Збито 6/7 крилатих ракет Х-101
Уранці війська атакували Дніпро ракетами різних типів. Зокрема, із Астраханської області рф було запущено міжконтитентальну балістичну ракету, із Тамбовської області з винищувача МіГ-31К — аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал», із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС сім крилатих ракет Х-101 (район пусків — Волгоградська обл.).
Внаслідок протиповітряного бою підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено шість ракет Х-101. По інших ракетах — без суттєвих наслідків
Я читала Тг ,зразу в 5 ранку після сигналу тревоги, Ванек чогось писав балістика з воронежської..
Потім було що то Іскандер в тг , саме пішли пости про Дніпро.
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Рубіж схожа на Іскандер, тільки мощніша. Чогось всі цією ракетою лякають, наче каби і інші кілотонники не такі страшні. Вже в тому році цирконом лякали. Потім корейською, потім чекали іранську на 700 км. дістали🤬
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
Ответ дляLudaSHS
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
Это еще не все! Рубеж с разделяемыми БЧ, скока кг в каждой не ведаю, но беды от нее будет значительно больше чем от всей прочей шелухи!
Ответ дляLudaSHS
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
А тепер вже та ’Рубіж. ’’
Єдине, Іскандер 500 км
А Рубіж там тищі км, тобто вся країна
Наші місцеві таке писали
Ответ дляНіка Найз
Не сказала б що від ракети, яка в тестовому режимі зараз і їх одиниці, не має виробництва... більше школи ніж від Кабів
Каби в сукупності біди зараз роблять більше. Тим паче Рубіж 1.2 т
Каби від 0,5 до 1,5
Тобто 1.5 вже були тут.
Каби від 0,5 до 1,5
Тобто 1.5 вже були тут.
Ответ дляLudaSHS
Каби від 0,5 до 1,5
Тобто 1.5 вже були тут.
Каби від 0,5 до 1,5
Тобто 1.5 вже були тут.
каб 0,5 редкость даже для Харькова, в основном 250, а 1,5 вообще фантастика
Ответ дляРойЛеля
Я вчора тут ще вранці писала чоловіку на роботі сказали, що влуплять міжконтинентальною балістикою. Так знайшлася якась умніца, яка поржала. Типу а чоловік знає, що ми на одному континенті з росією. І скільки лайків і смішків реакцій було...
Смішно тобі досі?
Я не бачила щоб ржач був. Я бачила що люди намагалися зрозуміти кіпіш від посольств, і дивно біло допис Шарія про 14.30 вчора- і всі літаки підняті, всі шахеди, всі кораблі. При тому що в повітряному просторі не було натяків на Ту, навіть.
Те що рашка вдарить і завжди пробує інше - це не угадайка, це реальність
Так само було з цирконом, к-23 і ін
З появою кабів в більш масовому використанні, і відход від політики недальньої балістики типу с-300, якою кошмарили 22/23 р , завжди потім зміна тактики.
І зараз ракетна була не масова.
Це суто використання по цілі.
Так само було з цирконом, к-23 і ін
І зараз ракетна була не масова.
Це суто використання по цілі.
Ответ дляРойЛеля
Смішно тобі досі?
Скоріше б вже інаугурація Трампа. Перетворили Україну у полігон для випробування ракет з рашки!
Я, конечно, понимаю, что всем нам страшно, но не думала, что люди до истерик себя могут доводить на почве сомнительных сообщений. Я и вчера особо не переживала и сегодня отлично ночь поспала. Бдительным и осторожным надо сейчас быть всегда, потому что русня действительно конченные