Bransoletka• 19 ноября 2024

Новина ядерна доктрина - блеф чи реальність?

Путін підписав нову ядерну доктрину. Одразу після надання дозволи на атакмси.
"росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю у відповідь на застосування проти неї та її союзників зброї масового враження, а також у разі агресії проти неї чи
білорусії із застосуванням звичайної зброї, випливає з оновлених Основ держполітики в галузі ядерного стримування."

Чи наважиться на тактичну ядерку?
begovelik• 19 ноября 2024
Наважиться

LudaSHS• 19 ноября 2024
Байден раз вже спас же. Типу в кінці 22 р, і тому ми тактичний виграш того року не зробили оперативно стратегічним. І це затянуло війну і стало гірше.

Все сьогодні- Атакамс полетів в Брянську сьогодні вночі. Не в Курську

Тобто то що вони писали - ракети нато.це червона лініі, вони самі тринділи
LudaSHS• 19 ноября 2024
Хто не знає вперше Атакамс
Останій абзац прав Бутусов, знову не ах, не вирішить.. але хай маневри рашистам ламає
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ще одна новина
Тобто всі ставки трохи підняли і ось
А ракети нато полетіли в рф.
Olivia 666• 19 ноября 2024
Мене оце так ви бісило сьогодні що я їх всіх ненавиджу.
ElenaMari• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ще одна новина
Тобто всі ставки трохи підняли і ось
А ракети нато полетіли в рф.
Такого не будет, это чревато третьей мировой, всем проще нас трощить
Antiprom• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

Яке все змінилось за 1000 днів від початку Пономасштабної на КФ, в 2022 році Бутусов для більшості користувачок тутешніх був зрадником, який здав позиції військові і якого ненавидять ті самі військові, а зараз он його вже цитує кожна друга користувачка..
Добре, хоча б із катастрофічним запізненням але люди розумнішають..
СвітланкаОК• 19 ноября 2024
Якщо не помиляюсь, Портніков ще давно казав, що застосування тактичної ЯЗ - лише питання часу. Їбанутий дід вже мав на столі документи, але якось втримали глибоко стурбовані партнери. Чи втримають зараз - хз.
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Яка кожна друга?
Я бутусова читаю 10 років . Як і інших типу кіборгів ( шора), чи ІнфСупротив. Ін.
Просто зараз його допис більш розширений.

LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляElenaMari
Вони просто споглядають 🔎захід
Вранці після атаки атакамс полистала мережі, від війсткових експертів, дуже не довольні що Нй таймс завчасно злили дозвіл.
Типу давали раші час. Але той склад Грау розвідка давно ’полювала’, вже раз попадали, пасли, чекали завозу нової зброі і підгадали і вдарили.
Yuljwa• 19 ноября 2024
Думаю, нет.
Это вызовет непредсказуемые последствия и реакцию Китая, которые категорический противник традиционно.
Оно агрессивное, но умирать не хочет, а последствия такого решения невозможно предугадать.
Antiprom• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Яка кожна друга?
Я десь говорила що ви його називали зрадником? Знайдіть теми про війну в 2022 та побачите, яка реакція у притрушених прихильниць янелоха було на прізвище Бутусова.. коли він з перших днів Повномасштабної говорив проо мости в Херсонській обл, про Баканова, про зрадників яких призначив янелох на важливі посади
Nadiaaaa• 19 ноября 2024
Я думаю, він не блефує, я так думаю тому, що саме після підписання договору с днр лнр і почалася повномасштабна війна для ’захисту тих територій’. Для нього повинна бути бумажка, ось він підписав її, все може бути. А може його хтось зможе втримати, залишається тільки чекати.
lilu1990• 19 ноября 2024
Думаю, не блеф
lilu1990• 19 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Думаю, нет.
Ніби путіну не плювати на китай
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Ой тут його не навиділи, і ненавидять
Бо завжди тулять то пороху пподався, то зелі, то знову пороху
У бутусова і портнікова проукраїнський вектор, при всіх качелях у них, що дозволено субʼєкту. Зараз він робить багато матеріалу з військовими.
І він писав що буде війна, десь тут було.
Я приносила допис його з картою більд зимою 22.
Yuljwa• 19 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ніби путіну не плювати на китай
Китай главный спонсор войны, как бы.
Или рассияне хотят кушать траву, как их союзники в КНДР?
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Думаю, не блеф
Так ви вже писали.
Ви ж писали про волдирі від ядерки. Це коли було?, тема схожа, зимою тут чи 23 р. Ми ж по колу бігаємо.
Я надіюся не підніме ставку
У пуйла є інші інструменти.
lilu1990• 19 ноября 2024
А шо путіну заважає ударити ядеркою?

Кабами б´є, людей не жаліє. Каховську ГЕС знищив

Чому ми досі задаємось питанням чи здатен він на це?

lilu1990• 19 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Китай главный спонсор войны, как бы.
Ну та й шо. Ударять а потім будуть думать, ми так само в курщину зайшли без дозволу партнерів. Китай не кине росію на данному етапі війни
МаргоХ• 19 ноября 2024
Ой снова ядеркой махает? Задолбал старый полоумный дед
Кто бы его уже грохнул🔪
lilu1990• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так ви вже писали.
Я надіюся не підніме ставку
У пуйла є інші інструменти.
Які інші?
Yuljwa• 19 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А шо путіну заважає ударити ядеркою?

А какая цель?
Конвенциональные вооружения исчерпали себя? Враг продвигается к москве?
Зачем и против кого пуйлу применять яо?
Не зная последствия, не понимая до конца его боеспособность, осознавая, что в системе применения полно кротов и агентуры. Или вы думаете, что это просто кнопку нажать?
lilu1990• 19 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
А какая цель?
Зачем и против кого пуйлу применять яо?
Ну це ви зараз описали масштаб хіросіми і Нагасакі. А я про менший набагато
Аноним ФЕЯ• 19 ноября 2024
Всім байдуже на нас. Під час останньої мару було влучання по ровенській підстанції по лінії 330 вольт, по суті це удар по ядерній енергетиці. А атомній станції в вараші , Потужність на всіх чотирьох блоках знижена, немає можливості як віддавати енергію. Чи хтось щось висказався? Всі навпаки приховують це. Повторюсь, всьому світу байдуже на нас.
Стрекоза любви• 19 ноября 2024
Спокуха, вважаю, що росіяни не визнають, що це Атакамс. А нам і все одно. Думаю, що то може й Нептун був, або Паляниця😀
Yuljwa• 19 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
И а какой точки применение ЯО принесет больше пользы , чем вреда?
В Курске, на своей же территории?
Что ему это даст?
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Які інші?
Ті що зараз використовує - терор цивільних
Підкуп політиків заходу
Yuljwa• 19 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Підкуп політиків заходу
+100.
Я вообще не понимаю, зачем ему что-то менять, особенно с такими колоссальными рисками.
LudaSHS• 19 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
+100.
Да
Тяо - це інший рівень
для світу, на сам перед