Добродійка• 18 ноября 2024
Разрешили ли бы Вы в 17 лет дочери ночевать у парня?
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я читаю ваши ответы и с одной стороны понимаю вас как мать сына и то что вы не хотите чтоб родился ребёнок у которого не будет семьи по факту. А с другой стороны вы все условия практически создаёте чтоб именно так и произошло.
Чому? Хиба вагітніють тільки в батьківській квартирі? Повірте мені, зовсім ні. Алогічно. Вони молоді, обидва мають потребу в інтимі. Невже ви думаєте що в її квартирі вони просто будуть триматися за руки? Ну що зробиш якщо вони рано зустрілися?
Дівка в намисті• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Конечно забеременеть можно где угодно, но вы их обоих максимально расслабили каждого по разному, но тут одними ’предохраняйтесь’ делу не поможешь. Вы им дали какую никакую территорию для регулярного секса при этом без обязательств, вы не сказали сыну чтоб он учился, работал снимал жилье и уже тогда думал как и с кем регулярно жить половой жизнью, чего ему напрягаться?. Ну ладно с той стороны маме у девочки все равно, но вы взрослая и подумайте что скоро они уже 5 лет как вместе и ей таки придёт светлая идея родить ребёнка и наконец женится. Вот тогда и будет то чего вы боитесь. Если б они просто встречались, пусть даже ездили в отпуск и т д, то их отношения либо уже прошли проверку временем, либо они расстались и ваш парень встречался с другими. А так с этой он уже 4 года, ей хочется брак и семью, ему вообще не хочется но отношения удобны. Все это плохо кончится а все потому что вы создали эту ’кормовую’ базу, на словах не хотели на деле сделали
Мама Никитки-2• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Вашим дітям по скільки років? Дівчата? Хлопчики? Ви знаєте як зараз живе молодь? Конфєтно букетний період.. якщо я її зараз вижену, кому стане краще? Їй? Йому? Послухайте, я не винна що їх стосунки почалися рано, в ранньому віці. Ніхто в цьому не винен. Так сталося. Якщо молоді щасливі то яке я маю право боронити їм це? Вони вже повнолітні люди. А на рахунок готовий/ не готовий, вони постійно це зараз обговорюють. Я не вмішуюсь, це не моє діло. Якщо вирішать женитися- будь ласка. Квартира де жити в них буде. А далі самі. Гадаю вони визначаться самі і я підтримаю їх рішення
Донці 32 сину 16
Я вам розповім, шо таке, коли чоловік серйозно налаштован на стосунки.
Це коли він бере відповідальність на себе. А не сидить у мами під спідницею на всьому готовому ще й дівчина приходить коли йому потрібно.
Серйозні стосунки не означають відразу бігти до пологового. Купа ПАР диве по багато років, допоки не вирішують народити дитину.
Моя вам порада, відпустіть сина і дайте йому нарешті стати чоловіком.
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Абсолютно не розумію чому. Тому що я хочу для своіх дітей тільки найкращого? Щоб вони не поспішали, закінчили навчання, попрацювали, створили собі фінансову можливість та набули відповідальності для того щоб мати дитинку. Тому що я не хочу щоб вони не витримали по молодості важкості сімейного життя?? Як це було в мене. Чоловік не витримав бути молодим батьком. Так, я цього дійсно не хочу, щоб вони потім не дай боже розійшлися, і дитина виховувалася без батька. У мене це все було нажаль. І я знаю, що коли народжується дитина, ти вже собі не належиш. Тому єдине що я хочу, щоб вони були готові до цього. А по ним бачу що до дітей не готовий не тільки він, але й вона. Тому , намагаюся пояснювати щоб не поспішали. Де ви бачите в моїх діях поганий сенс я щиро не розумію
Ваша ’дитина’ вже давно дядько, а ви все в няньку граєтеся
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я думаю що їх відносини вже пройшли перевірку часом і рано чи пізно вона буде моєю невісткою. Я її вже зараз рахую як дочку. Вона йому дуже дорога, вони спілкуються кожного дня наскільки дозволяє їх робота і навчання. Зустрічаються вдома раз на тиждень- два. Зараз я тільки прошу не квапитися з дітьми. І все. Тому що зараз війна і повна нестабільність, а як буде далі час покаже
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Донці 32 сину 16
Я не тримаю абсолютно) як хочуть то нехай йдуть. Коли вирішать самі прийняти таке рішення
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ще раз повторюю. Коли вони вдвох особисто приймуть рішення ніхто їм заважати не буде. Йти є куди. Я не вмішуюся в їхні стосунки щоб не бути потім крайньою.
Разгуляшка• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так. Я з Вами згодна. Я вище писала свою історію. Дівчина сина ночує в нас. Буває по кілька днів. І оскільки, я знаю вже ії пять років, бо мама там незаміжня жінка, яка спить і бачить як дівчина вийде заміж і вона буде вільна. Але, ж.. я заборонити ій приходити не можу.І вона дуже хороша дівчина, я б залюбки ії розглідала як майбутню невістку. Але мене дуже напружує ії бажання створити сімю, бо вона весь час говорить про дітей, про брак. А я бачу, що син абсолютно до цього не готовий. Йому 22 і у нього зовсім немає зараз бажання одружуватися. Мені лишається тільки постійно нагадувати про необхідність використання презервативів і все(
Цікаво, а це син сказав, що нема бажання одружуватися чи ви так вирішили, бо син молодий ще? І вам би хотілося, щоб одружився пізніше?
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ні, він не казав що немає бажання. І він планує, я так розумію. Але не зараз. Він тільки почав працювати. Боїться чи зможе утримувати родину. Зараз війна, не знає як складеться життя взагалі, він же ж чоловік, ви розумієте. Але я на них обох дивлюсь і бачу що зарано їм ще, дуже зарано. Бо вони наче і дорослі, а іноді такі дурні в думках і вчинках. Тут не питання чого хочу я, зрозумійте. Тут питання чого хочуть вони. І коли вони вирішать, то гадаю все стане на свої місця
Тріль!• 18 ноября 2024
Ответ дляТочноБудет
Если бы он был её мужем, то без вопросов.
Если б он был ее мужем, ей бы нужно было ваше разрешение?
КокошинЭль• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Ой капець які всі душні.
Краще закривати. Очі на те що дитина спить хлопцем десь по вуглам і робити вигляд що твоя дитина не така.
Так! Певний етап дорослішання накладається на етап коли дитина ще залежить від батьків.
Ні, краще заохочувати і легалізувати потрахушки в 17 років
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Я про це ще не думаю, нехай спочатку виросте)
он вас будет спрашивать))
КокошинЭль• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Якщо немає місця, то і інтим буде рідше, якщо він є. А якщо зробити всі умови і нянчити потім прийдеться з більшою вирогідність
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
Заборонити не зможу, але до себе до дому не дозволю приходити. Сьогодні одна , завтра інша буде. Так можна пів району перетягнути.
а где им сексом заниматься? и где занимались вы?
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляДобродійка
В смысле не нужно? Ей еще 18 нет. Если забеременеет кому принесёт?
своей маме и принесет.
место зачатия при этом значения иметь не будет.
если уж такие дела то надо заняться контрацепцией и не пускать на самотек.
я бы предупредила,что еслишо меня не спрашивали когда зачинали,то и не плачьтесь теперь-сами решайте свою проблему.
Затишне кубло• 18 ноября 2024
Да. Но только если знакома с парнем и имею представление что за родители.
И ребёнок знаком со всеми правилами контрацепции
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
дізналася. і не тільки я. і це таки правда. шила не втаїш в мішку. знають усі.уся школа. коли я вчилась, то теж одна робила аборт в 9 класі. і це знали всі. мамочки між собою говорили.а згодом в керівниця підтвердила.
вот это змеиное кубло, а не школа.
Умничка-помощничка• 18 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Всі умови їм не дозволяє робота та навчання. Обидва працюють по 12 годин і графіки нечасто співпадають. Зустрічаються один раз на тиждень в кращому разі. Думаю якщо б не було місця вдома то так само знаходили б його в інших місцях
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ага,пошарьте в истории просмотров.Небось порнушку втихаря посматривает.А вы и не в курсе,что мальчик вырос.
автор пишет,что пока машинками и фигурками с али увлекается.
а вот девочки в 13 лет уже хотят крашеные волосы и нарощенные ногти -уже невесты.
Черпак_для_фантазий• 18 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Та конечно .Машинками можно ещё долго играться,одно другому не мешает.Есть у меня такой знакомый мальчик.
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Отэто ’принесе в подолі’ і ’як казав мій чоловік’ - таким сельским вайбом из 80-х повеяло))
а как предлагаете это назвать?
вот лично вы готовы в свои, предположим, 40 лет посадить себе на шею младенца с его несовершеннолетней мамашей?
если денег куры не клюют, то это не проблема -плодитесь,размножайтесь-богатым и черт детей колышет.
а вот если мама на свою зп одна растит дочку, а тут такой сюрприз ’Беременна в 16’!
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вы молодец! Мне просто в лет 14 мама спокойно рассказала про секс, болезни, вероятность беременности и прочее. Объяснила, что я не должна заниматься сексом, чтобы понравиться парню и что в целом лучше держаться подальше от тех, кто заставляет тебя делать то, к чему ты не готова. Учитывая, что у меня детей нет (не хочу) и ни разу не было секса без контрацепции и не с тем человеком , думаю воспитание было успешным
хорошо мама провела урок,что детей не захотелось вовсе.
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Якщо що, то ще ж закон, за яки можна вашого синачку притягнути до розгльобування. І оце народжують же такі ...
яке там розгльобування?алименты с пацана...))
тут взрослые дядьки бросают своих детей и не боятся никакого розгльобування.еще и за ними гоняются, чтобы алименты платили.
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Ну видите, для кого-то норма - отпускать несовершеннолетнюю дочь обслуживать спермотоксикоз чьего-то сыночки, которому вручную надоело.
А потом девочка беременеет и родители такого сыночки говорят: мы не при делах, максимум, чем можем помочь - вот вам деньги на аборт, а то ты смотри, воспитали шаболду, лучше следить надо было за вашей девочкой, мой сын по ночам дома спит. Не приходила б - не залетела б.
так недосвекры эту девочку не сватали, в дом не звали.
с них и спроса нет.
ноги девочке,чтобы не разъезжались, должны держать её родители.
с них и спроса нет.
Разгуляшка• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так, звісно. Гарну та порядну невістку дуже важко знайти. Щоб сина любила не за гроші, щоб народити хотіла. Тому як дівчина порядна у вас, то радіти треба.
Разгуляшка• 18 ноября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ясно. У ваших стосунках троє - він, вона та ви. Трикутник.
Успокойся_Успокойся• 18 ноября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я не хотела детей с детства, прям еще когда вот была совсем мелкой. А половое воспитание пришлось на подростковый возраст. Так что мимо🤷🏻♀️
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ну как чмом? Они ж ничего не обещали? Не обещали. От ребёнка не отказываются но ’рожать это ваше решение, а нашему мальчику нужно учиться’, ’конечно помогать он будет, но он студент, сами понимаете какой с него спрос’. Короче как хотите там так и решайте вопрос, никакого совместного будущего, свадьбы с белыми платья и и лимузином, мальчик на учёбу, а девочка памперсы менять...вот такие рассуждения.
девочка сама пришла или её в ковре принесли?
у девочки есть мама или даже родители.
вот им и надо воспитывать и учить своего ребенка, а не чужой тетке- мамы мальчика.
у девочки есть мама или даже родители.