рукиЖимолости• 19 ноября 2024

Вы уже начали делать покупки к Новому году?

уже начали что-нибудь покупать заранее? подарки, вкусняшки, которые хранятся долго, мишуру всякую?
Фрикаделька• 19 ноября 2024
Купили прикраси на ялинку, дитині подарунок від Миколая, солодкі набори замовили. Подарунок під ялинку поки не купувала, минулого року на роботі дарували подарунковий сертифікат для дитини, розраховую в цьому році теж на нього)
parele• 19 ноября 2024
Купила оленя сегодня в АТБ, и веточки для декора. С Али всякая всячина понаехала.
Ну и начала делать стилизованные елки, в выходные напилила рейки под них, потихоньку соберу до декабря.
Ms. Dolly• 19 ноября 2024
Все є. І частина подарунків вже є.
Без QR коду• 19 ноября 2024
купуватиму лише дитині подарунок
все інше - що та й нащо?
стол з яствами в новорічну ніч не ставимо. пообідаємо як завжди ввечері.
Кукусик• 19 ноября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мы даже елку не ставим, никакой мишуры не покупаем
Но на выходных зашли в магазин кофе купить, а там светильники работают и продаются
Сын завис возле одного - очень понравился ему (он аутист, его игрушки вообще не привлекают). Мы сразу купили
Красота 😍
Додекаэдр• 19 ноября 2024
Гірлянду в аврорі
Цукерки замовила на розетці
Чесно брешу• 21 ноября 2024
Так, вчора дивилася іграшки/головоломки/тренажери для дорослих, дітям подарую, вони таке люблять.