КрестьянинДиор• 20 ноября 2024

Термінове видалення кісти. Боюсь

Альфред Шнитке• 20 ноября 2024
Все буде добре!
Файна пані• 20 ноября 2024
Бояться это нормально. Все будет ок, это не сложная операция
Мerida• 20 ноября 2024
А чего бояться? Вам её обнаружили вовремя. Вы уже под контролем. Радуйтесь, что скоро все будет хорошо. Не накручивайте себя
Клин_Кляйн• 20 ноября 2024
Где?
Докладальниця• 20 ноября 2024
Киста где?
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Где?
По гінекології. Зразу ставили дивертикуліт
Божа кульбабка• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Лапаро?
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Киста где?
Внизу зліва. Крім цього не дуже що розумію, що вони кажуть
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Лапаро?
Да
Божа кульбабка• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Да
А що боїтеся?
Болю не буде, піднімуть - ходіть, щоб газ швидше вийшов і злук не було. Все.
ПешитеБесАшипок• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Да
Значит, ничего серьёзного, не переживайте
Весела пiсенька• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Да
це в будь якому випадку набагато краще, аніж термінова відкрита, як у моєї однокласниці, коли доходилась до того, що кіста трісла. Ледве врятували... тому, авторе, робіть, як кажуть лікарі. Все буде добре
Доль Чекомбана• 20 ноября 2024
Нужно больше бояться с кистой ходить.
Борщичок• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
А мрт робили?
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
А мрт робили?
Ніби ні. Тільки узі і ренген
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
Хоча на ренген лікар і не дивився до того, як операцію призначиа
автор КрестьянинДиор • 20 ноября 2024
І кіста ніби не велика, 5×5, чи її взагалі треба оперувати, мене не питали
Вероятненько• 20 ноября 2024
Автор ,все будет хорошо 🌹

Быстрой реабилитации!
Мусик Пусик• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
То візьміть перекладача. Ви в якій країні?
Борщичок• 20 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ніби ні. Тільки узі і ренген
Онко маркери?
Мао_Мяо• 20 ноября 2024
Хотіла спитати скільки коштує, але бачу що ви не в Україні. Одужання вам.
Дівчата скільки зараз у нас коштує? Грошей зовсім нема(, боюся порветься і все(
Руда ліса• 20 ноября 2024
Все буде добре!
Снежнакомка• 21 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Місяць назад робила операцію по видаленню матки.Було направлення .Робила в гінекологічному відділенні лікарні.Все безкоштовно,сама була в шоці.В палаті були дівчата,кому теж видаляли кісти на яєчниках.Все за рахунок лікарні.Ось на фото ,що мені треба було купити,це все.А,іще бандаж післяопераційний,350 гр.
Мао_Мяо• 21 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Дуже дякую за інформацію! За лишає надію. Підкажіть а в якому місті робили?
Снежнакомка• 21 ноября 2024
Ответ дляМао_Мяо
М.Кропивницький, обласна лікарня.Теж тут на форумі питала,яка ціна операції.Писали в платних клініках 60-80 тис,в гос лікарні 20 і више.Але виявилося насправді операція безкоштовна(з направленням).
Снежнакомка• 21 ноября 2024
Кісти видаляли лапараскопічним методом,через три дні дівчат повиписували додому.
Мао_Мяо• 21 ноября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Дякую), здоров´я вам і сил💖💖💖
Я у Києві то тут тільки про десятки тисяч за операцію і мова, але якщо що то поїду до вас😁Гг