Коплю на груди• 17 ноября 2024
Чи мають діти допомагати батькам?
Як ви вважаєте в має дитини бути дитинство ,і вона має бути повністю вільною від усіх робіт ,чи дітей потрібно заставляти допомагати батькам,і з якого віку дітей потрібно привчати до роботи ?
Khmelnichanka• 17 ноября 2024
Допомагати - так.
Посильно.
Не змушувати, але залучати.
Без експлуатації дитячої праці.
Посильно.
Не змушувати, але залучати.
Без експлуатації дитячої праці.
Love_Love_Love_• 17 ноября 2024
В дітей має бути дитинство, але діти мають бути дисципліновані і навчені робити всі побутові речі, прибирати за собою
TANYA 0 0 0 0• 17 ноября 2024
В дитини може бути дитинство разом із допомогою батькам. Чи та дитина з ранку до ночі працює , що дитинства не має?
Мадам Тю-лю-лю• 17 ноября 2024
Дитина не може бути повністю вільною від усіх робіт, бо виросте побутовий інвалід
Паспортний стіл• 17 ноября 2024
Допомагати батькам в чому?
Я вважаю, що дитина повинна з дитинства привітатись бути частиною родини і жити по її порядкам.
Мама не прибиральниця і не служниця, тому діти не повинні вішати на них прибирання після них.
В мене троє. У всіх обовʼязок один в той самий - прибирати після себе.
Тобто поїв - прибери
Приніс сміття з двору - прибери
Набрцдив в кімнаті - прибери.
І так у всьому.
Якщо кожен буде прибирати після себе, відразу, то не буде брудно ніколи.
Тобто поїв - прибери
Приніс сміття з двору - прибери
Набрцдив в кімнаті - прибери.
І так у всьому.
5 лет - мусор выбрасывает, белье в стирку относит, свои вещи снимает и красиво квадратиком складывает в комод, карандаши точит, игрушки убирает, ручкой-пылесосом возит, штрудель вот посыпала сахаром только что.
А, набирает мне на дверях код и открывает двери когда я с сумками.
Марфа Українівна• 17 ноября 2024
Максимум в комнате своей поддерживать порядок, убрать за собой тарелку в посудомойку, донести свои грязные вещи до стиральной машины, если готовил - убрать после себя. 12 лет
Чудо в декрете• 17 ноября 2024
А що значить має бути дитинство? Бо у деяких 9 годин скрін тайму, 5 годин ікс бокс в день, а поставити тарілку в посудомийку - це експлуатація дитячого труда. У всіх однакові руки, то ж я за те, щоб всі в родині були заодно, а не матір обробляє всіх як наймичка, а пан зростом 190 грає в гри до 3 ночі і в нього бачте, немає наснаги випрати в пралці і висушити в сушарці своі майтки.
Жирафовое варьенье• 17 ноября 2024
Мені легше самій. Моя підліток_ нічого навіть просити не хочу. Бо я не виношу дивитися на сраку на лиці. ( вибачте я їй так звісно не кажу, але іноді прибити готова)
Жирафовое варьенье• 17 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Моя не любить прибирати у кімнаті, але у свої 14 випікає і готує краще за мене.
І іноді миє холодильник , любить саме холодильник по 1-2 години …
Тому ваша теорія провальна
Танцепесенная• 17 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Як це ’знімає речі і складає в комод’? З себе знімає? І ношені речі складає квадратиками в комод?
Опля Картопля• 17 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
А вы все вещи по 1 разу носите?
Танцепесенная• 17 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
А вы все вещи по 1 разу носите?
Ті, які можу складати в комод, по одному разу. Бо це білизна. Светри, брюки, джинси, сорочки я в комод не складаю, вішаю їх на вішалки до шафи
не уявляю, як можна скласти ношену сорочку в квадратик і засунути її в комод
вона вже м´ята, бо її носили, а ще й дитина її в квадратик зверне
на наступний день та сорочка буде виглядати, як її не з комод дістали...
Опля Картопля• 17 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Это ваши личные проблема. Дети не потеют и не воняют как взрослые. А навешенная одежда везде та ещё эстетика
Танцепесенная• 17 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Вєздє - це в шафі
вона там і повинна висіти. І до чого тут запах? Ви взагалі читали, що я написала?
ЧупакабраЗеБест• 17 ноября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
делайте как я, даете задание перед своим уходом и пусть хоть обкривляется.
Жирафовое варьенье• 17 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я працюю віддалено 😀
Теща дочки• 17 ноября 2024
Зрозуміло, що дитині не доручиш готувати на всю родину на тиждень, прати-прасувати-вішати гардини у всьому домі, але посильну участь брати в побуті, - цілком, як на мене.
Інакше це дійсно побутові інваліди.
Знаю історії, де хлопець ~16 не знав як чай заварити ( в пакетику!), інша - хлопець в ~20 не вмів яйце розбити. Не приготувати щось з нього, а розбити навіть. Це занадто явно
Інакше це дійсно побутові інваліди.
Опля Картопля• 17 ноября 2024
Ответ дляТеща дочки
Інакше це дійсно побутові інваліди.
Подружка лет в 14 не знала как плиту включить
Теща дочки• 17 ноября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Для мене це страшно, якщо чесно
Бо як мінімум, повномасштабне вторгнення показало, що треба мінімум вміти. Бо ситуація може скластися будь-яка(
ЧупакабраЗеБест• 18 ноября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я працюю віддалено 😀
ой фигово, я эти перешоешенные йобла тоже плохо переношу.