Вчора витріпали всі нєрви. Всю ніч спала в пів ока. І от ця тривога...
Думаю, чи будить дітей
Загадочная• 21 ноября 2024
Ответ дляmarinamagic
Ну, що ж я можу зробити, якщо нервова система вщент розхитана з цими обстрілами(
Я бы на вашем месте однозначно рассматривала переезд
Загадочная• 21 ноября 2024
Ответ дляКузякин
Да уж. Даже слов нет
Ну вон в мукачево людей с работы распускают, боятся обстрелов, наверняка кто-то там тоже ночь не спал
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Я еще весной 22го, после беганий спать в ванную в каждую тревогу, поняла, что мне такая жизнь нахер не нужна. Потому или я выезжаю или перестаю сама себя задрачивать. Выключаю телефон ночью и сплю, проснусь от взрывов тогда читаю что там как
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Ответ дляЗагадочная
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Жму лапу
marinamagic• 21 ноября 2024
Ответ дляЗагадочная
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Человек найдет как себя накрутить
Только зачем…
Я собі не можу цього дозволити, так як несу відповідальність за дітей. І от всі сплять, а я моніторю. Бо в мене єдиної є можливість потім поспати, а чоловіку рано вставати на роботу, дітям на уроки. Ну і плюс я таки сама тривожна((
marinamagic• 21 ноября 2024
Ответ дляЗагадочная
Ми виїзжали в перші півроку, потім повернулись, бо тут чоловік. В цілому, не все так і погано, я ж не завжди така нервова, а коли за останній тиждень цими тушками вимотали
stoigr.com.ua Игрушки из Америки• 21 ноября 2024
А чи ті раскати не були від того, що це не приліт балістики, а збиття? Чомусь мені так здається
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляbdgoli
Пишут многоэтажка предварительно
Ніде не бачу, щоб писали
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляstoigr.com.ua Игрушки из Америки
Ви відео прильотів бачили? Збиттям і не пахне, на жаль. По заводу вгатили(
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
Есть какая-то официальная информация?
Марина-7262• 21 ноября 2024
Млядь, сиджу пʼю каву на балконі і тут на підвіконня гепнулася величезна глиба снігу….. чуть не зомліла
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Есть какая-то официальная информация?
Так, Лисак написав вже
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Есть какая-то официальная информация?
А по відміні певних маршрутів неважко здогадатись, куди
Ирина-bbd0• 21 ноября 2024
Ответ дляsonechkook
Так, Лисак написав вже
Как группа называется? В моих тишина и общие фразы
sonechkook• 21 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
На офіційному каналі ОДА
Ответ дляmarinamagic
Вот, а если бы вам было тоже с утра на работу, спали ли бы и от взрывов только просыпались.
Ответ дляJENYABEST
Не обов´язково. Канали з вечора нагнітають, потім ніякі снодійні не допомагають, а вранці робота ... Тут одне тільки допоможе - не читати ніяких новин і раніше лягати спати
Загадочная• 21 ноября 2024
Ответ дляmarinamagic
А, понятно
Я работаю, важно качество сна)