Оля_с_киркою• 19 ноября 2024
За скільки можна купити квартиру в Ужгороді?
Моніторю сайти з нерухомості. Можливо хтось має недавній досвід покупки квартири в Ужгороді? Де краще? Вторинна чи новобудови? Що порадите ? Бюджет обмежений
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я купляла 2 роки тому в Ужгороді квартиру 61 кв за 60 т уе. ЖК Крістал
Без ремонту?
Оля_с_киркою
• 19 ноября 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Чорнова?
Тётушка Лошадь• 19 ноября 2024
Ответ дляТеща дочки
Там же в воскресенье вроде прилеты были. Всё, по мнению автора, цена должна обрушится.
Не було і не буде, не хвилюйтеся