Н@Диете• 18 ноября 2024

Поміняли окуляри для роботи - і з ними тяжко, і без них

Складна корекція зору. Дуже різний зір на очах. Хотіла мультифокальні лінзи - виробник сказав, що по таким параметрам зробити не зможе. Заказала для роботи для компом.
І якісь неудачні. І звикнути до них не можу.
У Вас так бувало?
Анонім Перший• 18 ноября 2024
Так.звісно,чим далі з віком,купа проблем з зором,додається і додається,то глаукома,то початкова катаракта,та й все прогресує.Багато окулярів,ні одні не ідеальні,звикаю,більш менш підходять.
Стебель березы• 18 ноября 2024
Ні. Вам окуліст погано підібрав
Україна понад усе!• 18 ноября 2024
Хз как подобрать.У меня близорукость минус 3.5.Линзы вдаль хорошо,вблизи плохо,хоть и мультифокальные.На одном глазу астигматизм,поэтому очки с цилиндром,стекла взяла дорогие(хорошо хоть,что не прогрессивные,они по цене вообще космос бы вышли),но в них мне не комфортно.В итоге,одеваю свои старые минус 2.5,без цилиндров и тд,оправа как для чтения,узкие,если надо вблизи смотреть,то я просто вниз смотрю.Ношу очки только за руль и если надо в магазине рассмотреть что-то далеко.
Простынь написала к тому,что была не у одного офтальмолога,но подобрать так,чтобы идеально,не получилось.
Мейк-ап форева• 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вітаю. Скажіть, будь ласка, який у Вас вік? Дякую!
автор Н@Диете • 18 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну ось у мене - 2 рази підбирали, раз за разом, уточнювали. І все рівно результат поганий.
Я вже готова просити, щоб підбирали для одного ока корекцію для далі, а для іншого - для близької відстані, як в мене без окулярів працюють очі. Не знаю, чи можна так
Мать драконов• 18 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Так не можна
автор Н@Диете • 18 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Так не можна
Не можна за правилами?
Чому я питаю, в мене з юності праве око 100 % зір був, а лівим бачила лише верхній рядок таблиці.
З віком, коли на правому оці почалась дальнозоркість, я її одразу не помітила, бо читала і читаю лівим оком.
Проблеми почалися пару років тому на відстані монітора компа.
Мать драконов• 18 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Не можна за правилами?
Різниця у діоптріях має бути не більше 2 D між очима. Бо буде дуже не комфортно якщо більше.
Мать драконов• 18 ноября 2024
Які у вас зараз діоптрії на окулярах?
автор Н@Диете • 18 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Які у вас зараз діоптрії на окулярах?
Останній рецепт не можу знайти, попередній - +0.75 , -0.25
автор Н@Диете • 18 ноября 2024
А останні заміри
Мать драконов• 18 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Це не складна ситуація. Бувають набагато складніший зір.
Сходить в люксоптику, перевірте зір там. Тільки відгуки спочатку почитайте ,або по рекомендаціям .
Мать драконов• 18 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
А останні заміри
Це заміри. А яке скло в окулярах стоїть?
автор Н@Диете • 18 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Не можу рецепт знайти
Україна понад усе!• 18 ноября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Мне 44.5.Вблизи вижу идеально,очень близко.А вдаль-проблема.
Мать драконов• 18 ноября 2024
Ответ дляН@Диете
Не можу рецепт знайти
Сходить в люксоптику. Не так все складно у вас. Маленька дальнозіркість на правому,та маленька міопія на лівому.
Як би у вас були рецепти на окуляри- минулий та той що зараз,можна було б подивитись що там змінили, що може викликати дискомфорт.
А так- вгадати не можу,що там з корекцію 🤷