Святогорий• 19 ноября 2024
Срочно нужна 30-летняя женщина для рекламного ролика "Как в 50 лет выглядеть на 40".
Грибной_Дождик• 19 ноября 2024
Сестре 23, выглядит на 30, подойдет? Она любит сниматься и фоткаться
Дуболом• 19 ноября 2024
Для роли как 50 лет выглядеть на 40 лучше взять 30летнего мужчину, успех гарантирован
Всех анонимов аноним• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Огонь!!
Топ, я бы сказала.
А если честно, найдите Алена Зубач косметолог, челюстнолицевой хирург. Ей 43 года.
Знаю лично, моя одногодка. Но я не попадаю там
Молчалка• 19 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Топ, я бы сказала.
Вона виглядає молодше за свій вік? Навряд. Ходила до неї і я і подругам рекомендувала, багато хто після 1 разу не повертався, на жаль. Правда, тема не про косметологів ця
Дева Мария• 19 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Топ, я бы сказала.
И что ? Обычно она выглядит
Мусик Пусик• 19 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Топ, я бы сказала.
Она выглядит на свой возраст, просто неплохо . Какие там 30??
Дева Мария• 19 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Иметь двойной подбородок для ее квалификации это очень плохо
Мусик Пусик• 19 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Да и фото ж постановочное, так что...
Розбещена цяточка• 19 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
смотрите на этого жеребца. прям прирожденный петросян.
Це ви про кого?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 ноября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Це ви про кого?
про шутника святогория
Аль де Барановна• 19 ноября 2024
А автор - не воскресный весельчак У - колик, толик, шмолик и оный, что в санаториях любит себя фотать?
а то уже поперли темы его направленности, но во вторник ))
Аль де Барановна• 19 ноября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Топ, я бы сказала.
Посмотрела сначала коммент с фото о ней, подумала, что 45, а ищут 50, даже при её беби-фейс, а потом поняла глаза наверх и прочла, что ей 43
Всех анонимов аноним• 19 ноября 2024
Короче тема очередных обсерательств. Но ни одна звИзда не дала своих фото, или хотя бы примеров своих идеалов.
Ответ дляМолчалка
Доброго дня! Підкажіть, чому не повертались, можливо, розповідали що не так, що не підійшло?
Бо я зробила в неї процедуру і зовсім не задоволена
Молчалка• 28 ноября 2024
Ответ дляTronX33
І відношення якесь як до конвейера, і синці постійні, і при запису на одну процедуру за місяць виявилося, що в неї немає цього препарату і пропонувалася на місці аби шо. Таке. А ви чому?
Ответ дляМолчалка
З цим косметологом в мене склався найжахливіший досвід в моєму житті.
Мені 29 років, в мене від природи більш квадратна форма обличчя, шкіра здорова та цілком безпроблемна, окрім псоріазу(
Мені захотілось додати більш об´єму лише під скулами і все, щоб нижня третина піднялась трохи. І найбільша дурість в моєму житті була обрати саме Зубач та ще й цілком довіритись їй. Вона мені запропонувала Радієс, в 29 років, який я потім дізналась має купу страшних побічних явищ та призначений для жінок 40+ по віку.
Плюс коли я до неї прийшла, в мене псоріаз був максимально загострений, були просто рани( І Зубач це не зупинило напхати мені радієс на скули, в щоку, причому повністю з обох сторін.
Потім я стала жахливо опухати і тепер в мене в обличчі кальцинати, які видно як на обстеженнях, так і відчутно коли себе пальпую, в щоках в мене наче бетон
Мені намагалось допомогти після цього багато лікарів, намагались розмити плазмою власної крові та фізрозчином, але радієс - тож гідроксиапатит і нічим його не розмити.
Коли я це розповіла Зубач, то вона мені стала розповідати, що це якась міфічна форма кальцію після розмивок утворилась і вона тут ні до чого. Хоча у багатьох радієс відчувається під шкірою, проте Зубач казала, що це дивно і він не мав би відчуватись, навіть в тих зонах, куди його вводили.
Ось така історія( тепер залишається вірити в краще і що ця гидота всередині ні до чого поганого не призведе.
А що Ви в неї робили? Вона Вам теж радієс рекомендувала?
Молчалка• 04 декабря 2024
Ответ дляTronX33
Боже який жах. Ні, я на радієс не ведуся ні в кого, робила брв та ботокс тільки в неї. Більше не хожу. До речі, дізналася про Зубач саме тут на Совєтчице, рекламували
Ответ дляМолчалка
Так, тепер мені з цим жахом жити(
А реклама з приводу яка вона чудова, проглядається її манера написання відгуку, що вона щелепно-лицевий хірург і дуже досвідчений лікар і тд. По факту, абсолютно некомпетентна, просто от взяти мене: дівчина 29 років, тонка шкіра, рани від псоріазу, який є аутоімунним захворюванням, а отже і є велика вірогідність непередбачених ускладнень, також радієс антидоту немає, про що звісно лікар мене не попередила. На питання: чому Ви мені про це не сказали? Я у відповідь почула: Ви ж могли самі в інтернеті почитати, якби хотіли. А обличчя я довіряю кому - Зубач? Чи інтернету, простору, де будь яка людина може писати що завгодно? Все я повинна була чути від лікаря, тому так, я шокована, що зі мною таке сталося. Тут шукаю людей, можливо, в когось вже був такий жахливий досвід з радієс та як вони впорались з наслідками(
Молчалка• 04 декабря 2024
Ответ дляTronX33
Так, тепер мені з цим жахом жити(
Саме цікаве, що радієс до цих пір парять косметологи. І на мої зауваження, невдоволено відповідають, що то рукожопи неправильно його вводять, що то хЄрурги тільки проти.
Ответ дляМолчалка
Так, так, Ви звичайно повністю праві
Його давно вже пора заборонити
Стільки поганих відгуків, як на радієс, я ще на жоден препарат не зустрічала
Та й багато косметологів, з якими я потім спілкувалась, кажуть, що принципово з ним не працюють, тому що дуже багато непередбачених наслідків, та й толку від нього не багато. І найгірше, якщо щось не так - то антидоту немає.
Навіть ті клієнти, у кого він не відчувається під шкірою, пишуть, що результату - нуль, просто гроші на вітер
Його давно вже пора заборонити
Сиреневая цапля• 27 декабря 2024
Ответ дляTronX33
Так, так, Ви звичайно повністю праві
Його давно вже пора заборонити
але вам радієс додав об’єму у вилицях ?
Ответ дляСиреневая цапля
але вам радієс додав об’єму у вилицях ?
Ні, радіес об´єму мені не дав у вилицях, хоч його туди вводили і я його там відчуваю, коли прощупую собі обличчя і на КТ його там теж видно. Хіба що щоки стали дійсно хом´ячі трохи, а у вилицях - ніякого об´єму (в моєму випадку, це добре).
Все, що мені дав цей препарат - бетонові кальцинати під шкірою.
Не погоджуйтесь на радіес ніколи, щоб вам косметолог не розповідав який це хороший препарат, не погоджуйтесь. Толку від нього ніякого, лише проблеми.