Престидижитатор• 19 ноября 2024
Много ли тут арендодателей?
Вас кормят квартиры?
Расскажите минимум сколько квартир,где,старый/новый фонд? стоимость аренды?
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
що Ви мені цим хочете сказать? Що вигідніше бабушатік здавать?
Людина поняття не має що таке вкласти гроші в нерухомість і які там є витрати, в мене з останнього. Дорогий чорний диван, квартиранти спалили подушку від дивану і якогось милого намагались її відіпррати, запхали в пралку всю диванну подушку, налили все що можна, пішли з дому. В результаті піна полізла з машинки, затопила ванну і частину кухні, обірвало шланг, низ стін і плінтуса всі жовто фіолетові, отрібнл всі стіни перекатувати, купу всього знімати і тд, подушку купувати нову
Птица Говоруша• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
У меня подруга снимает в Харькове
Двушка на 9 этаже ,квартира без ремонта ,да живут но все старое .деньги копит на свою с зп мужа .
А хоть и старая а отдает за нее 5000 грн
Капець. В Одесі за таку суму можна пристойну квартиру знайти
Гірчинка• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
В Днепре есть за 13
Слать модно за 4000-5000
Так який сенс? І не факт, що здасте. За 13 тис там все старе, буде ламатись. Ремонт, заміна буде з´їдати левову частину...
КарамбОлька• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ну я так і зрозуміла. Людина взагалі далека від теми. І що було далі? вони втекли просто чи щось компенсували? Це добре, що хоч сусідів не затопили.
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дві квартири в Києві, одна в новобудові, інша -житловий фонд 90-хх. До метро пішки 15 хв обом, можна на тролейбусі, сумарний дохід 15000. Це мало, я знаю, але я не плачу податки, тому ціну тримаю не високу. Одна квартира 8000, інша-7000. Та що дешевше-там молоді люди з Харкова. Обидві квартири були з ремонтом і усім необхідним. І усі живуть з тваринками 🤦♀️ не можу заборонити тварин, я якась не дуже бізнес вумен.
Да. Маловато для Киева но 400 е в месяц
Хотя у вас и квартиры не старые .я имею ввиду дома
В живу в старом фонд хрущевских времён дом 1969 г Ито цены сложить не могли .за 80 тыс взяла .
Новые дома под 150-200
Гірчинка• 19 ноября 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Краще вже тоді паркінг купити і здавати, ті ж гроші, але ні за що не переживаєш, і розлітаються вони, як гарячі пиріжки.
В Одесі зараз можна квартиру з гарним ремонтом в новобудові зняти за 10000 і паркінг 3000-3500 в місяць. Тільки лише ремонт в квартирі коштує, як 2-3 паркінги.
Так. І паркінг не треба ремонтувати, і техніку побутову міняти...
Птица Говоруша• 19 ноября 2024
Ответ дляГірчинка
І переживати, що квартиранти щось зламають чи ще щось учудять
Викликаю на дебати• 19 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Это мой опыт, основанный на том , что реально знаю от подруги, а впм нечего написать, вот фигню и строчите, как ысегда
Або ви фантазуєте, або подруга бреше
Щоб ´жити в Європі´ потрібно кілька тисяч уе. Квартира в Києві, яку можна здати за 1 тис уе, коштує 200-300 тис уе, щоб купити. Тобто ваша подруга витратила 600-800 тис уе, а зараз ´живе в Европі´ за 3 тис уе від оренди?
Чи зараз з´ясується, що на життя їй достатньо 300 евро / місяць, які вона отримує з оренди бабусиної хатинки на Борщагівці?
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Там в мене дуже якісне перекриття. Добре що не затопили, але прийшлось знімати частину кухонної мебелі і перекатквати всю куню.
Вони не втекли, але платити відмовились- беріть залог, а залог того близько не покриє
Гірчинка• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Да лучше несколько скромных квартир .несколько по 15 тыс
В месяц можно 300-400 е иметь с двух
То їх треба здавати по 8000, а не по 4000-5000, як ви вище писали.
КарамбОлька• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
та отож, що залог той до фєні
Мамина корзиночка• 19 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Або ви фантазуєте, або подруга бреше
У нее 7 квартир, доход больше 2000 евро, покупала в теч 20 лет, цена их была разная, но ту , что за 1000 евро сдает,стоила меньше 100000, и таки не все в киеве живут
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
ну холодильник - від 20 тис, бойлер, кондіціонер + установка, пральна машина - від 10 ліноліум в середньому 500 грн кв.м. Вам дешево? Здайте потім цю квартиру за 10-12 тис, скільки вона буде окупатися?
Это разве дорого?
Холодильник берете один раз лет на 5
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы такая ’умная’ ,а понятие страховка вам не знакомо .13 квартир и ни одна не застрахована .бида та горе
Птица Говоруша• 19 ноября 2024
Ответ дляГірчинка
Тільки що подивилася, в Дніпрі за 13 тис, є пару квартир, але, якщо їх і пощастить здати, то за 2 тис максимум, ну аж ніяк не за 5000. Там просто треш.
Птица Говоруша• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
В месяц можно 300-400 е иметь с двух
Авторе, ви щось дуже не орієнтуєтесь в цінах, квартира, яка коштує 15 тисяч, не буде здаватися за 8000 грн.
Поліцейський патруль• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
В месяц можно 300-400 е иметь с двух
Вы очень оторваны от реальности
Поліцейський патруль• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Какая ставка покрывает вину пользователя?
Гірчинка• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Это разве дорого?
Холодильник берете один раз лет на 5
Вони бу. Ви за ті 5 років тричі їх будете ремонтувати)
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Погуглить страховые фирмы и заключите договор . самоотверженность везде разная
Она минимальна .
КарамбОлька• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Это разве дорого?
Холодильник берете один раз лет на 5
стеліть такий ліноліум, купуйте ті холодильники
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Спасибо за разрешение.просто мне писали что мега дорого.нет,не мега .и жильцам не обязательно в старом фонде новый холодильник
КарамбОлька• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
я б цей ліноліум на півроку в житті б не купила, щоб потім наймать людину знов його перестилать через рік. Ну то таке. І майстрів визивать до тих холодильників. Мене життя вже навчило, купила була пральну машину.
Їжак в панчохах• 19 ноября 2024
Не годують, для цього треба мати 4 і більше квартири, а з однієї тількі як невеличка допомога в бюджет,
Престидижитатор
• 19 ноября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я тоже много лет с ламинатом но у свекровь лет 10 линолеум сносу Ретт,очень качественный
Идеальная оптимистка• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене 13 власних квартир
Ого. А налог за недвижимость платите.?
Ну на излишек от 60 метров
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ого. А налог за недвижимость платите.?
Ну на излишек от 60 метров
Я плачу абсолютно всі податки
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
То ви така умная і ніколи не мали споави із страховими
Голена блондинка• 19 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Блин, люди, вы- странные, человек задал нормальный вопрос, вы как всегда, какую то ересь несете.
Автор, у моей подруги несколько квартир, куплены под сдачу, все прекрасно сдаются, на эти деньги она живет в европе
шо за бред? вам четко поставили ТЗ: количество единиц жилого фонда в аренде, год застройки, стоимость аренды. ваш ответ вообще никак не помог автору