Вакцениро Вона• 17 ноября 2024
Хто ФОП, чи надходять вам платежі з Привату на Моно?
IBAN в Моно, з Привату вже добу деякі платежі йдуть і ніяк не зарахуються. З інших банків оплати заходять без проблем. Це якийсь збій чи на вихідних це норма для Привату? Бо раніше такого не спостерігала. Дані вказані вірно, є квитанції від платників (перевіряла номери в приваті).
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Вчора оплачувала на ФОП з привату на моно. Все швидко
а в мене з вчорашнього дня не заходять, і сьогодні теж
Король дивана• 17 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Нехай відправник завтра напише в підтримку. Все буде ок, 😉
Вакцениро Вона
• 17 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Написала в моно, сказали, що завтра зарахуються. Бо там вказана дата валютування в понеділок. Дякую!
Соня-сонятко• 25 ноября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
З Привату на Моно мені йдуть з пятниці вечора до понеділка. І лише з Привату так