Чучело-Мяучело• 18 ноября 2024
Порадте курси скорочитання, будь ласка
Щоб було цікаво, бо треба для підлітка 13 років - щоб було менше вільного часу для глупощів...
Чучело-Мяучело
• 18 ноября 2024
Взагалі дівчинка легко читає, але почались підліткові проблеми - хочу задати вектор на навчання
Українська Мрія• 18 ноября 2024
В Смартумі є. Донька нещодавно пробувала. В цілому, непогано, але їй не дуже цікаво було,бо з читанням все ок. Там якись кросворди були, щось читали, перевірили скільки на хвилину слів читає і т.д. Коротше їй цікавіше на ментальний арифметиці, тому обрала її замість скорочитання. Ще я питала в про йакью (на скріні інформація) . Але на пробне не записувались там
Птица Говоруша• 18 ноября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Не той напрямок вирішення проблеми ви обрали
Українська Мрія• 18 ноября 2024
А взагалі, пошукайте все ж таки те, що їй сподобається. Бо глупощів від скорочитання буде більше, якщо їй ’не зайде’. Це один раз на тиждень і все. Воно їй нічого не дасть. Є багато різних занять: програмування, робототехніка, малювання, музика, репетитори.. все,що завгодно. Спорт так взагалі найкращий варіант,бо через танці моя дитина ледве встигає уроки робити. Вона там 6 днів на тиждень. Плюс репетитори 2 р на тиждень, плюс ментальна, плюс малювання ось вам і тиждень весь зайнятий. Який там час на глупоші, тут хоча б встигнути поїсти.
Чучело-Мяучело
• 18 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
порадьте кращий варіант, зараз розгублена - буду вдячна за всі поради
Птица Говоруша• 18 ноября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Варіант один, намагатися дружити, домовлятися, не давити, будувати стосунки побудовані на довірі. Це я вам,як мама важкого підлітка кажу, яка мала спорт 6 разів на тиждень по 3-4 години. Але це не вберегло від біди