Хитрый Лис• 18 ноября 2024

Так разрешили или нет?

Газета, которая вчера сообщала о разрешении Франции и Британии бить своими дальнобойными ракетами, удалила эту информацию.
Вопрос "А был ли мальчик?"
Ночка_темная• 18 ноября 2024
Ответ дляKittu2008
А почему нельзя лупануть без разрешения? Вызовет 3 мировую? Ну ок- пускай плохо будет не только нам.
Своїми можна, а чужими можемо лише туди куди дозволяють(
Kittu2008• 18 ноября 2024
Ответ дляНочка_темная
Ударить чужими и начихать на запрет )
автор Хитрый Лис • 18 ноября 2024
Ответ дляKittu2008
Ударить чужими и начихать на запрет )
Тогда, вполне возможно, что это будут последние ракеты, которыми мы будем стрелять 🤷
Разве что, только ракетами своего производства)
Kittu2008• 18 ноября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Значит надо бахнуть с пользой
Моpгана• 18 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
У статті на Фігаро йдеться про той самий дозвіл використовувати ATACMS для ударів по РФ.
Про Storm Shadow/SCALP згадується дотично, типу, Велика Британія та Франція вже дали дозвіл.
Але зі ’Штормами’ проблема не у дозволі від Британії чи Франції. Справа в тому, що для їх ефективного застосування потрібна американська карта рельєфу. Ці ракети, в умовах активного РЕБ, летять за маршрутом, звіряючись із картою місцевості.
Без доступу до цієї карти наносити удари по території РФ немає сенсу бо втратимо ракети.
Саме за дозвіл використовувати цю карту і говоролили раніше.
Чи отримали такий дозвіл поки невідомо.
_____
Ось таке пояснення на цю новину прочитала.
Тобто вам важливо,аби було написано:’доступ до карти отримали теж’?) Про що ще мають звітувати?
Аноним ФЕЯ• 18 ноября 2024
Ответ дляМоpгана
Мені нічого не важливо. Я процитувала розʼяснення по цьому питанні.
А що до мене, я не вірю нічому і не радію, бо все що робиться навкруги , від наших « любих партнерів»- блеф і брехня.