Добродійка• 18 ноября 2024
Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляСлобожаночка
А залеты только после ночёвок происходят??? Перед ночёвкой вы на доверительных отношениях можете поговорить с ребенком и все объяснить про контрацепцию, поддержать, сказать что выбор всегда за НЕЙ и всегда можно отказать в любой момент. К слову, если дочь знает, что родители тылом за ней, ее поддерживают, и готовы помочь, она будет больше защищена от беспорядочных половых связей, чем не пускать ее молча.
Если вы никуда не отпускаете ночевать, читай вы вообще не говорите о половой жизни, рисках и т п. И зная ваше отношение, ребенок ещё больше будет врать и сбегать, только не зная азов
да какое там не знает азов?все всё хорошо знают и к 17 годам уже анатомию и откуда берутся дети уже изучили.
кроме того личное общение подростков и соцсети тоже не оставляют шанса остаться наивной овечкой.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Так, звісно. Гарну та порядну невістку дуже важко знайти. Щоб сина любила не за гроші, щоб народити хотіла. Тому як дівчина порядна у вас, то радіти треба.
Так. Я її ціную. І син цінує. Каже що рідко зараз зустрічається така дівчина. Дуже буду рада якщо в них все вийде
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
девочка сама пришла или её в ковре принесли?
у девочки есть мама или даже родители.
вот им и надо воспитывать и учить своего ребенка, а не чужой тетке- мамы мальчика.
у девочки есть мама или даже родители.
Я про это и писала, что маме мальчика со всех сторон конечно выгодно - нет смысла ничего менять. Не будет этой он следующие 5 лет другую к маме на потрахаться водить будет.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ясно. У ваших стосунках троє - він, вона та ви. Трикутник.
Ні. Я абсолютно ніяк не впливаю на жодного з них. Вам мабуть важко зрозуміти що бувають інші відносини. Ми дуже близькі. Вони самі приходять до мене спілкуватися. Я навпаки на роботі так втомлююся що хочу тиші. Але ні, вони приходять, несуть солодощі і пʼємо чай, балакаємо про все відверто. У нас родина така. Я дуже близька з батьками. Син зі мною. Сестрі чоловіка я як за маму, бо вона нажаль померла. Просто близькі стосунки. В мене і чоловік такий. Така сімʼя. Але це не означає що я влізаю у їх відносини. Просто надто багато про них знаю)
КаРаКаТиЦа• 18 ноября 2024
Я бы разрешила если бы хорошо его знала и он мне нравился, и они официально встречаются, не меньше нескольких месяцев , и я знаю где он живет, от взросления не уйти , и 17 лет не самый худший возраст для половой жизни
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Через місяць розійдуться, буде інший, вона і до нього буде ночувати ходити. Отак пів району і обійде
Альдебаран• 18 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Дайте ей презервативы и отпускайте .
правильно, швиденько підкласти під того, хто запропонує, щоб пошвидше зі своєї шиї перепхати
Альдебаран• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Нет, это дочь сотрудницы. Мне интересно мнение других на данную ситуацию. Она рассказывает об этом так легко. Ну и спит у него , ну и пусть спит. Мама не замужем если что.
то їй дочка просто заважає
КаРаКаТиЦа• 18 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Я имела ввиду если это постоянный парень и все серьезно, если ребенок слабый на передок, то это уже родители что-то упустили в воспитании
Альдебаран• 18 ноября 2024
Ответ дляСметчица
У автора сын, боится, что к нему с ночевкой придет леди)
Тю, як каже моя співробітниця ’Мені спокійніше, що вечорами ніде не лазить. Хай водить, тренується. Заодно і буде знати, як розрізняти нормальних дівчат і шалав’
Альдебаран• 18 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
у девочки есть мама или даже родители.
+1, ми якось ту співробітницю запитали також, відповіла ’ні, а чого я маю перейматись? Як її батьки не переймаються, що доньку тягають по чужих хатах, то я і подавно не буду’
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Что-то вспомнились моя одноклассница. Тоже встречалась с парнем, но там папа всегда бдил что ночует дочка дома, нормально получает образование и себя на обслуживание мальчика не тратит. Хотя с той стороны парень неоднократно приглашал оставаться и родители были не против. Тоже из тех же соображений что пусть у мальчика все годы университета будет чистая, порядочная девочка из нормальной семьи а не какаято приезжая наглая девица :) , а так то они ж ничего не обещали и ничего же сделать не могут, это мальчеку жениться рано, а вот жить-ночевать это в самый раз и вот они закончат университет и тогда они посмотрят как все сложится. Папа её решил не ждать и отправил дочку доучиваться в Европу в магистратуру и парню тому сказал что раз они просто встречаются то у его дочки должен за столько лет быть выбор посмотреть и определиться, впрочем как и у него.
Баба Йога• 18 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Як ви знаєте це постійний хлопець чи ні?
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
Вот вот. Это у многих мам прямо идея такая, как бы найти какую-то ’чистенькую девочку’ и пусть сын с ней будет под присмотром и спокойно пройдёт через самые волнительные для родителей годы учёбы, чтоб и спермотоксикоз свой удовлетворил и в неприятности не вляпался. А потом он конечно найдёт себе получше
Баба Йога• 18 ноября 2024
Мені здається, що дівчата, які ходять по ночівлям з дитячого віку потім своїм чоловікам це не розказують, що пів району обійшли
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
ну, а шо не так?з хлопця максимум аліменти.
а оте все буде на шиї матері дівчини.
діти це взагалі дуже дорогий проєкт.
де на це все брати гроші ця дівчина не думає?
і аборт треба робити завтра, а народжувати аж через 9 місяців,то хай вже буде,бо аборта боюсь і лякають, що дітей не буде.
а оте все буде на шиї матері дівчини.
діти це взагалі дуже дорогий проєкт.
Разгуляшка• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Це дуже добре, що у вас такі гарні відносини. Але оце ваше «він ще не готовий», «прошу не народжувати» наштовхнули на думку, що в сімʼї ви також багато чого вирішуєте. Вибачте, якщо вас образила. У сестри були такі стосунки. Ідеальні. Вона з 20 років з ним. Мама його дуже близька була з ними. Жили в нього. 7 років… от так буває. Бо в тих стосунках було забагато родичів та порад. Розʼїхалися. Вона доволі швидко зустріла хлопця, одружилися, народили дитину. Тому порядні дівчата саме чекають на одруження. Це хлопець і в 30, і в 40, і в 50 умовний юнак. А ось для дівчини серйозність намірів вимірюється вчинками. Звісно, якщо є почуття. Без почуттів, то й одруження ні до чого.
КаРаКаТиЦа• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Я точно буду знать, так если у вас отношения с ребенком построены на доверии
Баба Йога• 19 ноября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Сьогодні постійний, завтра вже бувший, так буває у молоді і що з кожним на ночівлю?
Умничка-помощничка• 19 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Влізати в їх відносини, давати поради не збираюся і ніколи такого не робила. Навпаки, він завджи ображається, що я постійно на боці дівчини, коли бачу неуважність з боку сина. Щодо серйозності планів - зараз війна, він переживає, що може і йому доведеться воювати, бо хто зна коли воно все закінчиться. І кому легше буде, якщо вона залишиться з дитиною сама? Тим більше вік в них дозволяє зачекати з дітьми. Тому і не квапиться з одруженням. А дівчина просто молода, не розуміє цих нюансів, їі треба все і зараз. Не дивлячись на обставини. Але, що як не показник серйозності його ставлення до неї те,що вони пять років разом? Всі друзі дивуються, коди зустрічають їх разом (ті, з якими рідко бачаться). Ви досі разом? Ну ви даєте, кажуть. Вмішуватися я ніколи не буду. Коли ситуація стабілізується - нехай переїжджають на квартиру, вона готова для них і живуть своїм розумом.
Разгуляшка• 19 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Вибачте, те, що ви пишите, копія, як в моєї сестри… мама хлопця хоч до рани прикладай, завжди була на боці сестри, жили дружно, всі разом, вчилися, працювали, досягали висот, довіряли, все казали, і наче все «на потім», на «коли прийде час», але… дівчина завжди чекає рішучих дій від чоловіка. В ситуації з сестрою, то 7 років, і досить. Хлопцю то можна і до 45 гуляти. А дівчині важливо, щоб все сталося вчасно. В сестри вчасно сталося з теперішнім чоловіком, зустрітися, одружилися. Теперішній чоловік, до речі, молодший за першого «хлопця» по віку, але не по життю. І дії рішучі, і нюні не пускав. Але це інша історія. Вибачте
Умничка-помощничка• 19 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Розумієте, це ж не я кажу, що зарано. Син так вирішив, навів аргументи. Він боїться. Не дівчини, а обставин. Яке я маю право вручатися? А йому я вже казала, потягнеш з цим, то втратиш дівчину. Він каже- ну значить так має бути. Так, я дійсно, хоч до рани прикладай(( Бо вона мені подобається. Але, якщо вона вирішить розійтися з ним із-за його нерішучості або невизначеності, то так і буде. Я зрозумію. Але, чесно кажучи, ії ж ніхто не примушує продовжувати такий формат відносин, вірно? І по-друге, згадуючі свої 20 років, для чого мені потрібен був той шлюб? Я насолоджувалася життям, зустрічалася, вчилася, гуляла з подружками і навіть не думала про сімейну рутину. І нажилася в шлюбі аж до несхочу на зараз.. І ніхто з їхніх знайомих та друзів їхнього віку ні про який шлюб навіть не думають зараз. Бо війна.
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ви прекрасна мама своїм дітям, як сину так і невісті. Моя свекруха теж до мене так ставиться як ви, як і моя мама до мого чоловіка (хоча як тут скажуть до сожитєля). Від всіх невісток хочу подякувати таким мудрим мамам за те, що не виборюєте права своїх синочків або дочок на ’нагульться, а потом семья’, а взагалі не втручаєтесь у відносини, навіть якщо вам здається що це рано. Кожний дорослішає в свій час. Я теж вважаю, що в 17 ночувати потрібнов дома. До унівеситету, до 19-20 років, я завжи ночувал вдома, лише потім чи у подружки чи у хлопця. До 18 річча вважаю рано, хоча б пока у школі вчишся, нашо те сімейне життя. До того ж, ваша невістка як би мала намір ’шлюб по зальоту’, то напевно б всі ці 5 років вже б когось таки народила. Зараз вони тільки починають життя доросле, навчання, робота, тільки напевно почали потроху самі закривати власні потребності, у вигляді яких-то речах. Все життя попереду, я щиро сподіваюся, що вони разом стануть на ноги і лише потім заведуть собі дитину. В свій час, як почала жити зі своїм хлопцем, то теж з двох сторін це підтримували батьки, але радили не поспішати з дітьми. Але ж ми не дурні були, тому і самі розуміли, що ми не потягнемо ту дитину, тому відклали на майбутне. Зараз неначасі з багатьох причин, хоча нам і 30 років ще немає, думаємо що рано, а з іншого боку ’вже пора’. Але ж реалії інші... Я дуже вдячна нашим родинам, що ми бувши студентами почали жити разом з хлопцем спочатку у нього, а потім у мене (до навчання від мене ближче, моя кімната більше, фактично ми вдома завжи одні). Дякую, що ніхто нас не вигнали з дому на вольние хліба, як тут пишуть треба робити з дітьми 18+. Зараз нам не на часі рожати діточок, бо самі розумієте які реалії. В ваших дітей теж такі думки. До того ж дівчині не потрібно заціпитися за вашу родину, ’щоб не втік родити’, бо вона зпочатку бачить яке ставлення до неї від вас і вашого сина. Тут купа коментарів в стилі - спочатку брак , а потім ночівки, нехай синочка тренується на чистій а женю на іншій - пишуть ображені життям жінки, яких у свій вчас отак покористували і кинули, ще й батьки дома свварили і вигнали пілся окінчання школі... Ні одна щаслива жінка, не буде так казати про свою власну дитину, не важливо то хлопець чи дівчина.
Доречі, тема ночівлі 17 років. Якщо зе школяр(ка) що живе вдома і навчається в 10-11 классі, то ні. Якщо це студент(ка) першокрсник(ця), що живе в общазі в іншому місті, то звідки ви взагалі взнаете с ким вона або він спить? І тут не завжди про довіру або брехню. Свічку не держатимете як ненповнолютня дитина, що живе окремо може мати власне статеве життя на свій розсуд. Це вкладається у процесі виховання. Неможливо просто так в 16 років взяти і розказати, що добре а що погано, бо це вже пізно, потрібно значно раніше про все це розказувати.
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Конечно нет желания в 22. Не у многих есть сейчас желание жениться и в 32. И в 42. Прошли уже те времена.
Та мама просто девочку на вашу семью сбагрить хочет, ясно как божий день. А Вам надо думать о своем ребенке. Нужно хорошее образование и тд. На ноги стать перед тем, как пойдут дети и брак. А не домострой в 22. И девочка пусть думает об учебе, а не о том, как выскочить замуж и расслабиться. Конечно ей мама подсказала, что ее задача - женить на себе парня и родить, вряд ли в семье, где так отпускают девочку на ночь, есть культ высоких амбиций или образования.
Если девочка стремится - можно и поддержать такие отношения. А если просто в рот мальчику заглядывает и ждет свадьбу и деток - нет, так дело не пойдет.
Вы пересказали свою жизнь или думаеет что все стремяься быстренько замуж по залёту?
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Мами дівчат, от вам дійсно все рівно де ночує ваша неповнолітня донька? Всерівно як сприймають її батьки хлопця? Всерівно, що вона безкоштовний тренажер з доставкою на дом для хлопця?
Ви таку бридоту пишите, що аж гидко...
Ночувалка-тренажер, роздвигалка ноги...
Вас хтось образив з чоловіків таким чином, що ви намагаетесь всіх брудом послити?
Звісно що школярці в 17 років треба вдома спати, а коли вона на наступний рік будет жити в гуртожитку, і якщо там зустріне майбутнього чоловіка, то як це тоді ви назвете?
Ночувалка-тренажер, роздвигалка ноги...
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
ви заміж цнотливою вийшли і секс у першу брачну нчі був, ще й простиню напевно на висіллі всім показували?
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Дама с заначкой• 19 ноября 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну ви не знаєте, я тим не меньше гарно запамʼятала ту тему- батьки між собою були знайомі, хлопця гарно знали, але коли дівчина завагітніла, то відключили телефони і попросили іх більше не турбувать!!
Більше всіх голосила мама дівчинки, бо або аборт або +1 дитина на іі плечі
Тому мами, які дозволяють ))) треба подумати чи готові вони ставати бабусями і міняти своє життя в 40+
там батькі не менше свині ніж хлопець.. що ще можна було очікувати від таких ’бабусі’ і ’дідуся’, якщо їх синочка-корзіночка так вчинив...