УраганнаЯ• 19 ноября 2024
Навʼязливі думки
Отож,все розпочалося з того що під час вагітності в Тік ток побачила відео де дівчина розповідала що на узд не побачили що в її дитини синдром Дауна,останні 2 місяці вагітності були просто жахливі в плані що я весь час думала про це( хоча всі УЗД та аналізи в мене були ідеальні)народила чудову здорову дівчинку,ось я уже мама 2 місяці і мене знову переслідують тривожні думки за здоровʼя малюка,на цей раз не виходить з голови термін аутизм(бо і серед знайомих є дітки з таким)
Як позбутися таких думок і насолоджуватися материнством,бо маленькі дітки це і так важко,а з такими думками я розумію що можна з розуму зійти?…живу в селі…піти до психолога немає можливості…тому буду вдячна за дієві поради…
Карамбулкул• 19 ноября 2024
Ну як, усвідомити, що запобігти ви цьому ніяк не зможете. Воно або буде, або ні. А от життя переживаннями своїми і собі і малюку отруюєте