Меряю от 0• 17 ноября 2024

Мне кажется, что умру от инсульта

Голова часто болит, а перед менструациями просто чувствую как отек в голове, тяжело встать, ходить, постоянно как ватная, при том что принимаю таблетки, лечилась даже антидепрессантами, но все +-
чем старше, тем больше болит и чаще, до 30 такого не было
моя прабабушка умерла от инсульта в 45 лет
очень боюсь этого и что делать, не знаю
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Дякую
Треба ще гарного невролога знайти, щоб відправив на МРТ і пояснив що до чого
Самостійно зверніться. Скажете які скарги та і все. Були б гроші. По НСЗУ черга 1-2 міс
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
+ я вже тут якось писала за томограф. На цьому не варто економити. У мене були серйозні проблеми, епілепсія під ?.
На томографі 0.5 Тесла ’знайшли’ доброякісну пухлину. Сказали спостерігати, імовірно в майбутньому операція.
Сприйняла спокійно, у мене вже була загартована нервова система після того як лікар залякав підозрою на епілепсію, а ЕЕГ показало низький судомний поріг. Я тоді йшла додому ’як в тумані’.
На попередніх 2 МРТ пухлини не було, через рік її також не знайшли, але були зміни білої речовини. Ходила до нейрохірурга... В результаті - помилка рентгенолога. А проблема моя генетична
Вже давненько проходила МРТ головного мозку на томографі 1 Тесла, були виявлені вирадені вогнищеві зміни ресовини головного мозку в обох гемісферах + помірна деформація передніх рогів боків тіл шлуночків мозку + незначна деформація мозолистого тіла + назначне розшрення конвекситальних субарахноїдальних просторів у ділянці висот долей. Але виникли труднощі з встановленням діагнозу.
автор Меряю от 0 • 17 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
так а що з цим робити? чи оце все якось лікується?
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
У мене було схоже, 2 роки назад. Нажаль, на даному етапі розвитку науки, причини можуть бути найрізноманітнішими і встановити діагноз дуже-дуже складно.
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Вас лякає конкретно інсульт. З цим все просто - МРТ покаже що там з судинами. Це той випадок коли діагностика відносно проста
автор Меряю от 0 • 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
а якщо і є зміни, цього ж якось не уникнеш?
немає ж профілактичного лікування від інсульту ?
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Я ж писала за колишню колегу, яку хапнув інсульт в 40. У її сестри те саме з судиною у мозку. Щоб не дійшло до операції, як в колеги, сестрі виписали ліки від тиску точно. У колеги ще й мігрень, щось п´є для профілактики після інсульту, за її сестру не пам´ятаю чи має мігрень
А що таке?• 17 ноября 2024
Ви спочатку зробіть то МРТ. Зміни білої речовини, субарахноїдального простору і т.д. нажаль не має конкретики, може бути варіантом норми, результатом початку діабету, або якоїсь спадкової патології.
автор Меряю от 0 • 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
у мене наразі з тиском майже проблем немає, тільки знижений трохи, кажуть для астеників то норма
але дякую, треба зайнятись діагностикою більш ретельніше
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
У іншої знайомої, в чоловіка у 30+ виявили. Казала, замітила що ібупрофен вдома кудись швидко зникає, чоловік признався що голова постійно болить. Також патологія судини, лікар порадив лише кинути палити, пильнувати тиск і вагу. Загальні рекомендації як уникнути інсульту. Не виконував і зліг на пару місяців, інвалідність. Але у нас в місті центр нейрохірургії і неврології, знаю що там часто радять оперувати такі патології, бо це як ’бочка з порохом’.
Неновая почта• 17 ноября 2024
Берегите здоровье и свою душу!! Найдите в интернете Молитву покаяния! Это самое важное - отпустить все обиды , очистить душу и совесть от греха!
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
У Києві у мед. центрі Нейромед є томограф 3,0 Tесла Philips Achieva.
У нас у місті теж є філіали Нейромед, томограф 1,5 Тесла.
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
У себе в місті, робила в Євроклінік 1.5

А то невірне МРТ, 0.5 Тесла робила у Львові в Залізничній лікарні. Може вже купили новіший, це було 4 роки назад
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Симптоми, як були, так і є.
Взагалі за заключенням, ці зміни можуть бути пов´язані з розсіяним склерозом, нейроінфекцією, ревмоваскулітом і т. д. Потрібно було пройти спинномозкову пункцію, але я відмовилася. Одного МРТ в моєму випадку недостатньо. Потім ці зміни пов´язали з судинним генезом, призначали препарат для запобігання загибелі нейронів внаслідок ішемії і гепоксії. До посилення симптоматики призвів гіпертонічний криз, деяка симптоматика так і залишилася. Тому тоді і пройшла МРТ ГМ + ангіографію.
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
У себе в місті, робила в Євроклінік 1.5

У нас у медичних центрах томографи 1,5 Тесла. В обласній лікарні 0,5 Тесла.

Томографи менше 0,5 Тесла це низькопольний томограф. Ці томографи працюють від низької і середньої сили поля.
Томографи від 0,5 до 1,0 Тесла середньопольні працюють від середньої до високої сили поля.
Високопольні томографи від 1,0 до 1,5 Тесла.
Томографи 3,0 Тесла це надвисокопольні.
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Прогресування вогнищевих змін. Патологічна кількість. Тому і не вказують чи в білій, чи в сірій речовині вогнищеві зміни.
Щодо заключення МРТ сама розібралася що до чого. Є ознаки за даними МРТ і розсіяного склерозу (виражені вогнищеві зміни речовини головного мозку в обох гемісферах + незначна деформація мозолистого тіла), нейроінфекції (виражені вогнищеві зміни речовини головного мозку в обох гемісферах + назначне розширення конвекситальних субарахноїдальних просторів у ділянці висот долей), судинного генезу (виражені вогнищеві зміни речовини головного мозку в обох гемісферах + помірна деформація передніх рогів боків тіл шлуночків мозку + дані ангіографії).
Невролог призначала препарат для запобігання загибелі нейронів внаслідок ішемії і гепоксії. Були ще інші препарати призначені. Але симптоматика як була, так і є.
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Знайшла. У мене, 2 роки назад: розширені периваскулярні простори Вільхова-Робена, субарахноїдальні лікворні простори розширені. За 2 роки спостережень утворилась киста біля мозочка чи самого мозочка, 6.2 мм.
За ці роки тремор, пам´ять і увага суттєво покращились. Зі скутістю у певних м´язах гірше.
Вам що виписали для запобігання гибелі нейронів? Церебролізин, Актовегін і подібне? По правді, ніби і краще стало по симптомам, але іти на МРТ вже страшно, щодо Церебролізину - і є надія що покращить стан, але відсутність доказової бази і ціна смущає. Крім основного лікування приймаю лише вітаміни С,Е, у них ліпша доказова база і дешеві, хоч не шкода💵
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Теж є скутість у м´язах, але ще є біль і спазми. Але і інших симптомів вистачає. Деякі симптоми посилилися.
Цього препарату немає в аптеках. У складі препарату пептид + ще більше 12 компонентів.
Більше МРТ головного мозку не проходла, тому не знаю динаміку. Так, потрібно було проходити МРТ головного мозку, скоріше за все потрібно МРТ з контрастом. Тупик лише у тому, що для мене це дорого. Та і препарати теж дорогі. Якщо немає нових результатів МРТ ГМ, то і ніякого сенсу йти до невролога немає.
А що таке?• 17 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Цитофлавін, Кортексин? Знаю що до війни їх часто виписували неврологи, але як почалась війна тяжко і дорого купляти, бо виробник РФ, Білорусь. Хіба якщо Вірменія ще реально знайти
Рву и мечу• 17 ноября 2024
Ответ дляА що таке?
Церегін