Айболитная• 05 февраля в 23:36
Що хотіли би отримати на Валентина?
Я не можу нічого придумати, якийсь ступор))))
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:39
Ми в шлюбі майже 25 років, останні років 15 чоловік дарує мені букет троянд і просто вечеряємо в кафе.
А взагалі,єдине що я зараз хочу то це світло 24/7 і скасування всіх графіків. Але як то кажуть, мріяти ніхто не забороняв
Ответ дляУраганнаЯ
Пусть мужчина купит вам генератор
Совбез• 05 февраля в 23:43
Думаю какую песню поставить на свою страницу в этот день. У моего мужа жена не я, а моя свекруха. Я же одна. В этом году праздную юбилей 10 лет этой моей уже непонятной жизни. Я вдова, может я раба?...
Я люблю этот праздник, но видать буду поздравлять сама себя.
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:43
Ответ дляArctic777
Пусть мужчина купит вам генератор
В нас є генератор, він на дачі. Де я його на 12 поверсі поставлю? Вдома є екофло невеличка і більша зарядна станція. Вже розглядаємо варіант придбання інвертора.
Ответ дляСовбез
Сами выбрали
Дон Пэдро• 05 февраля в 23:44
Ответ дляУраганнаЯ
О, мені на день народження чоловік подарив інвентор і 2 батареї. І це був кращий подарунок
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:44
Ответ дляДон Пэдро
Фереро і бейліз, ванну на годину без стуку в двері
Вау! У вас є гаряча вода?
Настасья Пицун• 05 февраля в 23:44
Ой, посвідчення водія) Но сдавать буду сама, если сдам, то будет подарок самой себе)
А от мужа даже не знаю. Он сам точно ничего не подарит, разве что телефон купит
Железобетон• 05 февраля в 23:45
Ответ дляАлесс
Эффект от них есть? Или как от патчей
У меня подруга каждый божий день 4 года 2 раза в день себе возит по лицу - овал хороший ))
люблю_тортики• 05 февраля в 23:46
В Закарпаття їдемо в Косино, там буде видно що захочу
Може в Ужгороді щось
О синіх бабів голова болить
Може в Ужгороді щось
О синіх бабів голова болить
УраганнаЯ• 05 февраля в 23:48
Ответ дляЛісАпетная
И отопление
В нас опалення є, вже майже тиждень як без відключення. Але все одно в квартирі не більше +19. До цього тижні 3-4 опалення було не більше 10-12 годин на добу і в квартирі вже було +13+15, а у сусідів на нижніх поверхах взагалі +8
Железобетон• 05 февраля в 23:47
Ответ дляАлесс
А сколько ей лет?
Нам по 46. И строение лица похожее - с деформационным типом старения. Попробую )