Угги_в_горошек• 19 ноября 2024

Курси програмування онлайн або в Хмельницькому - з нуля для дитини - порадьте

Дівчата, шукаю відгуки про ЯКІСНІ курси програмування для дитини 7 класу, в яких навчають з нуля. Сама я в цьому не тямлю, але дитина має бажання, вважаю це хорошою інвестицією в майбутнє. В принципі, якщо це якісно можливо реалізувати онлайн, я не проти, бо ми не з самого Хм. Що конкретно нам потрібно у програмуванні також не можу сказати, бо не знають на цьому. Вдячна кожному коментарю по ділу!
Педиатор_я• 19 ноября 2024
Син вже кілька років в Логіку онлайн «ходить». Спочатку був скретч. Зараз пайтон. Подивіться що вони ще пропонують. Заняття у них цікаві, зазвичай, і інфи дають норм так.

автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
В нас вона є, вже запитала, але думаю й про інші варіанти.
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Забула подякувати! Син займається лише онлайн? В нас в містечку вона очно, думаю, що краще
Педиатор_я• 19 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
В нашому місті вони чомусь онлайн. Трму Логіка у нього онлайн. Але він ще в ItStep ходить офлайн. В неділю з 9 до 12 у його групи заняття.
Там теж багато цікавого. Але вони не заглиблюються. Дають недуже довгі курси за різними напрямками. Щось для сина виявляється цікавим, щось ні. Але я вважаю - хай ходить, зайвим не буде ) спробує різне, обере щось конкретне, будемо вже шукати курси саме по обраному предмету. От в тому році його пайтон зацікавив. Підсів доки я пробувала його вивчати, мені не зайшло. А син втягнувся, взяли в Логіці курси по пайтону )

Поки писала, пригадала що є академія Nix. Син до війни починав там займатись. Теж дуже цікаві заняття були. От влітку мені від них сповіщення приходило що відкривали набір на якісь курси. Погугліть, може знайдете там теж щось цікаве ;)
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я

Щиро Вам дякую, що відгукнулись!
Педиатор_я• 19 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Щиро Вам дякую, що відгукнулись!
Нема за що ) просто мій теж в 7 класі, то ж мені знайомі ті пошуки ))
Єдине що, мій програмуванням зацікавився набагато раніше, тому вже щось встигли спробувати )
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
В мене донька))) Ми ще в процесі, бо до цього є ще інші хобі
Педиатор_я• 19 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я вже не знаю як той графік розкидати з хобі та навчанням, а ще домашка та відпочинок всунути б
А що саме хоче донька з айті? Чи вона сама ще не вирішила?
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ой, ще не орієнтується, чи ми так всерйоз не говорили про це, але говорили про майбутнє, про необхідність визначення, торкнулись цього, вона хоче спробувати. Це вже добре, бо цей скорпіон в основному досягає поставлених цілей, пре напролом), якщо захоче чогось

Педиатор_я• 19 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Просто воно ж все різне.. треба пробувати. Я от спробувала «середину» (коди) і «зовнішнє» (дизайн). Зрозуміла що дизайн мені краще заходить і більше подобається. Код я наче і розумію.. але воно мені важко йде.
З сином і чоловіком навпаки. Вони саме кодять. Коли у сина були заняття повʼязані з дизайном то підказувала я. Чоловік сказав що не шарить )
Доречі, пригадала що є ще Goit. Вони періодично запускають безкоштовні курси на тиждень. Пропонують «спробувати всі ролі в сфері айті». За цей тиждень можна зробити простенький сайт + зрозуміти яка саме направленість тобі цікава :) а далі вже відштовхуючись від того що саме зацікавило - шукати курси.
romantica• 19 ноября 2024
У Хмельницькому є Stfalon.
А мій син вчив Pyton он-лайн з Джун (Львів).
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Дуже дякую, дам їй прочитати
автор Угги_в_горошек • 19 ноября 2024
Ответ дляromantica
У Хмельницькому є Stfalon.
Дякую, в цьому Джуні подобалось йому?
Анютины ласки• 19 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую, в цьому Джуні подобалось йому?
Так.