Чорт і Шо• 18 ноября 2024

Чи сумуєте ви за старими добрими часами? 80ті 90ті нульові….

Мова якщо що не про сесесер. Просто за тою атмосферою.. який ваш улюблений спогад з того часу?
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Господи, все, що я пам´ятаю з тих часів - постійні думи, де заробити грошей.
З хорошого тільки моя юність і гарна фігура.
А сейчас? К мыслям где заработать ещё добавились отключения электроэнергии и обстрелы, разве стало лучше?

Ухахайкина• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Ваше питання не до мене, а до довбаного сусіда. Ви хочете війну порівнювати з мирними часами?
До повномасштабної війни було набагато краще, взагалі непорівняно краще, ніж в 90-ті.
Я такая - жду трамвая• 18 ноября 2024
Скучаю за полётами. Грузия ( Аджария), Азербайджан, Узбекистан (Самарканд), Прибалтика. Мотнуться на премьеру в Большой театр. Особенно сильно стало нехватать после 24.02 и закрытия границы. Но я понимаю, что моя семья была исключением
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляУхахайкина
Ну не намного, но лучше. Так и 90 е были не просто так, а благодаря, но вы то сравнили как было тогда и потом.
Медсестричка• 18 ноября 2024
не було загальної атмосфери на 80-90-нульові, це різні періоди, навіть 80-ті можна розділити на час до перебудови і після. початок 80-х це ще застій, потім череда генсеків, боротьба з пияцтвом та ’тунеядцами’, потім Горбачов з перебудовою, падіння залізної завіси, дух свободи, вивід військ з Афганітану, страшенний дефіцит та пусті полиці. 90-ті - скажена інфляція, злочинність, розшарування населення за рівнем життя, торгівля з табуретки в кожній підворотні, ринки з купою китайського лайна, яке гребло спрагле за ’модою’ населення. в нульові вже видихнули - інфляція призупинилась, бізнес став більш цивілізованим, обслуговування ставало нарешті культурним, почали з´являтися ТРЦ, гарні кав´ярні та ресторани, нічні клуби, турагенства і, найголовніше, у мене на все це були гроші, хоч і економила, відкладала, але могла собі дозволити хоча б іноді. на відміну від злиденних 90х.
Рожайтретьего• 18 ноября 2024
Якщо не брати тотальну нищету,то можна перше кохання і єдине
Вподобайден• 18 ноября 2024
Ответ дляНеновая почта
Мне 5 лет, мама молодая красивая и эффектная. Мы идеи в парк, окружающие головы сворачивали вслед маме, а я гордая что это моя мама. И когда я вырасту, стану такой как она.
Скучаю за той способностью радоваться всему и « новая подруга на всю жизнь»
Кстати, благодаря маме и ее подругам, я выросла в уверенности, что красивая женщина - это взрослая женщина, а не студентка-старшеклассница. И офигеваю, от того что оказывается, большинство считает, что пик женской красоты именно 18-22 года.
Юпитерная• 18 ноября 2024
Нет конечно, это уже в прошлом и слава Богу
Поэтому и с кацапами и под кацапами жить не хочется.
Смотрю в светлое будущее в Украине, как на пенсии буду ездить на машине по Европе
Вподобайден• 18 ноября 2024
Ответ дляМедсестричка
На ринках можна було купити турецькі та італійські речі (наші знайомі їздили мали точку на ринку). 90-ті були часом ринків, бо тільки там можна було купити щось модне, в універмагах було або порожньо, або щось морально застарівше вітчизняного виробництва.
В нульових так, розпочався бум ТЦ.

Ухахайкина• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Що було в 2020 ненабагато краще, ніж в 90-х?
Я жила в Миколаєві в 90-ті, в звичайній сім´ї. Той період інфляції і безгрошів´я був найгірший. Він і близько не стояв з проблемами до початку війни.
ПазлШредінгера• 18 ноября 2024
Ответ дляMs. При теле
Я скучаю только за 2000 +
До 2014
Аналогічно, я навіть, коли чую якісь пісні того часу, вони мені здаються інакшими. Все таки 2014 рік змінив сприйняття світу, а 2022 остаточно його добив. От ніби коли щось святкуєш, радієш, але вже після смак зовсім не такий, як, наприклад в 2012
ЛЮБА• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Ага тогда свет не отключали да конечно
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ага тогда свет не отключали да конечно
В пиковые часы иногда на час два и короткий период, а не как сейчас, днями и на постоянку уже и зимой и летом.
Техпаспорт на медузу• 18 ноября 2024
Да!!!! Скучаю по 90м, и денег тогда было не особо, но какое было время крутое. Дискотеки в школе, малодоступность всего давала такой всплеск эндорфинов когда ты все таки это получала (косметика, парфюмерия, модная одежда). Маккофе казался напитком богов😅
А Территория А, Скрябин, Билык, вот это вот все.
Я в машине слушаю музыку 90х по спотифай
Чекаю завтра• 18 ноября 2024
Скучаю за нулевыми, люблю песни 80-90х, таких сейчас не пишут. Нулевые это мое детство, музыка оттуда, мюзиклы Меладзе, подружки во дворе, дедуля еще живой и наши разговоры каждодневные с ним, мирное небо, беззаботность и нет тревожности ни за что. Когда слушаю песни 2000х сразу мыслями возвращаюсь в те времена и становится очень приятно на душе 😌
ЛЮБА• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Та да конечно, на час два , если бы … в Одессе хорошо так гасили, и так же зимой и отопление пропадало и это в мирное время . Про горячую воду вообще молчу , бойлер в 90 это круто !!!главное что бы свет был !!
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
В Киеве такого и рядом не было, а сейчас тут в основном хуже чем где либо.
ЛЮБА• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
В Одессе все жили с фонарями ( были разные варианты- с радио и телевизором) , ой прям хуже всех живет Киев не гневите бога … все мы одной войной мазаны ! Уже много лет живу в Киеве … что сейчас в той же Одессе творится , так что всем хреново !!!
Сосиска_Втесте• 18 ноября 2024
Ніколи. Ба більше, зараз здивую порадниць: у порівнянні зі шкільними роками студентство, а потім робота виявилися для мене чи не курортом. І не через те, що я сіла комусь на шию: я була найкращою студенткою потоку і починаючи з 3 курсу мала стабільний дохід від 900$/місяць. Просто працюю я віддалено, фактично активно щось роблю 4-5 годин з офіційних 8 робочих. В університеті було 2-3 пари на день — 5 годин навчання, і я вільна. А в школу мене віддали в 5 (вереснева дитина), заганявши по репетиторах років з 4. До школи 15 км їзди, це мінімум 2 години в 2 боки. Музична школа до 9 вечора. Уроки до 2 ночі. Ні, не сумую!

kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не гневите? Вы серьезно? Да, Киев выгребаем почти больше всех, если не сравнивать с прифронтовыми.

В Одессе сейчас ужас, но у нас в Киеве такое тоже было.

Я не хочу всем хреново, я хочу себе и всем хорошо!
ЛЮБА• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017

Слушайте хватит истерить , сейчас вся страна выгребает …
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляЛЮБА
Не вся, вот на ЗУ все ок, как было так и есть.
Вподобайден• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Я из Киева. Было. Я в диспетчерскую ЖЕКа звонила, спрашивала в чем дело, это было в 2000-2006 году. Бывало по стояку света не было, а бывало и несколько домов. Не каждый день, но раз в пару месяцев было, а то и раз в месяц.
kpss2017• 18 ноября 2024
Ответ дляВподобайден
Не было веерных отключений, если конкретно у вас были аварии, то это локально. Отключения на час -два были в 90-х, но и те не еженедельно и только одну осень-зиму.
Вподобайден• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Но они были, и не раз в год. Веерных не было, но мы же понимаем, что это не по приколу электрикам включать-выключать.
Дуб береза• 18 ноября 2024
Ответ дляkpss2017
Так ок, що усі цвинтарі в прапорах і свіжих могилах...