Нехай щастить• 19 ноября 2024
Чи мають вести себе культурно чоловік та дружина
На вашу думку Чоловік та Дружина мають вести себе один перед одним культурно ?Не пукати ,не робити відрижки , культурно і ввічливо розмовляти.....
Нехай щастить
• 19 ноября 2024
Ответ дляУказка
А у вас сумніви щодо цього?
Я написала на вашу думку,тобто кожен виражає свою думку.Яка різниця,що в мене? Я вважаю , що так має бути культура,але впевнена ,що не всі так думають
Нехай щастить
• 19 ноября 2024
Ответ дляМerida
Я хроплю перед мужем. Хочет он этого, или нет. Подавляю его мужское начало.
Ну храп це те ,що не можливо контролювати
Бриджит_Фрикандо• 19 ноября 2024
Ну що ви маєте на увазі культурно? Чоловік після мене блювоту витирав, обробляв на піхві шви, мив дупу. Яке там вже не пукати та відрижки не робити?
Жена миллионера• 19 ноября 2024
А жінка має зранку виходити в нормальному вигляді? А не з палею на голові, в халаті та з чорними колами навколо очей? Як ви вважаєте, автор?
Кастрюлька• 19 ноября 2024
Ответ дляНехай щастить
Ну так вы у себя дома ведите себя так, как вы считаете нужным. Не пукайте, не отрыгивайте. Некоторые какают только в отсутствие мужа. Некоторые встают на час раньше мужа, чтоб накраситься. У каждого свое. Какая разница для вас, пукаю ли я или любой другой человек дома перед мужем?
Простоваля• 19 ноября 2024
Мой мне пару раз волосы держал, когда рыгала после какого-то ригалино. Это культурно или нет?
Залізна тьотя• 19 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Не пукаю але все інше роблю)
навіть вночі під ковдрою? не вірю!
Луноликая Вика• 19 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
навіть вночі під ковдрою? не вірю!
Вночі я сплю. Хз)