Чай не пью, только кофе• 20 ноября 2024

Проблеми з українською мовою

8 клас.
Не розуміє української мови, від слова зовсім. Постійно плутає члени речення, додатки, обставини, означення, підмети та присудки, прикладки.
Тематична оцінка виходить 7-8.
Так було завжди.
Пише майже без помилок, але саме програму не розуміє.

Особливо по темі члени речення та частини мови.
Я не можу зрозуміти чому так
Сонячний зайчик• 20 ноября 2024
Ну найміть репетитора, щоб пояснив.
Не розуміє не мову, а теорію: граматику і т.д.
Хвець-тець• 20 ноября 2024
тому що мало вживає мову при спілкуванні в своєму оточені. мій син також. в голові ’переводе’ і втикає в матеріал
Майструю крила• 20 ноября 2024
вчити.
автор Чай не пью, только кофе • 20 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
Мій українською спілкується.
З англійської мови тематична 12, а з української 8. Я в шоці просто
Хвець-тець• 20 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мій українською спілкується.
навіщо вам ті оцінки? середній бал не врхаховується якщо до вишу вступати
Простоваля• 20 ноября 2024
7-8 это нормальные оценки. Даже не 5-6.
Тем более чего вы хотите если ребенок пишет почти без ошибок?
В жизни эти правила и части речи аж никак не пригодятся
Мольфарочка• 20 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мій українською спілкується.
Недоступно объясняют. Нужно найти хорошего преподавателя.
Bombastic• 20 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мій українською спілкується.
Моя з Анг 12, з укр 6))) переживу якось )
Реанимация• 20 ноября 2024
8 это же нормальная оценка.
А по теме, возможно больше читать, насмотренность чтобы была
Сонячний зайчик• 20 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
8 это же нормальная оценка.
При чому насмотреність до теорії: як читання допоможе розуміти, де який член речення?
Copy-Paste• 20 ноября 2024
Члени речення то 2-3 класс, шо там репетитор має пояснювати 8класнику
Реанимация• 20 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Притом. Именно книги больше учат
Сонячний зайчик• 20 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Якщо будь-яка людина не розуміє якусь тему і не може її зрозуміти самостійно, найпростіше - знайти людину, яка допоможе це зробити. 2 зайняття або 10 - і лакуна в знаннях закривається.
Сонячний зайчик• 20 ноября 2024
Ответ дляРеанимация
Притом. Именно книги больше учат
Чому навчить книга дитину в ситуації автора, якщо це не ’Граматика української мови’, звісно?
Бачу_майбутнє• 20 ноября 2024
У нас сын в 5 классе плохо понимал украинский, из-за этого не любил этот предмет. В этом году поменяли учителя, как она интересно рассказывает, сама люблю слушать, когда уроки в зуме. Плюс на рабочем месте на стенку повесила распечатки с основными правилами и частями языка и предложения. Так что, все зависит от учителя.
Баба Йога• 20 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
а що потрібно щоб вступити до вишу?
Амелі на мілені• 20 ноября 2024
Я за те, щоб взяти хоча б кілька уроків у гарного вчителя, який все пояснить і розкладе по поличках, систематизує
Галя-краля• 20 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мій українською спілкується.
Начинайте с 6класса,с начала так сказать.
Амелі на мілені• 20 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Абсолютно згодна!
В мого сина було таке стерво у 5-6 класі, що я перевела його в іншу школу. Усім тупо лупила одиниці. При чому клас був ’сильний’, тобто діти розумні. Я розуміла, що якщо залишити все, як є, в дитини відіб´ється бажання в принципі вчити предмет, а зно ж обов´язкове.
Син закінчив школу, склавши укр.мову на 186 балів, до речі.
Тримаю свічку• 20 ноября 2024
Не розумію проблем. Це ж так само як математику, читаєш параграф, правила, приклади, робиш вправу по аналогії. 7-8 нормальна оцінка.
Я тертий жук• 20 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Якщо є прогалини у знаннях, то не важливо в якому класі вони з´явились. Впливати будуть, і в 5, і 7, і в 11.
Невгамовна• 20 ноября 2024
А вам члены предложения в жизни очень пригодились? Если человек читает и говорит на языке, причем может сформулировать свои мысли, это важнее.
Регионщица• 20 ноября 2024
Мої діти не хочуть читати. Особисто я вважаю, що через це в них граматика не на високому рівні
Хвець-тець• 21 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
а що потрібно щоб вступити до вишу?
⚡️ Правила вступу-2025: головні нововведення

Міністерство освіти і науки оприлюднило проєкт Порядку прийому на навчання у 2025 році. Зміни стосуються кількості предметів, вагових коефіцієнтів і правил творчих конкурсів.

📋 Основні положення:
🔵 Кількість предметів НМТ: чотири (три обов’язкових + один за вибором).
🔵 Дійсні сертифікати: НМТ 2022–2025 років.
🔵 Мотиваційні листи: обов’язкові для кожної заявки на вступ.
🔵 Творчі конкурси: проходитимуть очно, дистанційно – лише для вступників із тимчасово окупованих територій.

📈 Коефіцієнти та конкурсний бал:
🔵 Збільшення вагових коефіцієнтів із фізики та хімії (+0,1 бала).
🔵 Для спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини»,«Міжнародне право» «Фармація», «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», мінімальний конкурсний бал на контракт – 150 балів.
🔵 Конкурсний бал враховуватиме найбільший коефіцієнт для вибіркових предметів.
🔵 Грант першого рівня: доступний для спеціальностей із особливою підтримкою від 140 балів.
🔵 Регіональні та галузеві коефіцієнти залишаються, сільський – скасовується.

🚫 Що не враховуватиметься:
❌ Середній бал атестата.

👉 В наступному пості розглянемо деталі про гранти.

🇺🇦 @abitblog 🇺🇦 @studinfoua