ЖенаАйтишнеГа• 19 ноября 2024

Я думаю, цей рік дійсно був рік карми і дуже важкий

Так, ще півтора місяці до закінчення року, але помалу підсумки можна вже робити. Це був якийсь пекельний рік для мене; страждання, переживання, багато сліз, обірвалось багато звʼязків, навіть з сімʼєю, до зайвих 20 кілограм ще плюс 5, здоровʼя підвело повністю, побудувати стосунки з людиною яка дорога так і не вдалось, роботу нормальну знайти не вдалось. Тільки скандали, обливання брудом і взагалі все жахливо. Плани всі пішли коту під замість повністю, не збулось нічого з того, що планувалось. Рік пішов по одному місці… а як ваш 2024?
Аноним ФЕЯ• 19 ноября 2024
Почти также держимся)))
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Почти также держимся)))
Я чесно не знаю як ви там тримаєтесь. Бо я вже не можу.
Заздрість то погано• 19 ноября 2024
Все окей, якби б не війна.
Мішечок щастя• 19 ноября 2024
Нормально как и все остальные. Гораздо лучше чем 2022
Мішечок щастя• 19 ноября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Все окей, якби б не війна.
Пиши-пропало• 19 ноября 2024
Дуже насичено. Тільки фізично мені весь час недобре.
Редисочка• 19 ноября 2024
це не рік карми, а рык бісівщини. це 100%.
Тут как тут• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Как-то стало все равно. Наверно нервная система включила режим торможения. Ничего не вызывает эмоций, ни плохих ни хороших.
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляПиши-пропало
У мене також насичено але в поганому сенсі. Скандали зі всіма , і купа проблем
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляРедисочка
Я вже боюсь уявляти що там той 2025 принесе
Аноним ФЕЯ• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А які варіанти є? Потрібно триматися! Й вірити, що все налогодиться. Інакще й бути не може. Обійняла вас
Редисочка• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
тоже самое.
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую і я вас
Я вже чесно ні на що не надіюсь…
То якийсь дурдом зі всіх боків
Вельми шановна• 19 ноября 2024
Як завжди, карма настигла тільки хороших людей яким і так «чудово» жилося, якщо що я не про себе. Всіх с**** нічого не настигло, в них стабільно все.
Вишневий цвіт• 19 ноября 2024
Теж якось так.
От тільки карма і все оте то все маячня. Нажаль.
Миззери• 19 ноября 2024
Ну годом кармы для себя б точно не назвала
Міс Всесвіт• 19 ноября 2024
У мене взагалі капець. Я захворіла в січні то ще лікуюсь....згадати майже нема шо
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Ви знаєте Ви праві… всі хто вибачте «гадив в душу» в них все чудово) все як завжди) вони ще більше цього року в душу нагадили
Вишневий цвіт• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так само. Вже очікую що 2025 буде ще гіршим.
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Одужуйте.
В мене є, але 95% це сльози , скандали, приниження , руйнування всього запланованого
Вельми шановна• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ага, і кінця-краю не видно. Вже слабо віриться, що колись отримають по заслугам.
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я думала в 2023 вже гірше нема де) 2024 показав що є ще й як… а за 2025… я вже не знаю навіть що казати. Просто боюсь його
Вельми шановна• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нехай 2025 буде кращим за всі ваші попередні роки
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Дякую дуже
Найсмішніше я памʼятаю , то був новий рік а я тут на порадниці сиджу і всіх вітаю бажаю хорошо року, радію що все добре стане в цьому році 🤣🤣🤣🤣🤣
Стрекозей• 19 ноября 2024
Відпочивайте і насолоджуйтесь.
Наступний рік буде роком тотального пі з де
Стрекозей• 19 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Моя мудра головна бухгалтер на корпоративах завжди казала, нехай наступний рік не буде гіршим
автор ЖенаАйтишнеГа • 19 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
Відпочивайте і насолоджуйтесь.
🤣ну ви мене файно підтримали , обнадійливо так
Все буде Україна• 19 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Чаще обращать внимание на то, что хорошо.
У меня с личным тоже капец, расстались в этом году вынужденно.
Весной потеряла дом, первые месяцы просто накрывало каким-то чувство горя от этого. Но главное, что я живая, и нашла работу. И я просто не думаю о том, что на свою зп я новое жильё не куплю. Не думаю и живу.
Ещё сын заболел, лечился, не хотел жить - это вообще жесть была, всё остальное сразу отходит на 2й план. Поэтому когда ему стало лучше, я просто получала удовольствие от обычных вещей - работы, солнца, прогулки... Живу я правда в зоне активных бд
Вельми шановна• 19 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
Ну ні, нехай буде кращим. Такого самого нам не треба)
Гарнюнька• 19 ноября 2024
Живи і Слава Богу. Писати ✍️ нічого тут не буду. Не хизуватися, не жалітися.