підігріла ,але мені здається ,що вони без м´яса ніби ,як соєві
не смача, в стилі..дитина, сама собі набацала
Без комплексів• 17 ноября 2024
А в чому прикол виставляти макарони із сосискою. Нічого особливо смачного в них немає. На срачик розраховували, та не вийшло?
Швидка Настя• 17 ноября 2024
Харэ жрать, ночью спать надо!🔥
автор Без образів • 17 ноября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Не розумію вашої ’мови’
автор Без образів • 17 ноября 2024
Ответ дляПупс
Борщ та голубці це не вуглеводи
автор Без образів • 17 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Суши были
Це на одну людину?)
ФрекенБок• 17 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Це на одну людину?)
На двоих , но еще на утро осталось 😄
автор Без образів • 17 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
На двоих , но еще на утро осталось 😄
Я б навіть половини не з´їла ,не любитель сушів