Бойова• 18 ноября 2024

Як краще діяти?

Порадьте будь ласка, така ситуація.

У моєї доньки 11 років (5 клас) дуже строга вчителька англійської мови.
Вона її дуже боїться, прямо трусить її перед тим як іти в школу у дні коли є цей урок.
Каже що учителька постійно погрожує.
А на уроці, який був щойно в зумі вона кричала на дитину.
Уже ходили на розборки ми з чоловіком, місяць вона доброю більш менш була, а це знову.
У п´ятницю штовхнула мою дитину на стільці, ставить двійки на уроці всьому класу.
Треба йти розбиратися з дитиною до неї?
TANYA 0 0 0 0• 18 ноября 2024
Треба іти з батьками до директора, без дітей

автор Бойова • 18 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так ходили вже
Попразендовна• 18 ноября 2024
Брать всех недовольных родителей и к директору. Желательно иметь запись того же зума, что кричит и тд
TANYA 0 0 0 0• 18 ноября 2024
Ответ дляБойова
Так ходили вже
Ідіть ще до директора, візьміть ще когось з батьків, кажіть що є відео уроків, де вона неадекватно поводиться, що будите звертатись в райвено, чи хто там вище
Губи з філером• 18 ноября 2024
Навіщо вашій дитині бачити дорослі конфлікти? Зтось з батьків один має підійти до вчительки, а потім до директора. Якщо ви вмієте це робити цивілізовано, ефект буде.
Баба Йога• 18 ноября 2024
пишите всем класом заявление на замену этого чуда
Безпринципова• 18 ноября 2024
Пишіть скаргу до районо. Краще, якщо вона буде колективною, але якщо ви самі напишите, то теж норм. Якщо є якісь записи - докладайте, якщо ні, то просто опишіть ситуацію. Вкажіть, коли зверталися до директора. Скаргу завезіть самі, зареєструйте, запишіться на прийом і опишіть всю ситуацію. Пообіцяйте, що якщо не буде реакції, то будете звертатись на тб та до павозахисників.

dahashutka19• 19 ноября 2024
До директора, це булінг. Писали скаргу в бажано всім класом