НетЕщеНаверное• 19 ноября 2024
Обралиб зарплату білу чи в конверті?
Біла заоплата на руки мінус податки 20 тис. Чи 23 на руки, але оф.зарплата мінімалка
Результат:
вже голосів:
50 (58.14%)
20 біла
36 (41.86%)
23 (конверт)
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ви обираєте майбутню пенсію.
Чи мінімалку,чи 8-10000 у вашому випадку.
P S.Ржуни-поржете після.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 ноября 2024
Знаю таких хирожопих роботодавців і там в результаті ви (працівник) замість мішка грошей мимо каси отримує дулю з маком. Через купу штрафів та всяких відмазок що от чуть що так і відразу буде йому щастя.
Так що не треба вигадувати велосипед.
Напланетянка• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ви обираєте майбутню пенсію.
P S.Ржуни-поржете після.
Майбутня пенсія - це вже звучить як анекдот.
Ці зайві 3 тисячі тоді можна вкладати собі самостійно, і буде в рази більше на пенсії.
АгатаХристя• 19 ноября 2024
Автор, з офіційною зп ви отримуєте при звільненні компенсацію за невикористану відпустку. Коли працюєте - то ви співробітник, у якого є відпустка та лікарняній і для вас працює кзот. Вам не мають права не виплатити ЗП.
Ну а якщо зп «в конвертах» - то її можна взагалі не платити
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляНапланетянка
Я таких ’ вкладателів ’за життя бачила не один десяток.
У підсумку в мене 14900,а в них 4300.І ніхто нічого не відклав .Бо то дітям,то ремонт,то на машину,то на операцію.
Працювали разом перші 10-15років
Тут надолго• 19 ноября 2024
Ответ дляНапланетянка
Це зараз вам смішно а потім всі стоять в черзі в пенсійний фонд..чогось ніхто не відмовляється
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
І головне що в 90-х мені теж всі казали-та яка там пенсія,її не буде.Я буду відкладати...
Напланетянка• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Працювали разом перші 10-15років
А хоч би й так. Матиме дітям, ремонт, машини і операції зараз, замість обіцянки-цяцянки колись на пенсії, якщо вона взагалі буде.
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляНапланетянка
На 3000?Це не та сума,візьміть калькулятор і порахуйте,що ви зможете купити зекономивши 3000 у місяць.Яку машину,чи на яке житло назбираєте .
Боневтікла• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ви обираєте майбутню пенсію.
P S.Ржуни-поржете після.
Ага, пенсию. До нее еще дожить надо 🤣 я выбираю жить здесь и сейчас.
З понеділка на дієті• 19 ноября 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну, так казала моя свекруха, коли їй було 40к...зараз в неї стажу немає,відповідна пенсія, не змогла вона накопичити собі на пенсію нічого
Напланетянка• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Так тут загалом 20-23 - не ті суми, щоб щось збирати. І для такого рівня ці додаткові 15% - реально має значення. Вже зараз це має значення, а не колись в ефемерному майбутньому на пенсії.
З понеділка на дієті• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Працювали разом перші 10-15років
4300 це ще значить,що людина трошки працювала з офіційними відрахуваннями
З понеділка на дієті• 19 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Навіть з-за кордону вертаються оформити мінімалку
Тут надолго• 19 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Отож
Тут надолго• 19 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Навіть скажу вам не трошки а все життя просто на мінімалці
Закуйовджена життям• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ви обираєте майбутню пенсію.
P S.Ржуни-поржете після.
Про відміну солідарної пенсії говорили ще до війни. в нинішніх умовах і розраховувати нічого, це питання часу.
Мурзилка• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
С такой разницей, белая. Какой смысл за те 3 тысячи?
А який сенс в білій? Щоб заплатить податки? Так заврта вони ще піднімуть військовий збір чи ще шось введуть...
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Говорити можна все що завгодно.
Юля казала одне,Вітя,друге,Вова третє.А потім влада зміниться,економіка запрацює(якщо все буде добре,і ми не ляжемо під росію),і нова влада скаже-викладайте карти,в кого що є.У тебе Петя і стаж і відрахування,ти ставай сюди,а в тебе Коля ні стажу ні відрахувань-вибачай.
Треба бути готовому до всього.І якщо є можливість працювати в білу,то треба нею скористатися Тим більш,це вкрай мала різниця,щоб обирати.Хоча б 50% має бути
І дуже часто біла швидко наздоганяє конверт.Завдання конвертів-переманити на початковому етапі.
Я така бойова• 19 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
Получить выше отпускные, больничные, возможно декретные.
Мурзилка• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Так зазвичай отпускні і лікарняні і платять відповідно до всієї зп і білої і чорної. Просто в такому випадку не вимагають довідку.
Луноликая Вика• 19 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ви обираєте майбутню пенсію.
P S.Ржуни-поржете після.
Моя мама 40 років працювала офіційно з хорошою білою зп. Роботу ненавиділа, але останні 10 років просто зціпивши зуби, тому що хотіла хорошу пенсію.
Вийша на пенсію 3,5 роки тому, пенсію нарахували 19 тис, вона була дуже щаслива, мріяла як буде їздити в санаторії, на море з внуком і т д.
На сьогодні цими 19 тис можна сраку підтерти) вистачає лише на продукти, комуналку, ліки, своїй мамі допомогти.
А це ж вона тільки 3 роки як на пенсії, ціни ростуть далі, що буде попереду невідомо… тому…
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я все розумію.Але різниця між 19000 і 4 чи 6 величезна.
Я така бойова• 19 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
У меня была серая, платили с официальной зп. Ходить в отпуск было накладно.
Воздух в банке• 19 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У всьому вина слабка економіка,залежність і звідси інфляція.Дай бог все буде добре,запрацює економіка,і не буде гривня падати в 2,3 рази.Поступова інфляція неминуча,але не з 4 до 8ми,з 8ми до 25,з 27 до 40 за 1$
Мурзилка• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
В мене була також і ці питання я проговорювала на співбесіді, завжди платили 100%. Якби надурили, то я б звісно звільнилась.
аромат Жука• 20 ноября 2024
Естественно белую, и отпуск и больничный по КЗоТ из расчета белой зп