Туся муся• 17 ноября 2024
Вихідні у нього
Дівчата, у мене питання про той період відносин коли ви від зустрічей кафе кіно переходите до етапу коли залишаєтеся в нього на вихідні (ну або він у вас), мається на увазі проводите разом більше ніж добу, на регулярній основі. Власне, два питання.
По-перше, чи обговорюється це кожен раз і як, ви кожен раз чекаєте що він напише і запросить типу" я тебе заберу в п´ятницю", чи самі питаєте - що плануємо на ці вихідні, бо якщо наприклад у нього настрій чи бажання самому валятись на вихідних і нічого не робити (ну або аналогічно у вас - хочете просто побути сама) - він вам має пояснювати, Свєта, на цих вихідних не вийде зустрітися, чи як у вас це відбувається?
І друге питання, вибачте трохи незручне, як ви справляєтеся з фізіологічними потребами якщо у нього це однушка і все чути. Я розумію коли вже свої в доску, але саме з початку, коли ще романтика і ви удвох...
Вибачаюсь за такі дивні питання! Я вже немолода дівчина, але якось, не доводилося бути у подібних ситуаціях. З колишнім чоловіком як починали стосунки, тоді ще це було у пгт і туалет був на вулиці... Та й давно це було. А окрім нього, тривалих стосунків не було. Проведеш ніч із хлопцем і, так би мовити, несеш зранку все додому. Розкажіть як воно у вас. Дякую!
Байрактара• 17 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Учитесь тихо это делать)
Правильно, лучше предательски напускать шептунов вонючих, тогда он точно не догадается что она пукает
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляЯ Головна
Значить кажіть, ось послухай, яка пречудова симфонія Баха, як тобі соло скрипки? вставляєте йому у вуха вакуумні навушники і швиденько до роботи.
Може дійсно просто казати, я соромлюсь ходити в туалет коли ти поруч, одягни будь ласка навушники. Але моя тривожність мабуть не дасть мені розслабитися)
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Та в тому то й справа що це ще не жити разом. Бувало бачила тут дівчата писали що з´їхались із кимось через тиждень знайомства. Я собі не уявляю як. Чесно. Може фізіологія у всіх різна, не знаю. Я не можу це робити тихо( блін і сміх і гріх
Физиология разная, я тоже громкая. Ношу все с собой, мучаюсь, когда едем отдыхать на неделю. Пытаюсь сходить где-то не в номере. Не могу я разрушить образ принцессы громким пердежом в туалете.
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
В туалет то раз на день. А якщо вам хотілось, вибачте, пукнути - в нормі людина пукає кілька разів на день. І він постійно поряд. І як, куди. Мене за два дні розірве
На диету садитесь
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Господи, хоч одна людина знайшлася яка мене розуміє! Для мене чесно в мої 30+загадка як інші люди живуть. Мабуть дійсно що фізіологія різна, хоч із жкт проблем в цілому немає.
Я Головна• 17 ноября 2024
Згадалось, як немовлятам, які ще самі не вміють пукати, випускають гази через спеціальну трубочку або скляну частину піпетки. Ану, мамочки, хто робив? Як воно чується? Свист чи тихо? Ідея автору в поміч)))
Не любовница• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Чесно це буде дуже дивно, адже приїхала до нього в гості. Логічно що він зі мною за компанію піде.
А ви загадково до нього, що зникнете на 5 хвилин. Хай чекає. Буде думати, яка ж ви загадкова. Спробуйте.
Докладальниця• 17 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Под одеялом)
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляЯ Головна
В мене є така трубочка для дорослих, можу навіть сфоткати вам. Не допомагає вона.
Байрактара• 17 ноября 2024
Ответ дляЯ Головна
Ну там и обосраться можно, хоть и тихо, будет неудобно совсем я думаю)))
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Если путаете постоянно и громко, то проблема есть. В норме такого быть не должно. Но у меня тоже такая же проблема. Сажусь на диету, пью много воды, не ем сладкого и все, что способствует брожению перед поездкой. Ночевать - это ад, плохо сплю, боюсь пукнуть во сне. А ещё не переедайте, от этого тоже пучит сильно т.к. кишечник не справляеться. И канадский йогурт пейте.
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Та ні, не прямо постійно. Це ви про здуття. Просто тихо не вмію, і так завжди було. Здається така фізіологія, як я вже писала, колись проходила обстеження і виявили лишні петлі в сигмовидному кишечнику, може в цьому справа.
Поумничка• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Навушники і противогаз же))))
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляПоумничка
Навушники і противогаз же))))
З запахом у мене проблем особливих нема, тільки зі звуком)
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Диета, вода и меньше порции спасут вас от громкого пердежа. Проверено.
Громкий пердкж означает, что газов скопилось слишком много.
Поумничка• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Сам собі не воняєш, чи це вам хтось каже?)
Поумничка• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Автор, перестаньте їсти мучне , молочне, солодке і все буде краще.
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Дякую! І як написали вже тут дівчата, менше солодкого і мучного. Я дуже солодке люблю((
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Ах, ну от сладкого конечно будет пердеж.
Все, забудьте про сладкое и мучное.
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляПоумничка
О боже, що ж тоді їсти. Бо здуття в мене від овочів і фруктів в основному. Мабуть, саме м´ясо.
Поумничка• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
То вибирайте, мужика коханного хочете і секс, чи цукерку і тістечко)))
Я щоб жопа не росла відмовилась від солодкого, бо чоловік вже є))) Але секс краще за цукерку, то запроста відмовилась би від солодкого.
Туся муся
• 17 ноября 2024
Ответ дляПоумничка
Дякую вам
Дама с собачкой• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Каши, мясо. Немного овощей и фруктов. Супы!
Поумничка• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Саме м´ясо запор буде)) Від всіх овочів не буде пучити. Якісь та підійдуть. А фрукти доиа їжте.