Є й інші пропозиції. Акція діє один день.
кураГАЛЯ• 19 ноября 2024
На Коттедж уже минимум неделя акция.
Если честно, не понимаю ажиотажа вокруг этих гелей для душа. Да, пахнут вкусно. Но так пахнут и гели в два раза дешевле из супермаркетов. Платить за отдушки - такое себе...
ГугелП@лАмался• 19 ноября 2024
Дякую, замовила гелів для душу, бо якраз запаси скінчилися ) Люблю Котаж
Радостина• 19 ноября 2024
Ответ дляhrystia
🌷
Интересно, а в офлайн магазинах тоже скидки на блески есть?
Радостина• 19 ноября 2024
Ответ дляhrystia
До речі, якщо оформляти через додаток, доставка безкоштовна.
Спасибо за тему, уже заказала)
Радостина• 19 ноября 2024
Ответ дляhrystia
Я взяла на подарунок, так як прочитала тут гарні відгуки. А ви який номер берете?
Если хотите совсем незаметный, тогда 01. Мне больше нравится 07.
А ось і я• 19 ноября 2024
Той тиждень отримала блиск за 379)
Встановила додаток, отримала купон на 100 грн
І вуаля - 479-100
А ось і я• 19 ноября 2024
Ответ дляhrystia
Я отримала купон на 200 грн.)
Везіння)) з 3-х телефонів пробувала - по 100 грн на всіх знижка
Наездница• 20 ноября 2024
Ответ дляhrystia
В мене трохи давніше був скачаний додаток і оформлене в ньому одне замовлення. Може, тому випало 200
А как вы скидку получили? У меня ничего не выпало((