НичеНипанимаю• 19 ноября 2024
Куди поїхати в Карпати родиною зимою?? Без машини
Хочемо поїхати з матусями в Карпати, зима перед новим роком. + Дитина 1 рік.
Куди порадите аби приїхав потягом і були різні активності і краса. Аби без машини можна було
НичеНипанимаю
• 19 ноября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Яремче
А десь можна подивитись активності там?
Директриссимо• 19 ноября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А десь можна подивитись активності там?
В гуглі
НеКонец-Света• 19 ноября 2024
Потяг в Славському зупиняється, з активностей там точно є лижні спуски. В Буковелі є багато активностей, люди без машин туди теж добираються