No problems• 20 ноября 2024

Хлопець із села. Дім, машина, 30 гектарів землі, фермер

Усе вміє робити, господар. Але в сім’ї дуже патріархальний устрій. Поки любов-морковь буде возиться. Далі все практично. Квіти, золото, діаманти — про таке і мріяти не варто. Буде машина, буде що їсти, буде телефон останній. Подорожі раз на рік і то скромно.
Вийшли б за такого?
Меряю от 0• 20 ноября 2024
Нет

Планшетница• 20 ноября 2024
Нет
Великий сатирик• 20 ноября 2024
И будете пахать на его 30 га как лошадь
Гарантую неперелевки• 20 ноября 2024
Да, конечно. Я сама не бедная, за свой счёт заведу домработницу и садовника и заживём В КАЙФ.
Люблю_смаколики• 20 ноября 2024
а телефон последний - это какой?
Люблю_смаколики• 20 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
и еще рабов на 30 га
So_so• 20 ноября 2024
Я нет, но не из-за отсутствия золота, телефонов и путешествий. Я люблю другую жизнь.
Люблю_смаколики• 20 ноября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
садовник не нужен...нужен трактор и рабы для картохи,свиней,курей коровы
Кукарикуууууу• 20 ноября 2024
Да, но и я практичный человек.

Кому там слова не давали• 20 ноября 2024
Я люблю город, поэтому нет
Великий сатирик• 20 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
а телефон последний - это какой?
Может автор имела в виду первый и последний телефон
Люблю_смаколики• 20 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
тоже так подумала
ЯкаКраля• 20 ноября 2024
Він вас всеодно не захоче
автор No problems • 20 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
а телефон последний - это какой?
То не важливо, як усіх. Останній якій буде, але не кожен рік. Зараз айфонтоп? Буде айфон, про мах, але його заміна років через три. Машина середнього класу
Гарантую неперелевки• 20 ноября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
и еще рабов на 30 га
У нас же патриархат? Я не лезу в мужские дела, муж в женские. Женские я закрою. Также не требую чтобы муж сам вместо комбайна вручную рачки те 30га обрабатывал.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 ноября 2024
пахать будете классно. кайф.
Доль Чекомбана• 20 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
И будете пахать на его 30 га как лошадь
Дивне питання. Є багато дівчат, яким таке життя близьке і зрозуміле. Їх цінності співпадають. Така дівчина стане опорою і підтримкою саме такому чоловіку.
Є інші дівчата. Вони живуть у іншому вимірюванні.
Вам самій треба вирішувати, з яких Ви особисто.
Області пітьми• 20 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
И будете пахать на его 30 га как лошадь
Ви це серйозно? трактори, комбайни, сіялки і т.д. на 30 га використовують, а не дружину.
Ошеламиссимо• 20 ноября 2024
Щось не зрозуміла. Оте все перелічене у нього чи у татка з мамкою? Бо в вашій родині буде так, як ви збудуєте. Але якщо не його, то доведеться жити патріархальним укладом)

Мяо мой мяо• 20 ноября 2024
А зачем Вы ему?
Томатико• 20 ноября 2024
30 гектарів? Ніхто таку площу вручну не обробляє, там техніка працює.
Вилами по воде• 20 ноября 2024
Патриархат мне вообще никак не подходит - будем часто ссориться а это не семья. касательно материального, где и за что жить телефон, машина у меня и так есть.
Мяо мой мяо• 20 ноября 2024
Ответ дляNo problems
А что у Вас сейчас, кроме веночка?
Ошеламиссимо• 20 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Люди навіть не уявляють що таке 30га) думають що шапку кинув і кінець.
Чу Ча• 20 ноября 2024
В мене інші пріоритети в житті, взагалі не було б про що з таким спілкуватися
Пані з калабані• 20 ноября 2024
А ось все це дім, гектари це його власність чи мами?
Доль Чекомбана• 20 ноября 2024
Це все одно, що спитати.. Чи вийшла б кішка за коня?
Томатико• 20 ноября 2024
але так якщо він фермер, то відпочивати будете тільки взимку, або восени коли жнива пройдуть і урожай продасте.
автор No problems • 20 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Вірно, там є техніка, не дешева.
Вільний митець• 20 ноября 2024
Это нужно уметь и любить жить в селе. Работать.
А я - максимум по цветочкам и помидорчикам спец на даче ))
Но смотрю как живут те, кто у меня в друзьях из цветочных групп, то молодцы-девчата. Муж - выращивает овощи, пшеницу, и обрабатывает, включая и мясо, жена - цветочки, какие помидорчики, тыковки и по дому, в интернете что-то продает, видео снимает. Хорошие дома и дворы, все ухожено, что у нее, что у мужа в хозяйстве.
Но хто на що вчився, как и нужна та шея, что понимает голову из села и повернет его, куда надо и как ей надо