УраганнаЯ• 19 ноября 2024

Навʼязливі думки

Отож,все розпочалося з того що під час вагітності в Тік ток побачила відео де дівчина розповідала що на узд не побачили що в її дитини синдром Дауна,останні 2 місяці вагітності були просто жахливі в плані що я весь час думала про це( хоча всі УЗД та аналізи в мене були ідеальні)народила чудову здорову дівчинку,ось я уже мама 2 місяці і мене знову переслідують тривожні думки за здоровʼя малюка,на цей раз не виходить з голови термін аутизм(бо і серед знайомих є дітки з таким)
Як позбутися таких думок і насолоджуватися материнством,бо маленькі дітки це і так важко,а з такими думками я розумію що можна з розуму зійти?…живу в селі…піти до психолога немає можливості…тому буду вдячна за дієві поради…
МаринаХ28• 19 ноября 2024
7й міс вагітності і також не полишають думки про аутизм. Стараюсь відганяти їх від себе, але як не зайду в ТТ, то обов’язково випаде відео про це чи щось подібне.
Також бачила цю жіночку про яку Ви говорите.
Карамбулкул• 19 ноября 2024
Ну як, усвідомити, що запобігти ви цьому ніяк не зможете. Воно або буде, або ні. А от життя переживаннями своїми і собі і малюку отруюєте