Путін підписав нову ядерну доктрину. Одразу після надання дозволи на атакмси.
"росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю у відповідь на застосування проти неї та її союзників зброї масового враження, а також у разі агресії проти неї чи
білорусії із застосуванням звичайної зброї, випливає з оновлених Основ держполітики в галузі ядерного стримування."
Чи наважиться на тактичну ядерку?
KrupinkaSs• 19 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Якогось х…, ми - скалка в сраці цілого світу. Нас хочуть знищити країни зі всіх сторін. І хоча мені дали пожиттєвий анонімний бан за нелесні відгуки і побажання в сторону америки, свою думку я не зміню ніколи. Нас нищать і будуть нищити зі всіх сторін, поки не добʼють остаточно. Я вже не вірю давно в щось хороше.
Не добʼє путін, то добʼє нас америка. Я бачу в цій війні лише бажання з обох сторін , припинити існування такої країни як Україна
Западу потрібен резонанс з використання ядерної зброї.Тому вони плавно нас підводять під це.А після інциденту вже руки будуть у всіх розв´язані,і почнуть пуляти тяо хто куди хоче, і кому куди треба.
Куди він збирається бити? У нас територія маленька, відкрийте будь-яку карту вітрів зараз. Все дме у бік росії. Куди б він не вдарив – усі ядерні опади відлетять у росію, це як у ногу собі вистрілити.
У нас хоч ядерки немає, але якщо по нас ядеркою вдарять битимемо по їх ядерними станціями - ефект той самий. Тож нехай думають...
Ответ дляOlivia 666
Мене оце так ви бісило сьогодні що я їх всіх ненавиджу.
Мирович вчора написав що армія ООН зараз за указкою Гуттеріша діє на стороні боєвиків і терористів.
під час одного з останніх боїв Цахала з хізболою перед Цахалом виперлись блакитні каски ООН і бойовики успішно втекли під їх прикриттям.
нічого дивного в їх заявах що цивільне населення підарашки треба захищати а цивільне населення України хай мовчки здохне
Ответ дляLudaSHS
Так ви вже писали.
Ви ж писали про волдирі від ядерки. Це коли було?, тема схожа, зимою тут чи 23 р. Ми ж по колу бігаємо.
Я надіюся не підніме ставку
У пуйла є інші інструменти.
Я надіюся не підніме ставку
У пуйла є інші інструменти.
більша вірогідність що застосує ТЯЗ, зараз у нього є хороший момент для цього до 20 січня
Стрекоза любви• 19 ноября 2024
Ответ дляtrickywicky
Сьогодні макрон здоровався за руку з лавровим, це вам так, для інформації
І що? Знаєте, скільки неанонсованих контактів навіть між воюючими/ворогуючими країнами? Безліч.
Ответ дляVeronika83
А если представить, что путин локально ударил ядеркой по Украине? И что в этом случае будет делать мир?
Або проглотить, або вступить, тобто неконвенційними засобами ( не ядеркою) щось там розбʼє рашистам. Якщо вступить трошки, буде дивитися інший акт рф
Якщо проглотить то все.. таки диктатури почнуть 3 світову в переділі територій, корея, тайвань, може азія
Всі варіанти реальні і нереальні можуть бути. Світ змінюється і сталого 20 ст вже не має.
Olivia 666• 19 ноября 2024
Ответ дляHelenny
Які там «гражданские лица» в параші? Там лише гидотні рожі! І вони всі мусять бути знищені. Нікого не шкода — ні малого, ні старого. Стільки горя вони нам принесли за весь час.
Я не знаю чому тих кацапів бережуть так,захищають,а украінців дозволяють винищувати(
Ответ дляYuljwa
Китай и играет первую скрипку в нашей и других войнах.
А рашке нужна Украина (и не только), чтобы возродиться в качестве большого игрока и одного из центров силы, заняв важное место в мире. В чем она сейчас может соперничать с китайцами и американцами с экономикой меньше итальянской? В количестве ядерного оружия?
Вот и хотят они воссоздать что-то типа СССР.
А китайцев устраивает двухполярный мир, вполне. Неизвестно ещё, о чем там си с байденом перетирали за пару дней до его этого решения.
Та я взагалі - була б Китаєм, у мене б усі робили так, як я хочу. А та жінка каже «путіну плювати»….
Двухполярний і мене б влаштував. Головне бути у правильному полюсі.