Для драки• 18 ноября 2024

Мастер маникюра, парикмахер. Сколько учиться

Нахожусь в Польше, есть ВО, не востребованное тут. Вариант либо мать полы/работать в магазине либо... Кто учился для работ в салоне, сколько по времени это полгода/больше? Возраст 40
Бабуся мороз• 18 ноября 2024
У вас точно є во?

Добротная• 18 ноября 2024
А вы польским хорошо владеете?
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
У вас точно є во?
Дивне питання. Так є во, з відзнакою)
Губка Боб• 18 ноября 2024
Вы думаете, что больше заработаете на маникюре ( не имея опыта ) ? И что это лучше, чем убирать или в магазине работать ?
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляДобротная
А вы польским хорошо владеете?
A2-Б1
Мольфарочка• 18 ноября 2024
З нуля,чи ви в Україні працювали в даному напрямку?Якщо з нуля і враховуючи вік,думаю,роками,якщо ще це взагалі можливо.Дана сфера для молодих.Спочатку курси,далі моделі.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
В перспективе больше. Я убирала уже. Это не самая приятная работа. Магазин не пробовала, посмотрим)

автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
З нуля. Ясно що я стригла дітей. Чого для молодих, в дорослих руки не такі?
Мольфарочка• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Є 2 руки,2 ноги і 2 ока.Ви багато бачили фахівців в бʼюті індустрії,які починають в 40?Я ні.Дівчатка-так
Скромняшка• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
такі. манікюр коштує 110+. У будь- якого майстра. Запис за місяць
Перукарні трохи інша ситуація. чек від 200, то ж клієнтів менше.
Дуже багато об´явок типу :’ шукаємо майстра манікюру’.
У фейсбуці такі самі як ви дівчата шукають моделек- набивають руку.
Пробуйте. Важко, звісно, але не вбєєтесь як на прибиранні.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Я не придивлялась. Тремора немає. Послухаю, може будуть історії від дівчат
Бабуся мороз• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Дивне питання. Так є во, з відзнакою)
То ви ж маєте знати, що навчатися треба в Польщі. То там і запитуйте. Що дасть інформація про навчання в Україні?
Голодаю• 18 ноября 2024
Дивують коменти про те, що це тільки для молодих. Що за ейджизм? Чому в 40+ років при бажанні можна з нуля оволодіти складними ІТ професіями, професіями бухгалтера, психолога, юриста, зубного техніка і багатьма іншими, а в ’бьюті-індустрію’ вже ніби не потрапити? У автора ще немає старечого маразму чи тремору рук, то чому ні?
Ируся-пуся• 18 ноября 2024
Ответ дляСкромняшка
За манік 110- це в салоні. Салони оббирають майстрів конкретно, будеш спину гнути за копійки. Дівчата наші роблять на дому від 60зл, але то без податків - стрьомно. Перукарі стрижку роблять від 60зл. Звісно ціни можуть коливатись.
svetolino• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Есть еще заводы . Знакомая работает на фасовке зелени. Конвейер конечно не всем подойдёт ,но + что в одну смену , сидя. Удачи!!!
Бабуся мороз• 18 ноября 2024
Ответ дляГолодаю
А ви не розумієте, що це фізично важко? Почитайте, які ви приклади навели і про що запитує автор. Вона ж розраховує на курси і гроші лопатою гребти. В Україні це нереально, а в Польщі не так, як в нас.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Що саме фізично важко? Ніхто не пише про гроші лопатою грести, де ви це побачили?
Бабуся мороз• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Працювати перукарем і манікюрницею. Ви вже забули, про що ваша тема?
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Що саме важко? Працювати на прибиранні чи на заводі легко?

Трахтибидох• 18 ноября 2024
Ответ дляМольфарочка
Моя подруга в 38 начала пилить ногти. Сейчас 40. Набила руку , работает
Губка Боб• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Не тяжелее, чем сидеть согнувшись целый день и дышать пылью при снятии покрытия.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Вы убирали уже? Или теоретически
Та никада в жизни• 18 ноября 2024
Пробуйте, в мене знайома зараз косметологом починає в 50+, вже має постійних клієнтів, але не так багато, щоб відкрити свій салон.
Губка Боб• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Вы убирали уже? Или теоретически
Убираю 8 лет.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Убираю 8 лет.
Убирать тоже можно по разному. Я летом работала тут, в 2х отелях. Многие работают хреново, мягко говоря, после них нужно все переделывать. После чужой смены, фактически каждый номер это текущая уборка + генеральная, ТК очень поверхностно убирают. Все грязное. Спреи от плесени в душевых, куча химии это и рядом не стоит с маникюром. Физически намного легче маникюр. А стрижки и подавно. Да, не факт что руки из нужного места, но можно же попробовать.
Губка Боб• 18 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Я убираю в частных домах.Не могу сказать, что это прям очень тяжело - протереть все поверхности, пропылесосить и помыть полы.
автор Для драки • 18 ноября 2024
Ответ дляГубка Боб
Если регулярная уборка да. Я убирала в частном доме, люди постоянно уезжают, приезжают живут, уборки редкие, сами убирают поверхностно. Так там пол катышками пыль берется. Нужно обеспечить поверхность, вымыть, потом пройтись пылесосом наверняка или акрилом. И окна плюс в этот же день и кто-то из них дома, гости могут зайти. В отеле проще, ТК все свободно и пусто, но мне не везёт с напарниками)