Добродійка• 18 ноября 2024
Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вибачаюся,,якщо ви на кожному першому побаченні розвигайте ноги, то не приписуйте то іншим. Мабуть далі роздвигання діло не доходить, з власного досвіду мабуть пишете
Це ви пишете про те, що 17 дитину запросто відпустите ночувати до хлопця, і шо це не роздвигання ніг? А, пробачте, це завуальоване роздвигання, помилилась
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мабуть вас забули спитати. Нагадаю, згідно законодавства України вік згоди на секс 16 років. До ви там можете щось вказувати чи забороняти, після цього і
Ну якщо ваша дитина вас не слухає у 16 років, то це пробачте проблеми виховання
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
От так просто заборонити залишатися в вашому домі. То ваш дім,чи не ваш, щось незрозуміло. Хто головний в вашому домі,ви, син, чи дівчина. Особисто я б не дозволила ночувати в своєму домі по перше неповнолітній, а по друге,якби сину було 22 і він би хотів жити з дівчиною, то хай іде заробляє і знімає власне житло і туди веде свою дівчину, а не в мій дім. Але якщо вам гуртожиток норм, то ваша справа. Я до прикладу не дозволяла своїй донці, але вона наперекір поїхала до родичів хлопця, і там їм сказала, що мама не проти. А ті раді старатися, пустили. От де голови у таких людей,як ви, незрозуміло взагалі.
Ха)) ну і хто вам винен? Самі не утримали доньку, отже така ви мати. Значить їй краще там, ніж з вами. От і все. Так що не перекладайте з хворої своєї голови на мою здорову. Гарного вечора. А я думаю, чого це тригеріть вас так? Ось воно що)
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Де я написала, що відпущу 17 річну дитину? Це по перше. По друге 17 річна дівчина вже сама приймає рішення займатися їй сексом, чи ні, це врегульовано законодавством. І ще раз, те що ви на першій зустрічі роздвигаєте ноги немає нічого спільного з тим, що люди зустрічаються тривалий час і з певного часу (а не як у вас при першій зустрічі) мають секс
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляЛасунка
Почитала коментарі ,я в шоці всі заміж невинні виходили і після 20 ,а секс був с чоловіком в першу шлюбну ніч
Тут йдеться про відпускання на ночівлю до хлопця у 17 років, по суті неповнолітньої дитини
Куплю орехи• 18 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Если бы он был её мужем, то без вопросов.
Тупее комментария не читала
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Слухайте, маман, ви там в своєму гуртожитку геть кукухою з´їхали. Відкрийте очі, ви у власному домі ніхто, вас відкрито в користовують а ви і раді. То ви ж і приймаєте у себе, бо боїтеся не втримати під своєю юбкою 22 річного мужика, все від сіськи ніяк не відучите кровинушку
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Як вас зачепило роздвигання ніг. Ми говоримо не про прийняття рішення дівчиною займатися їй сексом чи ні, ми говоримо про свідомий дозвіл батьків неповнолітньої дівчини на ночівлю у хлопця.
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
В сенсі обсудила? У автора було певне питання. Я відповіла як було у нас. Що далеко не завжди всі дівчата, які залишаються у хлопців гулящі, як тут вважають. Я написала що все індивідуально. І у мого сина і дівчині пʼять років стосунків. Це показник порядності і одного, і іншої. Але чого ви мене винуватите в тому що я дозволила? Ви в своєму розумі? В дівчини є мати. Яка дозволила. Я просто не лізу в їх стосунки. Хочете сказати що мені і зараз зручно? Не в зручності справа. Коли вони захочуть жити разом, вони самі вирішать це. Ніхто їм не указ. Це піпець, а не форум!! Мама дозволила, а винна я
«Але мене дуже напружує ії бажання створити сімю, бо вона весь час говорить про дітей, про брак. А я бачу, що син абсолютно до цього не готовий. Йому 22 і у нього зовсім немає зараз бажання одружуватися. Мені лишається тільки постійно нагадувати про необхідність використання презервативів і все»
Ваша фраза?
Ну і син не готовий і зручна дівчинка на підхвати це не про серйозні стосунки.
Ваша фраза?
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Ні мене не чіпляє ваше роздвигання, то особисто ваша фішка і ваші особисті травми,я до них відношення не маю. Ви там дивіться, якось ретельніше чоловіків обирайте, щоб не доводилося на першій же зустрічі ноги роздвигати, бо мабуть боїтеся, що довше одного вечора біля вас ніхто не втримаєтеся
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Кукухою поїхав хтось інший. Хто не зміг виховати свою доньку такою людиною, яка дослухається своєї мами в таких важливих питаннях. І вона поклала на вашу заборону, то хто ви є в своєму домі? Так ще і брехуху виховали, якщо вона тим родичам сказала що мама дозволила. Жах просто
Баба Йога• 18 ноября 2024
Мами дівчат, от вам дійсно все рівно де ночує ваша неповнолітня донька? Всерівно як сприймають її батьки хлопця? Всерівно, що вона безкоштовний тренажер з доставкою на дом для хлопця?
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
В моєму домі вони не ночували жодного разу! В чужому лише раз. Це ви в своєму домі створили бордель і при цьому звинувачуєте іншу людину. До речі,якщо дівчина неповнолітня, то на вас ще й заяву до поліції подати можна, на якій це такій підставі у вас проживає неповнолітня,яка вам не родичка і ви не є її відповідальною особою
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я бачу ви з нормами закону вже ознайомились 🤣
Но не дуже зрозуміли.
Вік згоди застосовується виключно в Кримінальному законодавстві І виключно при сексі з повнолітніми чоловіками.
А з однолітками можна із 10 починати. Кримінально не карається.
Но не дуже зрозуміли.
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Коли не має, що сказати, починається крутіння на сковороді, що ви зараз і робите
не переносьте на мене свої фантазії
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Но не дуже зрозуміли.
Там вже вступають в дію інші норми, невиконання батьківських обоаєязків
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
не переносьте на мене свої фантазії
Ні, якщо людина в кожному своєму повідомленні кричить про роздвигання ніг, це про щось точно говорить. Травма? Негаразди в особистому житті?
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ваша фраза?
Так. Моя фраза. Можливо ви неправильно її трактуєте. Я боюся що вони рано створять сім’ю, а потім розійдуться, не витримавши випробувань. Ось я про що. Бо сама виховувала сина в розлученні. І не хотіла б такої долі своєму онукові(( мені здається, що їм зарано ще саме одружуватися та заводити дітей, бо їм в такому віці треба насолоджуватися молодістю, друг другом, вчитися, працювати. А дівчина трохи поспішає жити, замість того щоб просто зараз радіти життю вдвох. Дитина в молодому віці це дуже важко і не всі відносини витримують це. Оце єдине чого я боюся. Щоб вони не поспішали з цим. А родили дитину ставши на ноги і в повній свідомості. В мене немає кругом знайомих віку мого сина та дівчини, хто би одружилися. У всіх якось інші приоритети зараз
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Кримінальної статті немає.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви зовсім дурна? Дівчині 20 років. Жгітє далі))) ахаха)
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Це якийсь сюр. Я навіть не буду намагатись пояснити вам, як огидно виглядає ваша позиція. вибачте, гімно воняє, навіть якщо його побризкати хранцузькими духами.
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я один раз написала, а ви про це в же у 5 повідомленні кричите
так шо це у вас якась рана прям кровоточаща
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Абсолютно не розумію чому. Тому що я хочу для своіх дітей тільки найкращого? Щоб вони не поспішали, закінчили навчання, попрацювали, створили собі фінансову можливість та набули відповідальності для того щоб мати дитинку. Тому що я не хочу щоб вони не витримали по молодості важкості сімейного життя?? Як це було в мене. Чоловік не витримав бути молодим батьком. Так, я цього дійсно не хочу, щоб вони потім не дай боже розійшлися, і дитина виховувалася без батька. У мене це все було нажаль. І я знаю, що коли народжується дитина, ти вже собі не належиш. Тому єдине що я хочу, щоб вони були готові до цього. А по ним бачу що до дітей не готовий не тільки він, але й вона. Тому , намагаюся пояснювати щоб не поспішали. Де ви бачите в моїх діях поганий сенс я щиро не розумію
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Ну розумієте, людина не розуміє, окрім роздвигання ніг, фу, яке погане висловлювання, є ще нормальні душевні стосунки які можуть бути в будь-якому віці. Чомусь всі зосереджуються лише на фізіології. А почуття людей у нас вже не мають право на існування? Дуже жаль
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Мне не все равно, поэтому я тут и писала. И оказывается это несовременно и вообще беременеют ведь не только дома у парня и мамы б сыновей конечно для дочек этого не допускали, но чужих дочек использовать можно, даже если у них например неблагополучная обстановка в семье или мама розовоочкастая и спешит скорее замуж пристроить хоть куда. Грустно все это
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ок. Ви пишите, що ваш син не готовий ні до шлюбу, ні до дітей. Но ви продовжуєте приймати дівчину у себе по ночам. Не готові: конфетно-букетний період і всі сплять в своїх ліжках. А не мама влаштовує йому зручні місця для сексу. І шось я думаю, що ваш син не сказав відверто дівчини, шо він ще не готовий до шлюбу.
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я читаю ваши ответы и с одной стороны понимаю вас как мать сына и то что вы не хотите чтоб родился ребёнок у которого не будет семьи по факту. А с другой стороны вы все условия практически создаёте чтоб именно так и произошло.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вашим дітям по скільки років? Дівчата? Хлопчики? Ви знаєте як зараз живе молодь? Конфєтно букетний період.. якщо я її зараз вижену, кому стане краще? Їй? Йому? Послухайте, я не винна що їх стосунки почалися рано, в ранньому віці. Ніхто в цьому не винен. Так сталося. Якщо молоді щасливі то яке я маю право боронити їм це? Вони вже повнолітні люди. А на рахунок готовий/ не готовий, вони постійно це зараз обговорюють. Я не вмішуюсь, це не моє діло. Якщо вирішать женитися- будь ласка. Квартира де жити в них буде. А далі самі. Гадаю вони визначаться самі і я підтримаю їх рішення