Мороженная курица• 19 ноября 2024
У вас ребёнок тоже в 1.5 года постоянно вырыгивал сироп от температуры?
Что делали?
Братья Капли• 19 ноября 2024
Саме тому я довгий час використовувала свічки, бо сироп почала вже нормально донька пити десь після 5-ти років
Позаземний розум• 19 ноября 2024
поменяла сироп
Дочка всегда возвращала обратно нурофены- ибупрофены
поменяла на парацетамол ( с мишкой)
и да дополню, тоже свечи были в запасе - эффералган
поменяла на парацетамол ( с мишкой)
Братья Капли• 19 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Да, поэтому перешла на свечи , а с трёх лет на таблетки.
Це добре що ваша дитина могла пити таблетки, моя вже доросла але і досі це проблема випити пігулку
Сільський ансамбль• 19 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
У них не было выбора. Я сразу (и раньше трёх лет) приучала к таблеткам.
Мой муж и в 45 лет тяжело пьет таблетки. Ему мама до 10ьи лет раздавливала.
Мне мама никогда не раздавливала таблетки - я любую могу выпить.
Файно Замало• 19 ноября 2024
Спробуйте інший сироп, інший смак. Як варіант якщо не сприймає ібупрофен, спробувати парацетамол. Свічки як альтернатива поки маленькі.
Фісташкова кава• 19 ноября 2024
Ооо, это наша проблема была.
Даже в 4 года от сиропа сразу фонтан. Спасалась свечами.
Сейчас ему 6, уже глотает и запивает таблетки.
Братья Капли• 19 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Можливо це вибір а може якесь особисте сприйняття, моя згодна на уколи антибіотику була в 8 років щоб не пити таблетки, в неї рвотний рефлекс жахливий, це дуже тяжко
Сільський ансамбль• 19 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
Так я про возраст 1-3 года, а не 6-8.
Фісташкова кава• 19 ноября 2024
Автор, я сильно разбавляла строп водой и поила, поила по пару капель
Ведь антибиотик свечкой не ввести, а дать нужно
Файно Замало• 19 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Мені 41 я не можу ковтнути великі таблетки, син ковтає легко, дочка не може, але вона не хворіла так щоб була потреба їх пити. Це не від того що вам їх не товкли. Мені не товкли, а ковтнути не могла, на частини ділила. В малому віці пити їх теж не доводилося.
Сільський ансамбль• 19 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
Я в детстве очень часто болела, поэтому постоянно что то пила в таблетках. Привыкла.
И в основном это от того что дети с малого возраста не пили таблетки.
Братья Капли• 19 ноября 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Так я про возраст 1-3 года, а не 6-8.
Напевно це я винна, я бачила що вона таблетку випити не може шукала альтернативу, може і не привчила з малечку.
постою_послушаю• 19 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
Растолочь в порошок и добавить в густое сладкое фруктовое пюре. Только так и давала с самого раннего детства, тоже рвота была и просто от высокой температуры и, тем более, от этих химозных сиропов
Братья Капли• 19 ноября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую, донька вже доросла більш менш навчилась приймати ліки, але все одно розломлює пігулку на декілька частин
постою_послушаю• 19 ноября 2024
Ответ дляБратья Капли
У меня мама разжовывает до сих пор все таблетки, а я могу пригоршню крупных витаминов вообще без проблем проглотить. Особенности организма, наверное.
Не болейте с дочкой
Фиктивная• 19 ноября 2024
Перший раз дала в 3 роки сироп і також була рвота. Давала розтовчену таблетку, але було складно розрахувати дозу
Братья Капли• 19 ноября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Не болейте с дочкой
Дякую, та я теж без питань приймаю, а от вона в тата пішла, там що до стоматолога піти що ліки пити
жах з цим блювотним рефлексом