Добродійка• 18 ноября 2024

Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?

Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Девочку в этом плане мне всегда жальче. В голове розовые облачка, в животе бабочки, а тут ’добрая’ женщина её дома привечает - может она уже рассматривает её как невестку...а потом оказалось-показалось. Трахаться приходи, а сын ’не готов’
Мені ії жаль. І не я ії зву. А вона сама приходить з попускання матері. Причому тут я? І що можу зробити? Я не винна в тому, що сина зараз влаштовують такі відносини, без створення сімї і дітей. І він має на це право, ойму 22 роки. Як і вона має право не мати рожевих мрій, не приходити ночувати, а займатися тим, чим в 20 років займаються всі дівчата- вчитися, гуляти, спілкуватися з подругоами,а не думати про народження дітей. А ій весь час кажу- навіщо ти все ускладнюєш? поживіть для себе, для двох. Які діти? Вона сама ще дитина
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Зачем рубить сук на котором сидишь ? У сына есть где и с кем и можно не волноваться
Не, ну если женщину не напрягает, то что в Ее доме живёт кто-то посторонний, то вопросов нет. Может и друзьям сына разрешать жить у себя и кому угодно
Простоваля• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
ТАк я за дівчину відповідальноісті не несу. Це зона відповідальності ії мами. Як я можу їй заборонити, якщо ії мама вже котрий рік відпускає вільно? Дивно, яким чином я заборонити можу? Для того, щоб спортити їхні відносини, яким вже пять років? Ви не там відповідального шукаєте. Я написала що своїй доньці я б категорично заборонила. А якщо ії мати поганого в цьому не бачить нічого, то вибачте, до чого тут я? Мама знає, що хлопець порядний, добрий, що його батьки ії приймають, чого ій паритися?
А как вы поступите, если девочка забеременеет?
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Як можете заборонити? Ви серйозно? Це ваш дім, чи дівчини і їх мами? Ваша відповідальність пускати в свій дім сторонніх людей чи не пускати. Чи в ваш дім може будь хто без дозволу приходити?
Справа в тому, що я не вважаю постійну дівчину сина стронньою людиною. А навіть дуже близькою і довіреною особою.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви взагалі чуєте, що ви, доросла людина, кажете про свій дім?
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
А як його зрубити? )) Щоб мені потім син сказав, що влізла у відносини та розбила пару? Ні, нехай самі розбираються.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так а кто за ребенка будет нести ответственность, в случае чего?
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я ж каду позиція слабкої людини
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Це їм вирішувати. Якщо вирішить залишити дитину, звісно буде женитися та виховувати. Ми будемо допомагати всім чим зможемо.
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я понимаю что вам ее жалко и при этом вы не хотите менять сложившийся порядок вещей или ссориться с сыном и ещё непонятно кого он там дальше приведёт. Но видно же что у девочки этой нет ни амбиций ни поддержки от мамы, раз она только о свадьбе и намекает. Все это потом может закончится довольно печально и будете и себя чувствовать в ответе. Вы можете сказать сыну что ночёвки и подживание он будет устраивать когда сьедет на отдельную квартиру и тогда они уже или начнут жить вместе или разберутся окончательно. А так она не придумает ничего лучше чем забеременеть и у вас начнётся черти что
Басноплетка• 18 ноября 2024
Не знаю. Мабуть що так. Як жити в гуртожитку чи а квартирі в 17 років, то норм, а переночувати у хлопця, то ні. Завагітніти можна і без цих ’переночувати’.
ТочноБудет• 18 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Главное, чтоб она не пошла за первого встречного потому что мама сказала ’личная жизнь через штамп в паспорте’ Знаем такие случаи, пышные свадьбы... И разводы потом
Ну хорошо, что знаете. А я вот знаю другие случаи.
Простоваля• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так конечно решат. Девочка уже сейчас готова. Будет страшно, если Ваш мальчик, после стольких лет отношений, не захочет жениться и не захочет ребенка. Потому что ребенок-то не виноват, что его зачнут два инфантила, под чутким руководством и согласием родителей с обеих сторон.
Но надеюсь, что это не будет вашим случаем и я ошибаюсь
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
У мене донька і син. Я частенько проецирую відношення до доньки і на сина. І ще онука є. Тому мені без різниці, чи хлопчик чи дівчина. Я не підтримую ночівлю.
Но десь розумію мам, у яких тільки сини. Чому їм обурюватись, якщо синАчка вдома, накормлен, доглянут, ще й сексуально задоволений чистою дівчинкою. Нашо їм про ту дівчину думати, у неї свої батькі є, які схвалюють і дозволяють.
VIKYSIA• 18 ноября 2024
Да
Меня много• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Откуда я знаю
Та був звичайно)
Разгуляшка• 18 ноября 2024
Автор, тут треба дивитися по ситуації. По-перше, що це за хлопець, які в них стосунки, які плани на майбутнє тощо. По-друге, де відбувається ночівля та за яких обставин, одна справа у хлопця вдома, якщо стосунки тривалі, інтим є давно, родина хлопця адекватна, пара серйозна, про засоби контрацепції знають; інша справа ночувати «на пташиних правах», в невідомому оточенні (адже в хлопця можуть бути неадекватні родичі, які скривдять дівчину). Тому кожну ситуацію слід розглядати та обдумувати. Бо дівчина ще зовсім юна, щоб постояти за себе.
Чучало яблуні• 18 ноября 2024
Я в 17 уже замуж вышла 🤣
ГЛЮкоза• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
В смысле не нужно? Ей еще 18 нет. Если забеременеет кому принесёт?
А що у 18-20 по суті зміниться, не заробляє, вчиться.
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Какой муж в 17 лет
Ну а для чого ви її пускаєте? Щоб її хтось оприходував? Хлопцю також 17?
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Дайте ей презервативы и отпускайте .
І табличку повісьте одразу, пускають на ночівлю до пацанів
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Ой капець які всі душні.
Краще закривати. Очі на те що дитина спить хлопцем десь по вуглам і робити вигляд що твоя дитина не така.
Так! Певний етап дорослішання накладається на етап коли дитина ще залежить від батьків.
Ну так свою пускайте до всіх спати, сьогодні один, через місяць інший, то вона у вас весь район обійде і це всі будуть знати.
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Знову ж таки, вибачте, позиція страуса.
Я не бачу значить цього немає
Ну дивіться, а так будуть бачити усі. І якщо дівчинку вже тягало пів району, а ночувала вона тільки у автора з її згоди, то дітей повісять на її сина, якщо шо
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
на мій погляд мала. Якщо принесе в подолі,то що? ви,мамо,будете бавити?Чи аборт робити? хлопцю похрєн. З нього спрос малий.він н атаких тренується. Як казав мій чоловік- ми таких трахали з 16 років. Бо давали. Ніхто й ім*я не пам*ятає.Це розхідний матеріал для хлопців,які тільки почали вчитися. А заміж побрали пізніше і абсолютно інших. І ніхто тих шльондр не поважав. Бо нормальна не буде ночувати у 17 років. вчини...Все це ляже на батьків дівчини,то однозначно ні. Грошей не заробляє,що таке відповідальність - не знає. Вона не встигне? Треба так виховувати, щоб вона в 10 класі(це коледж) думала не про ночівлю з хлопцями, а як отримати знання і щось вартувати в цьому житті. Бо хлопці нікуди не дінуться. Себе треба поважати,а не бігти ночувати з 17 років.
Браво👏
Була тема на 30 сторінок, дочка завагітніла в 16, хлопець злився, тільки тоді і зрозуміли наслідки сьогоднішнього виховання і вседозволеності…
Бо розрулювати батькам, а в них своіх троє
Анчо Ус• 18 ноября 2024
Нет. Я и у подружек не разрешаю. Гуляй на здоровье, но ночевать надо дома. Тем более и ситуация у стране не располагает - если обстрел ночью будет, вы сможете смоделировать поведение молодежи? Уверенны будете что они пошли в укрытие? Есть там вообще укрытие?
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А, ясно, ’какие же все девушки современные пропащие?
Це не ´современность´ це недолуге виховання і розпуста, роздвигати ноги на першому побаченні
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну, как мама девочки, у которой секс был в 16, могу сказать, что личные границы она отстаивать более чем умеет. Секс был с парнем с которым встречались несколько месяцев по обоюдному согласию, она этого хотела с человеком, которого любит
А чого не в 13? Пару місяців зустрічалась , добре хоч не пару днів. Що ви вложили в голову своєї доньки, що в цьому віці вона вже біжить комусь давати. Капець, по суті дитина, якій треба навчатися, закінчити школу, подорослішати трохи, хоча до 17-18, коли вже мозгів у голові побільше
Без комплексів• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви не знаєте ні дівчини ні хлопця, може вони зустрічаються вже давно. В мене колега на роботі, йому вже під 50, одружився зі своєю однокласницею, там і батьки їх забороняли їм зустрічатись і вчителі батьків науськували, потім вони до різних вузів вступили, батьки думали забудуть один одного, а ні, так і зустрічались до весілля. Мої сусіди також зі шкільних років разом, більше 20 років вже
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Отэто ’принесе в подолі’ і ’як казав мій чоловік’ - таким сельским вайбом из 80-х повеяло))
Ну так носять до сих пір, чи щось змінилось?
Аленький носочек• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Батькам і хлопців і дівчат треба насамперед включати мізки, а не емоції.
Ви ж бачите, пишуть, що декілька місяців знайомі і осознаний секс з дозволу мами в сусідній кімнаті, ще й після скандалу, влаштованого дівчинкою.
А небажані діти не потрібні ні дівчатам, ні хлопцям. Я не знаю яким чмом повинні бути батькі хлопця, щоб викинути вагітне дівча.
Ну ви не знаєте, я тим не меньше гарно запамʼятала ту тему- батьки між собою були знайомі, хлопця гарно знали, але коли дівчина завагітніла, то відключили телефони і попросили іх більше не турбувать!!
Більше всіх голосила мама дівчинки, бо або аборт або +1 дитина на іі плечі
Тому мами, які дозволяють ))) треба подумати чи готові вони ставати бабусями і міняти своє життя в 40+