Дізналась, що зараз стало модно бути онліфанщицею, вебкамщицею і так далі, і всім це розповідати. Виявляється, деякі люди думають, що це ледь не поважна професія. Але далі гірше: є чоловіки, які для своїх жінок менеджерять ці акаунти, роблять фото і відео, а потім вони разом живуть за ці гроші, і це для них привід для гордості.
Що відбувається із світом і що далі?
постою_послушаю• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Можливо третя світова чи ядерна зима не такий страшний варіант) як дітей виховувати в такому світі?
Да ладно. Времена всегда одинаковые, и бывало и похуже. Твёрдые семейные устои и ценности и хорошие отношения с ребёнком вам в помощь
постою_послушаю• 19 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Вживання наркотиків і досі засуджують і це відповідальність, онліфанс і вебкам вже засуджувати перестали, це хочуть декриміналізувати щоб отримувати податки в бюджет, різниці не бачите?
Сонечку Мармеладову помните? Легально девушка работала, и с тех пор ещё ваши добропорядочные бабушка и мама выросли, и вас, такую добропорядочную, воспитали, и никак это на них не отразилось
Ответ дляпостою_послушаю
Там була якась нещасна дитина яку здали так працювати за борги родини, якщо я не помиляюсь, і їй це взагалі не подобалось(