ЗаведУющая• 17 ноября 2024

У кого мужья после развода испарились?

Тема просто поговорить, навеяно темой про детский др и бывшего мужа
Я в той теме написала, что у меня муж после развода никогда больше не появлялся в нашей жизни, ни разу ни мы его не видели, ни он нас, так дочь и выросла, уже взрослая
Пару раз мне пришлось ему звонить, что бы выслал разрешение на выезд за границу, когда еще отдыхать ездили. И это все общение. Алименты платил через суд, минимальные, так как работал он неофициально, только последние пару лет шли отчисления от официальной зарплаты, он устроился на госслужбу.
Сейчас дочь учится, подала на алименты опять, но уже год тянется суд, бм на апелляцию подал, не согласен платить больше алименты, аргументируя тем, что дочь в алиментах не нуждается, так как учится на контракте и за учебу платит мой нынешний муж.
К слову, вместе с мужем после развода испарились и бабушка с дедушкой с его стороны.
У кого еще так или на подобии моей истории?
Файна дівка• 17 ноября 2024
У нас так же. Деньги переводит, но у него уже новая семья и мы никому не нужны. Перед разводом просила его устроить меня на работу, он ответил, что он не биржа труда и все.

Цікавий писочок• 17 ноября 2024
Та то ще просто старість до вашого чоловіка не прийшла... як буде перший гіпертонічний криз, так згадає, що у нього ж дочка є ось хто буде за ним горшки виносити в старості
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
У него тоже уже второй брак, в котором родилось трое мальчиков
dulenok• 17 ноября 2024
Не приходит, не звонит, с ребенком не общается, денег не платит
Біле пальто• 17 ноября 2024
Мой био отец испарился, его родители тоже, мне было 2 года:)))))
На алименты не подавали, лишили родительских прав по его согласию к счастью. Я ему сейчас тоже ничего не должна))))
Цікавий писочок• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Та то ж хлопчики що з них візьмеш... Пригадає про дочку пізніше трошки.
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
Дочери было 8 месяцев, когда он испарился, когда ей исполнился год нас развели
Біле пальто• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
И слава Богу, главное лишить родительских прав, чтобы с ребенка не было спроса в его старости
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не думаю, что дочь станет горшки за ним выносить, если бы пришлось

Цікавий писочок• 17 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
А батько думає, що буде))) ну наївні вони люди, ці чоловіки
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
Не лишала, это тяготно и очень сложно, если алименты платит
Я было и рыпнулась, но поняла, что это лишняя трата сил и времени
Дочь уже совершеннолетняя
Все буде• 17 ноября 2024
У багатьох так. Нова сім´я, нові діти з новими заботами.
Я знаю лише одну сім´ю, де тато і забирав дитину пару разів на рік у відпустку закордон, і на змагання тільки він возив. Але там з боку мами дитини велика робота - після розлучення вона з ним залишилася в дружніх стосунках і постійно на зв´язку він був і з мамою і з дитиною Дуже мудра жінка, я б так не змогла би
Дона Ко Ко• 17 ноября 2024
Мой испарился ещё до рождения ребенка. Потом объявился через 24 года и был очень удивлен,что его никто не ждал. Ну и самое смешное: он даже не удосужился узнать какого пола родился ребенок, но толкнул речь о ’родной крови’)
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
А бм не согласился, что бы его лишали родительских прав и у меня это не вышло, хоть тоже хотела
Новопоштинская• 17 ноября 2024
Ха! В мене є такий знайомий папашка що тікав від своєї доньки, щоб тільки не спілкуватися. Випадково зустрілися на новорічні свята на площі міста, так він тікав так швидко щоб дитина не змогла його дігнати, ви б бачили розчарування тієї дитини. Відтоді ніколи нічого про тата не питала.
Хоча аліментів платив з мінімалки. Саме смішно що коли папашка вийшло на пенсію то згадав що десь там є донька і він її любить і хоче щоб вона за ним доглядала... На що донька сказала що я тебе майже 40 років не бачила то і мені не треба чужий старий дід. Він погрожував що на аліменти подасть, так донька каже подавай твоє право, тільки не забудьте тато що аліменти будуть платить усі ваші діти (а в нього іще двічі одружений і троє дітей є) а не тільки я. Ой там стільки лайна вийшло з того діда. І ви знаєте я навіть не засуджую ту донька а той дід так і не пішов за аліментами, бо злякався що інші діти також йому будуть платити
автор ЗаведУющая • 17 ноября 2024
Ответ дляНовопоштинская
А за что ту дочь осуждать?
Все она правильно сделала
Червона рута• 17 ноября 2024
Це може й краще.В мене не випарувався,на аліменти не подавала,а тріпав нерви роками,як згадаю.Вже розглядала варіант виїжджати і продавати житло.геть підшукувала роботу і зйом спочатку.
Мядуза аля моргонер• 17 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
100%
Батько чоловіка згадав про сина після інсульту. І грошей регулярно просить.
А у дитинстві клав з прибором на дітей. Навіть гірше. І речі з дому виносив, і заборгував не тим, кому треба, сімʼю кошмарили. А тепер знає, до кого по пасобіє…. Я нормально ставилась до цього, допоки свекор не відмовився перепідтверджувати інвалідність задля бронювання чоловіку. А шо, пенсія йому не треба, і так дають, а по лікарям бігати ліньки. Чоловіка теж поплавило. Каже ніколи нічого нічим, порожнє місце, а не батько. От нарешті в нього був шанс хоч чимось синові допомогти - а йому тупо лінь.
Дайте подуться• 17 ноября 2024
Мій з´явився через рік після розлучення, я йому вручила дітей, а вислуховувати маячню про возз´єднання родини відмовилася. Ну що, погуляв півдня, пообіцяв обом прийти на перше вересня і зник. Аліментів не платить, борг росте. Навіть, коли почалося вторгнення, не поцікавився дітьми. Ми не в безпечному регіоні.

Мій тато прописав старшого сина задля зайвих метрів, а коли на Луганщині стався голод і криза і мама відправила сина до татуся в Київ, не пустив його на поріг. Двох середніх кинув без аліментів. Мені просто робив нерви, ображав дітей. Помер і слава богам.

язззззь!!!• 17 ноября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Он платил алименты?
Вы лишали родительских прав?
мульти1• 17 ноября 2024
У 99%