маминаБубочка• Изменено 19 ноября 2024
Какие брони навесегда? Профессия.
Если мужчина всю жизнь айтишник, машинист, бухгалтер, служащий. Не брали, была бронь. Теперь ему. 51. То ни при каком раскладе с такой профессией, если есть бронь, его не возьмут? Служить.
Единорог помог• 19 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Никакие. Теперь вся бронь до февраля, а дальше пересморят. Уверена, что у половины отберут.
UPD. не морды лепите, а новости почитайте, руколицые.
Да, требования к предприятиям, имеющим возможность бронировать ужесточили, да и сами правила бронирования тоже.
Сиджу тихенько• 19 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Вони вже переглянули критичність компаній до якось там листопада. Тим які не підтвердились то всім бронь познімали вже, ті які заброньовані в таки критичних компаніях, то бронь лишилась. В лютому буде подовження.
маминаБубочка
• 19 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Яка різниця яка професія, якщо є бронь, то його не мобілізують.
Годєн
На тій роботі теж комісія, провірка здоров´я
графиняВишенка• 19 ноября 2024
На одном предприятии айтишника могут забронировать, на другом-нет. И так все профессии, кроме полиции, прокуратуры, судей и т.д.
Я не тону• 19 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Тобто навіть якщо бронь була на рік, до червня, наприклад ,то це скасовано?
От скоти.
Відсрочки і так кожні три місяці треба продовжувати, товариш викладач, туди-сюди бігає, вже тричі комісію проходив.
Тепер ще броні їм заважають...
От скоти.
Тепер ще броні їм заважають...
Большой секретик• 19 ноября 2024
узкие сложные специальности, которых, если сейчас мобилизуют, то потом днем с огнем не откопают.
например, инженер обеспечения гражданских полетов.
на простое с крошечной зп уже больше двух лет, но бронь есть.
празники не помню• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
Так, свідки Єгови принципово не служать.
Їм віросповідання не дозаоляє тримати зброю
Сиджу тихенько• 19 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Годєн
Годєн то годєн, це добре. Якщо його компанія забронювала, то його не мобілізують, чи ви думаєте що бронюють тих хто не годєн?
Я не тону• 19 ноября 2024
Ответ дляНі грама
Педагог з навантаженням,але відстрочка
Ви маєте на увазі, що має бути повна ставка? Так
Джинци на Флісі• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ не тону
От скоти.
Тепер ще броні їм заважають...
От скоти.
Тепер ще броні їм заважають...
Да, у мужа бронь, на работе им сказали, что пока она действует до февраля. Дальше непонятно. А была по сентябрь.
Роза в вазі• 19 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Священник
Нема священникам ані броні, ані відстрочки, дивіться закони.
Зараз не мобілізують, бо не знають, куди їх приткнути. Знайдуть - будуть служити. Можливо, не в окопі на передку, але тим не менш.
Роза в вазі• 19 ноября 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Капеллан
Капелан це священник, який вже мобілізований і служить в зсу.
Я не тону• 19 ноября 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую :(
Я не тону• 19 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
Безсрочна бронь у викладачів і вчителів
У них відстрочка на час воєнного стану. Його кожні три місяці продовжують, і викладачі кожні три місяці бігають продовжити відстрочку.
Заместитель Анонима• 19 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я знаю. Написала к тому, что священника тоже могут мобилизовать и будет он военным священником - капелланом
Роза в вазі• 19 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Але дозволяє чистити картоплю на польовій кухні, вивозити людей і т.д.
Фокус-Покус• 19 ноября 2024
Ответ дляГоворю відверто
Нашего забрали капелланом на фронт
Не забрали, а сам пішов.
Знаю двох таких, пішли в тро, Київ
празники не помню• 19 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ні
Роза в вазі• 19 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Не забрали, а сам пішов.
Знаю двох таких, пішли в тро, Київ
Так, зараз добровольців капеланів навіть перебір, не всіх беруть і не одразу.
13чудоСВЕТА• 19 ноября 2024
У смотрителей в тюрьме - бронь
Знакомый пошел туда работать ради брони
Зп маленькая
Знакомый пошел туда работать ради брони
Зп маленькая
Безлім на все• 19 ноября 2024
Викладачі мають трошки більше впевненості, у нас зараз в школі вперше заповнені усі вакансії трудовиків і фізкультурників 🙂
Единорог помог• 19 ноября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
У смотрителей в тюрьме - бронь
Знакомый пошел туда работать ради брони
Зп маленькая
Знакомый пошел туда работать ради брони
Зп маленькая
Одно из условий предоставления брони сотруднику с декабря- официальная зп не ниже 20 000 грн
Роза в вазі• 19 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Не підуть вони воювати
Їх обов´язково спитають
13чудоСВЕТА• 19 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Я его зп не знаю
Пошел работать весной